H vs SH

  • Autor subiect DeletedUser21870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da, mai lipsea un "o" iar de acolo iti faceai tu calculele ca sa vezi ce iasa :))
 

DeletedUser

nu mai scrie in engleza daca nici macar nu stii corect...scrie in romana, poate macar limba romana o stii mai bine ;)

pai daca zici de el ca nu scrie corect in engleza o sa te rog sa scri si tu corect in limba ta natala :) asta daca citesti de mai multe ori ultima parte o sa iti dai seama cum sta treaba
 

DeletedUser

Limitatule. Se numeste capitulare. Fuziune este ceea ce au facut TOM si Legend rezultand MIT. Daca am facut "fuziune" cu toate triburile, de ce numele [H] exista pe harta, si nu am preluat un nume de la celelalte?
 

DeletedUser

Limitat? tu cu mine vorbeai? sincer acum si fara sa fie interpretata asta ca si o lauda, intre noi sunt cateva biblioteci, tu probabil esti un frustrat care iti mananci secretiile nazale bei cola si stai in lenjerie in fata calculatorului jucand triburile alte sute de jocuri si in acelas timp ai calculatorul plin de xxx si ma faci pe mine limitat?

Asta e diferenta intre aceste 2 triburi. Nu zic ca in [H] nu sunt oameni maturi si cu o varsta de peste 25 ani insa majoritatea aveti in jur de 15, pe cand in SH media e undeva la 30.
 

DeletedUser

Nu era vorba de ce jucatori sunt in trib. Ai facut o afirmatie in necunostinta de cauza. Am incercat sa-ti explic care e diferenta cand cineva renunta la razboi si cand se face o fuziune.
 

DeletedUser

Cum ai spus si tu...intre noi sunt cateva biblioteci. Esti destept, stii pentru cine e semnatura. Deocamdata [H] nu se incadreaza in ea.
 

DeletedUser39809

Auras eu nu te inteleg ... Daca am 17 ani inseamna ca nu stiu sa joc , gandesc prost ?
 

DeletedUser

Nu ma refer ca ar fi o legatura intre varsta si nivelul la care poti ajunge in joc. Si cand am facut acea afirmatie despre media de varsta nu vroiam sa insinuez ca SH sunt mai buni ci ca majoritatea stiu sa isi respecte adversari. Vei citi multe posturi in care membri ai actualului trib lauda reusitele adversarilor, lauda jucatori care din punct de vedere moral au jucat acest joc frumos. Si aici ma refer ca nu dau din gura si apoi dau siiter sau nu au mai intrat de 3 luni defapt, normal ca vei gasi si acuzatii vehemente, toti suntem oameni si ne mai enervam.

Insa in majoritatea post-urilor celor din H si MIt nu se vede decat lipsa de respect, complexe de superioritate si multa inganfare. Iarasi nu vreau sa se interpreteze ca toti sunt asa insa majoritatea da.

Si ca sa dau un exemplu... Clear mi se pare un dusman impotriva caruia se merita sa lupti. Posteaza statistici, vorbeste civilizat si nu raspunde la provocari ridicate de virgini mentali cand ii sunt aduse.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si tribul smoke? chiar daca e un trib mic e pozitionat bine..este situat la granita cu sh..si cred ca o as fie o colaborare intre [h] si smoke? si mit.
 

DeletedUser20120

tu chiar crezi ca H-ul trebuie sa colaboreze cu vreun trib ca sa scoata SH-ul? =)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus