hades1234 incalcare de regulament pe forum

DeletedUser

buna ziua,

am fost jignit de nenumarate ori de utilizatorul hades1234. in ultimul lui post am fost facut prost... lucru pe care m-a jignit.

extras din regulament:
"Comportament
Va rugam sa respectati ceilalti jucatori si sa ii tratati cu politete. Nu uitati ca sunt oameni de diferite varste si experienta diferita. De aceea va rugam sa va pastrati calmul daca anumite intrebari vi se par "prostesti" sau copilaresti.
Puteti folosi diferite tactici pentru a va provoca dusmanii in forumul "Politica si Propaganda" atata timp cat nu depasiti limita bunului simt si tacticile au la baza jocul. INSULTELE DE ORICE FEL NU SUNT TOLERATE!"


astept sa fie luate masuri in aceasta privinta daca tot ne invartim in jurul regulilor.

sunt curios daca si in aceasta situatie administratorii si moderatorii o sa faca ceva!?

astept raspuns oficial de la moderatori. daca nu o sa incep sa fac cate un topic nou pana cand regulile o sa fie aplicate la fel pentru toti.

postul celui vizat:
"nu ma pot abtine..baiete tu excelezi in orice inafara de gandire..ti s-a mai spus ca daca nu iti sustii ideile cu dovezi o patesti nu?
a cata oara e asta cand vb aiurea?"

sper sa fei luate masuri si sa fie banat pe forum asa cum au fost si altii inainte lui... sau regulile nu sunt valabile si pt TLD!?

am sa revine,
LizardKing
 

DeletedUser611

A extrage din context ... este nimic si nu reprezinta nimic .
Cand se analizeaza o problema se analizeaza per ansamblu tinand cont de tot .
 

DeletedUser

am pus tot postul lui si am pus toata partea din regulament ce tine de jignirea altui jucator!

la cei banati la fel de mult s-a ocolit aplicarea regulamentului.

ai postat chiar dupa cel vizat deci putin probabil sa nu fi observat ca postul meu cuprinde tot postul lui.

inca astept sa fie luate masuri... sau e tolerat ca hades sa faca prost in stanga si in dreapta.

eu am voie sa ii fac prosti sau mai stiu eu cum pe cei care nu-mi plac si carora nu le impartasec opiniile!

astept sa fie aplicat regulamentul.

fiecare nas isi are nasul lui si cand se crede prea sigur pe el atunci o musca! hades out de pe forum!
 

DeletedUser

am pus tot postul lui si am pus toata partea din regulament ce tine de jignirea altui jucator!

la cei banati la fel de mult s-a ocolit aplicarea regulamentului.

ai postat chiar dupa cel vizat deci putin probabil sa nu fi observat ca postul meu cuprinde tot postul lui.

inca astept sa fie luate masuri... sau e tolerat ca hades sa faca prost in stanga si in dreapta.

eu am voie sa ii fac prosti sau mai stiu eu cum pe cei care nu-mi plac si carora nu le impartasec opiniile!

astept sa fie aplicat regulamentul.

fiecare nas isi are nasul lui si cand se crede prea sigur pe el atunci o musca! hades out de pe forum!

LizardKing, inainte sa strigi hotii, fa un efort si priveste in ograda proprie.
Daca hades te-a jignit, exact acelasi lucru l-ai facut si tu!
In calitate de reclamant nu o sa te deranjeze (cred) daca aplicarea regulamentului incepe cu tine.
 

DeletedUser

va rog sa puneti toate posturile lui si pe cele ale mele si vedem cine a jignit.

nici nu ma astpetam la un alt raspuns: daca vrei sa-l banam pe el o sa te banam si pe tine. cred ca asa s-a pus problema si in randul celor memtionati de hades... inamicii din GD.

chiar nu observati ca aceasta situatie devine din ce in ce mai ridicola si ca toate argumentele si atacurile organizate ale administratorilor si moderatorilor + grupul clasic de postare va reduc din credibilitate si nemultumesc oamenii.

cum doriti.

o zi buna... eu sigur am!
LizardKing
 

DeletedUser

va rog sa puneti toate posturile lui si pe cele ale mele si vedem cine a jignit.

nici nu ma astpetam la un alt raspuns: daca vrei sa-l banam pe el o sa te banam si pe tine. cred ca asa s-a pus problema si in randul celor memtionati de hades... inamicii din GD.

chiar nu observati ca aceasta situatie devine din ce in ce mai ridicola si ca toate argumentele si atacurile organizate ale administratorilor si moderatorilor + grupul clasic de postare va reduc din credibilitate si nemultumesc oamenii.

cum doriti.

o zi buna... eu sigur am!
LizardKing


putica-manelarul e un apelativ prietenesc, parca :D
Din pacate pentru tine nu si pe forumul triburile.ro
 

DeletedUser816

Eu am primit 5 puncte warn cand l-am intrebat daca se drogheaza:) Doar l-am jignit:)
aquilla a primit ban cand a zis ca aceste reguli zici ca sunt facute de jidani etc si nu are rost sa mai continui..doar asa sunt regulile:)
 

DeletedUser

ambii ati adus insulte unul la celalalt. Nu am chef sa ma apuc sa caut, dar iti pot garanta ca si tu i-ai adus jigniri lui hades.
 

DeletedUser

putica-manelarul e un apelativ prietenesc, parca :D
Din pacate pentru tine nu si pe forumul triburile.ro

agreed!...regele soparla,nu cred ca te-amnumit in asa fel cum ai facut tu...:D
iat faptul ca vii si strigi aici pe forum nureprezinta mare lucru

Da bodu,toti cei amintiti de tine si-au meritat pedeapsa...si ogre la fel si multi altii pentru ca voi nu stiti sa faceti deosebirea cum a mai zis cineva intre sarcasm,ironie,gluma,jignire..e nasol,dar asta e...:rolleyes:

si inca ceva...ce am spus in citatul tau poate avea mai multe sensuri,problema ta ca intelegi ce vrei pe mine nu ma intereseaza...:D
 

DeletedUser

cine a pus primul post in care au inceput jignirile? cine a adus primul in discutie regele soparla care se face de ras pe forum?

nu vreau sa-mi raspundeti pt ca stiu ca se va ocoli raspunsul :)

vreti sa facem un cpy-paste la tot ce s-a scris pana acum ca sa tragem concluziile?
 

DeletedUser

regele soparla este traducerea numelui tau din engleza..care e problema?..:D

sau si asta consideri TU ca este o jignire ???
 

DeletedUser

eu sunt calm si dupa ce am citit cu atenti regulamentul... recunosc ca nu l-am citit... vreau sa-l aplic.

dar se pare ca domnul hades nu face acelasi lucru, desi din posturile dumnealui reiese ca a parcurs regulamentul si ca il cunoaste.

ce pot sa fac in plus?

LizardKing
 

DeletedUser816

Da bodu,toti cei amintiti de tine si-au meritat pedeapsa...si ogre la fel si multi altii pentru ca voi nu stiti sa faceti deosebirea cum a mai zis cineva intre sarcasm,ironie,gluma,jignire..e nasol,dar asta e...:rolleyes:

si inca ceva...ce am spus in citatul tau poate avea mai multe sensuri,problema ta ca intelegi ce vrei pe mine nu ma intereseaza...:D

Eu nu fac diferenta intre sarcasm,ironie,gluma...ah dar tu ai analizat postul pentru care am luat warn ca cica te-am jignit..era cam asa "hades te droghezi pt ca vad ca tu esti in alt film:)..." inafara faptului ca avea un :) la sfarsit nu era complicat sa vezi ironia si subintelesul ca nu intelegi despre ce era vorba si erai off topic adica exprima senzatia de high...,dar bineinteles in posturile cu dublu inteles unii jignesc si altii sunt ironici:)..unii iau ban altii iau incurajari...
 

DeletedUser

man e problema ta ca folosesti un umor negru care altii probabil ca nu-l inteleg...:) ...glumeste si tu normal cum glumste toata lumea,.....
 

DeletedUser

glumeste si tu normal cum glumeste toata lumea? ce intelegi prin normal? de cand se judeca gusturile? de cand domnul hades este o unitate de masura in ceea ce priveste umorul normal.

incredibil... ma doare burta de ras... dar nu pt ca esti amunzat, ci pt ca e trist ce se intampla cu dumneavoastra.
 

DeletedUser

glumeste si tu normal cum glumeste toata lumea? ce intelegi prin normal? de cand se judeca gusturile? de cand domnul hades este o unitate de masura in ceea ce priveste umorul normal.

incredibil... ma doare burta de ras... dar nu pt ca esti amunzat, ci pt ca e trist ce se intampla cu dumneavoastra.

hhhhmmm........te doare burta d ras pt ca e trist?:eek:

in legatura cu plangerile tale d p forum vreau doar sa spun un singur lucru si sa evit apoi eventuale certuri:ATI GRESIT SI V AU PEDEPSIT COMFORM REGULAMENTULUI....CE E ASA GREU D INTELES:confused:
 

DeletedUser861

hhhhmmm........te doare burta d ras pt ca e trist?:eek:

in legatura cu plangerile tale d p forum vreau doar sa spun un singur lucru si sa evit apoi eventuale certuri:ATI GRESIT SI V AU PEDEPSIT COMFORM REGULAMENTULUI....CE E ASA GREU D INTELES:confused:

Omul a zis doar ca nu se judeca cu aceeasi masura, eu asa am inteles de aici. Si presupun ca asta vrea, sa fie impartial cel care face acest lucru.

P.S. Parere personala: Nu ar mai avea farmec daca hades1234 nu ar mai posta pe forum, ar fi prea banal :D
 
Sus