H vs SH

  • Autor subiect DeletedUser21870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33628

si inca nu au ajuns greii pe granita;) la cavalerie ma refeream:))
 

DeletedUser20120

lasa visino...in viitorul apropiat...aia din SH nu vor mai fi asa de tari in gura cand va ajunge "cavaleria grea"(vorba ta) in granita.
 

DeletedUser38633

eu sunt de partea voastra .. insa stiu ca dupa ce terminati cu ei veniti in est :-S :))
 

DeletedUser33628

sh-istilor va dau un sfat; marcati cu negru pe D4alicios pe harta si in doua luni se innegreste harta; deja vad ca a ajuns acolo in stanga;):eek:
 

DeletedUser33628

atentie si la Lotus77 ca el "tace si le face"; Din cate observ deja are doua salturi, cred ca urmatorul e pe sate din SH
 

DeletedUser39464

lauda si iar lauda ..:))

ati avut "atac organizat" pe th3 king artz la care am fost sitter, si nu prea se vad rezultate.
 

DeletedUser

lauda si iar lauda ..:))

ati avut "atac organizat" pe th3 king artz la care am fost sitter, si nu prea se vad rezultate.

Ce țz, mă gineric?
Parte 1:
Triburi: [H]
Parte 2:
Triburi: SH, =SH=, -SH-, +SH+, .SH., ~SH~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,794
Tabăra 2: 12,046
Diferență: 6,252

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 6
Diferență: 42

chart
 

DeletedUser

Rog jucatorii SH sa nu mai posteze aici, inca NU avem suficienta granita cu acest trib pentru a avea un topic si a avea ce sa discutam....in urmatoarele 2 luni lasatii sa se laude intre ei....
 

DeletedUser39809

vom vedea ce ne rezerva viitorul ... Orice razboi are un invingator si un pierzator...
 

DeletedUser16370

Rog jucatorii SH sa nu mai posteze aici, inca NU avem suficienta granita cu acest trib pentru a avea un topic si a avea ce sa discutam....in urmatoarele 2 luni lasatii sa se laude intre ei....

Dar nu se lauda nimeni amice.
Este chiar o constatare atunci cand spui despre [H] ca au cei mai buni jucatori defensivi si ofensivi.
Asa cum o stie mai multa lume va repet si eu : INVIDIA E MARE !
 

DeletedUser

razboiul asta va dura cateva luni... oricum pana ajungeti voi la SH.. mai e :) care e situatia politica dintre MIT si [H] ??? PNA? alianta?
 

DeletedUser

ba astia din tribu H, sunteti prea ****** ca sa va dati seama ca vorbiti singuri si sunteti penibili? lossers :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus