Hai sa spargem monotonia: War M.T. vs n00b

  • Autor subiect DeletedUser221
  • Data de început

DeletedUser2786

nu man. sunt sigur ca omul voia sa-si rupa trupele. pot sa-ti arat si de la mine atac in care vreau sa-mi curat satele. noi suntem neutrii in acest razboi,care nu-si are rostul,poate doar orgolii. dar e un joc de razboi,deci ne bucuram cat se poate
 

DeletedUser221

oltene ce gura mare ai:D in loc sa fi iesit la o bere in weekend tu stai si comentezi acilea
Best prietene este evident ce a fost cu acele atacuri...dar totusi tribul tau ramane un trib care a crescut din sate "cedate" sau sate parasite...sunt cativa membrii de acolo care au tot respectul meu dar unii lasa de dorit.
Cum ai si spus Free asta e mai mult un razboi de orgolii:p
 

DeletedUser1924

Pentru domnul Amian.

"n00b a crescut prin sate cedate si parasite"...dar ce ati facut voi cu atacurile alea cum se numeste?
Si ce vreti...daca se lasa cineva din trib de joc sa va dea satele voua? :))))
Ai fost jalnic cu raspunsul ala...
 

DeletedUser2786

fiecare trib face nobilari interne. asa se face inca de le l1. unu se lasa,si prietenii lui iau satele. faptul deranjant e lauda. oricum,sa castige cel mai bun(b3est nu ma refer la tine:rolleyes:)
 

DeletedUser523

deci topicul asta e degeaba k eu nu vad nici un razboi intre MT si n00b...
 

DeletedUser2786

pai hai sa vedem un raport ceva sa ne clatim si noi ochii. care e scorul pana acum?:rolleyes:
 

DeletedUser

uite un raport distractiv..ma indoiesc ca a fost de innobilare..:)

Agresor: lavinelu
Sat: 020 (449|493) K44

Numãr: 200 852 0 164 0 369 0 0 0 0 0 4
Pierderi: 200 852 0 164 0 369 0 0 0 0 0 4
 

DeletedUser

pentru omul care a remarcat ca nu e nici un razboi..precizam ca dateaza de vreo 3 saptamani..si au fost chiar sute de atacuri mai ales in week end..

momentan am luat o pauza..care se poate prelungi...

asta spre furia lui freesoul care nu mai poate face spam aici..:D

PS.oricum era off topic asa ca se poate continua.
 

DeletedUser

Pariu ca voi iar ati uitat de regulamentul forumului ?

2.1. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.2. Discuþiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.

Orice viitoare postare offtopic precum si atacuri la persoana se vor sanctiona direct.
Aviz amatorilor!
 

DeletedUser4195

pentru omul care a remarcat ca nu e nici un razboi..precizam ca dateaza de vreo 3 saptamani..si au fost chiar sute de atacuri mai ales in week end..

momentan am luat o pauza..care se poate prelungi...

asta spre furia lui freesoul care nu mai poate face spam aici..:D

PS.oricum era off topic asa ca se poate continua.
cred ca acest razboi a fost mai vechi..insa nu a fost oficializat..cineva se intreba cine sa fie nebunii sa duca razboi cu 3 triburi din top 10, noobii erau aia si mai stiu vreo 4 playeri de la ei care se razboiau cu 2 triburi de uni singuri[ei cred ca sigur scapasera de la NR 9]acu au PNA sunt curios cit dureaza:p:p:p!!!!!
 

DeletedUser1924

Pariu ca voi iar ati uitat de regulamentul forumului ?



Orice viitoare postare offtopic precum si atacuri la persoana se vor sanctiona direct.
Aviz amatorilor!

Puteai sa inchisi si theadul ca s-a terminat razbelu :cool:
 

DeletedUser

cred ca acest razboi a fost mai vechi..insa nu a fost oficializat..cineva se intreba cine sa fie nebunii sa duca razboi cu 3 triburi din top 10, noobii erau aia si mai stiu vreo 4 playeri de la ei care se razboiau cu 2 triburi de uni singuri[ei cred ca sigur scapasera de la NR 9]acu au PNA sunt curios cit dureaza:p:p:p!!!!!
Si noi avem aceiasi curiozitate . Cum spuneau si altii mai devreme, razboi a fost intodeauna acolo, insa nu ceva oficializat si nu la scara mare.
 

DeletedUser

Nu era chiar razboi..hartuiala obisnuita..cauzata de cativa subiecti..:)
 

DeletedUser

~pana la ruma totul a fost o farsa :)
~sau nu?!:confused:
~e sau nu razboi intre M.T. s n00b :confused:
 

DeletedUser523

@Coco: referitor la semnatura ta: "There comes a time ... when even the gods must die ...." sper k nu te referi la GOW:)sau:confused:;)scz. de off topic dar si asa aici se face demult off topic si nu stiam unde altundeva sa te intreb asta, k de cand am remarcat am vrut sa te intreb:)
 

DeletedUser

@Coco: referitor la semnatura ta: "There comes a time ... when even the gods must die ...." sper k nu te referi la GOW:)sau:confused:;)scz. de off topic dar si asa aici se face demult off topic si nu stiam unde altundeva sa te intreb asta, k de cand am remarcat am vrut sa te intreb:)

~nu nu ma refer la GOW, ma refer la toti cei care se cred DUMNEZEU in jocul asta ...:D;)

~trageti singur concluzia :cool:
 
Sus