hades1234 incalcare de regulament pe forum

DeletedUser

Penalizare la jignire

Eu am primit 5 puncte warn cand l-am intrebat daca se drogheaza:) Doar l-am jignit:)
aquilla a primit ban cand a zis ca aceste reguli zici ca sunt facute de jidani etc si nu are rost sa mai continui..doar asa sunt regulile:)

Imi exprim ingrijoarea si mahnirea daca s-ar fi produs sau s-ar produce o penalizare vizavi de intrebarea: "te droghezi?". Sunt rezervat la gandul ca moderatorii sau adminii ar fi penalizat pentru acest motiv.
 

DeletedUser

Imi exprim ingrijoarea si mahnirea daca s-ar fi produs sau s-ar produce o penalizare vizavi de intrebarea: "te droghezi?". Sunt rezervat la gandul ca moderatorii sau adminii ar fi penalizat pentru acest motiv.


mi se pare ca nu m-a intrebat asa daca ma droghez...a folosit o fraza care pe de o parte chiar incrimina ca m-as fii drogat sau ceva de genu...oricum,de joasa calitate:rolleyes:
 

DeletedUser816

You have received an infraction at Triburile Forum
Dear bodu,

You have received an infraction at Triburile Forum.



Reason: Jignire
-------
Quote:
Text original hades1234
daca era asa simplu se rezolva pana akum nu crezi?


de mult ma abtin sa te intreb..hades tata te droghezi? :)Ti-ai schimbat dealerul de curand?:) Vezi mah ca iti da cine stie ce prostii ca sincer tu esti in alt film:)
-------


This infraction is worth 5 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

All the best,
Triburile Forum
__________________
 

DeletedUser611

Eu nu sunt de acord cu chestia cu - mah .
Iar ultima parte , acolo chiar este jignire ...
In plus dupa cum bine se stie consumul se pedepseste conform legislatiei in vigoare , un asemenea pot putand ava repercursiuni serioase asupra domnului Hades si chiar conduce la utilizarea fara rost a unor fonduri publice in incercarea autoritatilor de a afla exact cum sta treaba .
In concluzie consider ca - merita ceva mai mult decat a primit , respectivul putand fi acuzat inclusiv de -
destabilizarea economiei nationale, destabilizarea fondurilor de pensii aferente fondurilor de pensii ale institutiilor indreptatite sa investigheze putand pana la urma sa conduca pana la demiterea Guvernului incapabil sa isi respecte promisiunile facute in Programul de Guvernare. Mai exact utilizandu-se resursele respective - fonduri insuficiente pentru a implini cele 5 procente necesare gugetului pentru educatie.

Se numeste - efectul Coanda , sau in varianta proprie -
din frunza-n frunza, taind frunza la caini .

Multumesc .
 

DeletedUser861

Deja ati dat-o in balarii.

Oricum nu ma asteptam la altceva, stie lumea incotro sa indrepte discutia. :p

Felicitari!
 

DeletedUser611

Eu unul sunt de acord cu scenariul pe care l-am propus . :)
Mi se pare 'realizabil' .
 

DeletedUser

eu prefer sa ma intorc la subiectul thread'ului.

iar am fost jignit de domnul, cugreu imi vine sa-i spun asa, hades1234.

SPER CA ACEST POST SA NU-MI FIE STERS CUM A PATIT CELALALT:

draga rege al soparlelor,ce mai stati?>...faceti-va bagajele si plecati....:D
vreti sa va ajut?

de la traducerea rege soparla acum am ajus sa fiu soparla si regele al soparlelor. cum isi permite acest individ sa ma faca soparla?

asta cum se mai numeste? provocare? sau e un topic normal in viziunea moderatorilor?

inca astept sa fie aplicat regulamentul!
LizardKing


ps si off-topic: ma uitam pe dex si am gasit niste cuvinte interesante. am sa postez unu' ... este ales random.
OLIGOFRENÍE s.f. Stare patologicã caracterizatã prin rãmânerea în urmã a dezvoltãrii facultãþilor psihice, însoþitã uneori de tulburãri ale dezvoltãrii fizice ºi de leziuni ale sistemului nervos central, ca urmare a unor suferinþe cerebrale, survenite în perioada intrauterinã, în cursul naºterii sau în perioada copilãriei
 

DeletedUser

lizard king = regele soparlelor/rege al soparlelor duh!?!?!?!?......:eek:
sau tu nu stii cum se traduce numele tau?

ps si off-topic: ma uitam pe dex si am gasit niste cuvinte interesante. am sa postez unu' ... este ales random.
OLIGOFRENÍE s.f. Stare patologicã caracterizatã prin rãmânerea în urmã a dezvoltãrii facultãþilor psihice, însoþitã uneori de tulburãri ale dezvoltãrii fizice ºi de leziuni ale sistemului nervos central, ca urmare a unor suferinþe cerebrale, survenite în perioada intrauterinã, în cursul naºterii sau în perioada copilãriei

iar cu asta iti dai seama ca iti iei ban nu?
:D
 

DeletedUser

ps si off-topic: ma uitam pe dex si am gasit niste cuvinte interesante. am sa postez unu' ... este ales random.
OLIGOFRENÍE s.f. Stare patologicã caracterizatã prin rãmânerea în urmã a dezvoltãrii facultãþilor psihice, însoþitã uneori de tulburãri ale dezvoltãrii fizice ºi de leziuni ale sistemului nervos central, ca urmare a unor suferinþe cerebrale, survenite în perioada intrauterinã, în cursul naºterii sau în perioada copilãriei
iar cu asta iti dai seama ca iti iei ban nu?
:D
Hades daca nu-si da seama gandeste-te ca e o autocaracterizare
21.gif
 

DeletedUser611

imi aduc aminte cu mult timp in urma , in clasele 1-4 aveam un carnetel in care notam cuvinte noi.
Parca - VOCABULAR , sau asa ceva .

Poate s-a confundat locul si poate omul studiaza ...
 

DeletedUser

hop si io ca musca-n lapte

sincer...din cat am citit pe acest forum...hades1234 are interventii care uneori sunt total off-topic...si chiar ar putea jigni anumite persoane prin ironia lor...
pentru ca linia dintre ironie si jignire este destul de subtire...si poate el nu-si da seama ca o incalca...eu zic sa-l lasam in pace...ca nu stie ce face :)

LizardKing, eu zic sa-l ierti si de data asta si sa nu pui la suflet spusele lui hades1234... cum spuneau si unii...el e pus aici sa animeze forumul :)
 

DeletedUser

da exact~!...ahahahahahahaha....:D
Vokiel ai dreptate.,...!!!!
ehehehehhe....:D...oi fii stand eu in fiecare zi multe ore in soare la plaja dar inca stiu ce fac...mersi buuu anyway.....;)
 

DeletedUser6

Ma rege deasta exista un sistem de tichete , depune o plangere acolo si o sa vezi cum rad adminii de tine... macar nu rad si jucatorii. La voi in trib asta e solutia la tot , postati pe forumul mare:TLD a facut asta, TLD ma nobileaza da ii ajuta adminii, TLD pot schimba ora la server si deasta ne tot nobileaza etc... Daca tot ai inceput sa citesti regulamentul forumului macar citeste-l pana la capat si ai sa vezi care este modul adecvat de a anunta o jignire.
 
Sus