Hai sa spargem monotonia: War M.T. vs n00b

  • Autor subiect DeletedUser221
  • Data de început

DeletedUser221

Prea mare monotonia de cateva zile cele doua triburi tot se tachineaza...hai totusi sa oficializam acest razboi Rege Newbie.
Moderator poti lasa deschis acest Thread dar no spam plz.
Fie ca cei mai buni sa castige.:D
 

DeletedUser

Mda..actiune serioasa in zona..se da tare mai ales din partea noob..razboi de uzura..nimic spectaculos..ceva rapoarte cu care sa ne mai descretim fruntile?
 

DeletedUser221

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 5.9%
Moral: 100%

Agresor: warloock
Sat: xxx

Numãr: 0 0 4916 0 0 527 899 369 0 132 0 2
Pierderi: 0 0 4916 0 0 527 899 369 0 132 0 2

acum vad de unde le vine numele... dar totusi cum ai facut baiatu 400k de puncte?
 

DeletedUser

un cloeg de trib .... un sat parasit crescut ... cam asa probabil a mers treaba....
 

DeletedUser

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 5.9%
Moral: 100%

Agresor: warloock
Sat: xxx

Numãr: 0 0 4916 0 0 527 899 369 0 132 0 2
Pierderi: 0 0 4916 0 0 527 899 369 0 132 0 2

acum vad de unde le vine numele... dar totusi cum ai facut baiatu 400k de puncte?

va spun eu cum a fost treaba...nobilii s-au nascut siamezi si plictisindu-se sa astepte fondurile pentru operatia in strainatate,s-au sinucis.
 

DeletedUser2786

chiar sunt curios,avand in vedere ca mt se tachineaza si cu gemina(cel putin asa stiam eu). iar in noob s-a lasat eek, b3est nu mai are ce cucerii,ca deh,satele moca s-au impartit(no offence man). lordcristian are tribul lui. chiar sunt curios cum va merge treaba
 

DeletedUser1924

chiar sunt curios,avand in vedere ca mt se tachineaza si cu gemina(cel putin asa stiam eu). iar in noob s-a lasat eek, b3est nu mai are ce cucerii,ca deh,satele moca s-au impartit(no offence man). lordcristian are tribul lui. chiar sunt curios cum va merge treaba

crezi tu? :)
 

DeletedUser

Nu stiu el, dar eu chiar am crezut. Deja v-am trimis si suport preventiv :D
 

DeletedUser1924

Bai baieti....mai bine nu deschideati theadul asta ^_^

15403914mi3.jpg


81027319au6.jpg
 

DeletedUser

As vrea sa va spun ce e cu atacurile alea..dar nu pot..daca nu e deja evident pentru toata lumea..:)
 

DeletedUser2786

damn.... uite ba,si eu ca bou atacam cu topor cavalerie usoara.


deci asta era formula magica?
 

DeletedUser

freesoul acid ca de obicei..:)

oricum nu e genul de razboi de se da macel..sunt 2 triburi bunicele si e mai mult o chestie de batut pasul pe loc..nu stiu cat e de utila dar asta e jocul..
 
Sus