H@it@/~bw~/fuziune/academie/mamuti

  • Autor subiect DeletedUser9249
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9249

Astazi 01.07.2008 tribul ~BW~ a introdus 40 de membri in tribul H@IT@.
Restul membrilor ramasi in ~BW~ au devenit academia H@IT@ sub numele de HAIT@ si prescurtarea HAIT@2.
Cele 2 academii ale triburilor ~BW~ si H@IT@ se vor alatura noii academii HAIT@2.


De astazi tribul H@IT@ se retrage din Familia Triburilor Independente (FTI).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10105

hip hip hoorai...carne macra

va multumesc ca ati bagat carne macra la alimentara , la oferta , 5 la unul....nu aveti limite asa-i?
 

DeletedUser

Astazi 01.07.2008 tribul ~BW~ a introdus 40 de membri in tribul H@IT@.
Restul membrilor ramasi in ~BW~ au devenit academia H@IT@ sub numele de HAIT@ si prescurtarea HAIT@2.
Cele 2 academiiechi ale triburilor ~BW~ si H@IT@ se vor alatura noii academii HAIT@2.


De astazi tribul H@IT@ se retrage din Familia Triburilor Independente (FTI).

Cum a introdus cei 40 de membri? Sa nu ii fi introdus ilegal.

Acum sincer de ce nu se prescurtarea aia e mai mare ca numele tribului?!?

Ultima fraza m-a dat gata. Inca nu am aflat ce inseamna "academiiechi". Cine se va alatura academiei HAIT@2 ?!? Si mai ales unde se va/vor alatura?!?
 

DeletedUser10105

oare de ce trebuie "tradus" textul cand il scrie domnul imparat de mai sus?
 

DeletedUser

Continui sa fiu nelamurit cu ultima fraza. Din aia eu inteleg ca triburile ~BW~ si H@IT@ aveau fiecare cate o academie. M-am uitat pe pagina tribului H@IT@ si vad ca academia lor e HAIT@2 (de ce HAIT@2 si nu H@IT@2 sau HAIT@ , nu am putut sa inteleg) Facand un calcul simplu imi ies 3 academii si eu vad doar 1. :confused:
 

DeletedUser9249

a existat o academie haita1 si una ~BW~2 dar haita1 a fost mutata de aseara...in HAITA
 

DeletedUser

Primul trib cu 3 academii... Un calcul simplu arata 1200 de jucatori.:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

ah deci sa inteleg ca tu chiar vorbeai serios cu fuziunea? Daca nu ati putut aduce 23 de oameni, ati luat 40!
Tot ati iesit mai bine, ca noi voiam toti drept de intemeietor...si faceam 10 triburi de 29 de oameni, nu unul de 290. :p:p:p
 

DeletedUser

una ma ,care 3,nu ati inteles nimic,erau 2 triburi ~BW~ si H@IT@ ,haita erau 2 triburi si o academie(haita1),bw avea avademie bw2,dar haita1 a intrat in h@it@,si ~BW~ la fel,iar academia lor se duce in haita2 probabil,deci va deveni H@IT@ si H@IT@2,unde vedeti voi 3 academii
 

DeletedUser

una ma ,care 3,nu ati inteles nimic,erau 2 triburi ~BW~ si H@IT@ ,haita erau 2 triburi si o academie(haita1),bw avea avademie bw2,dar haita1 a intrat in h@it@,si ~BW~ la fel,iar academia lor se duce in haita2 probabil,deci va deveni H@IT@ si H@IT@2,unde vedeti voi 3 academii

acuma chiar ca nu am mai inteles nimic.
 

DeletedUser

familia H@IT@ era formata din cate stiu eu din 3 triburi:H@IT@,H@IT@1 si H@IT@2.
H@IT@1 a intrat in H@IT@.

familia ~BW~ era formata din 2 triburi:~BW~ si ~BW~2.
~BW~ a intra in H@IT@.

H@IT@2 e academia ,si acolo va intra ~BW~2.

Acum e mai bine.

Deci rezulta H@IT@ si H@IT@2.
 

DeletedUser

eu doar am zis ca nu au 3 academii,nici nu sunt in tribul asta sau in familia FTI,stiu doar ca tribul e de pe lumea 1 venit pe 6:),restu habar n-am
 

DeletedUser

Cele 2 academii ale triburilor ~BW~ si H@IT@ se vor alatura noii academii HAIT@2.

Eu unul din asta inteleg ca sunt 3 academii. Cele 2 deja existente se alatura celei de a 3-a nou creata. Eu unul asta inteleg din ce a zis el.

Ca poate a vrut sa zica ca cele 2 academii vor fuziona/intra/vor fi absorbite in a 3-a e cu totul si cu totul si cu totul altceva, numai ca nu se intelege asta din modul in care a scris el.
 

DeletedUser

Am vazut si eu asta dar nu am mai zis nimic. :) Restul triburilor probabil ca nu sunt independent, trebuie sa il intreb pe morbent fell cui suntem noi supusi. :D

Totusi cine e mamutul?!? Ca scrie mamuti la titlu. :D Sau trebuia sa scrie maimuti (probabil un fel de plural pentru maimutele de sex masculin.) :D Daca trebuia sa scrie maimuti nu zic nimic. Cred ca banuiti de ce nu mai zic nimic. :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mamutul e familia...probabil...Iti dai seama daca n-ar fi limita de jucatori, cata tribu s-ar face din familia asta. S-ar inchide lumea :D
 

DeletedUser

O fi mamutul familia dar totusi cine sunt ceilalti mamuti? :confused: Mie imi place sa le zic maimuti (eu cu Vanghelie si cu "Costita" manelistul ["agramaticalitati" , cum sa uit un asemenea cuvant] ce inventam cuvinte). :D

Nu se inchide lumea pana nu mi se retrocedeaza satul ala intr-un fel sau in altul. :mad:
 

DeletedUser10105

triburi independente , dar sunt in familie!....vai de independenta lor....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus