Hall Of Shame

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Varule a zis Oro ca e dezamagit rau detot...cum sa il pui pe locul 4?
El e acolo 1-2 cu aragorn :))
Stii ce mi se pare ciudat...ca Oro cu toate conturile lui si cu ofertele lui la targ...a scos la 10 minute dupa tine usorii!
Cum poti tu sa il critici pe el cand ai nevoie de cam 40-50 000 resurse sa ajungi sa scoti usorii si tu cand i-ai scos nu aveai nici 18 000 farmate.
O fi Oro artist la chestii de genu asta da pe faza de inceput tu esti mai bun ca el in smecherii asa ca tineti gura ca nici tu nu esti mai de doamne ajuta...

Si eu nu l-as pune pe Oro in aceasta rubrica..v-as pune pe voi care sunteti tradatori de clasa si lasati oamenii si triburile in care sunteti fara niciun resentiment.
Noi in Aka oricum am juca, nu tradam niciodata pe nimeni si pentru asta suntem respectati de cine trebuie!

Intre a juca incorect(pentru ca doar asa putem sa va facem fata voua care jucati de atata timp in acest fel) si a fi tradator (cum sunteti voi) e diferenta de la cer la pamant .

Si va enumar cativa care tradeaza si calca in picioare orice...brencus , ramses81, radu cristiano..kenji..si multi altii. Nu imi mai vin in minte acum

Daca vrei sa faci un top cu cei ce joaca incorect..ar trebui sa te pui acolo intre primii 3 si lista ar fi cam de 100 de persoane :)

Aka Family :D


Auzi prietene cred ca nu sti cu cine stai de vorba sincer
si faptul ca oro a scos dupa mine cu 10 minute caii a fost pentru ca lam facut cu tot cu suportii lui si i`am dat clasa
si ca sa nu mai comentezi nu uita ca si tu ai luato in gard asa ca ,nici sa nu ai curajul sa comentezi fan desen animat.
voi nu tradati doar va bateti joc de oameni le macinati deful prin sprijinul colegilor apoi i dati afara si i inobilati halal uniti sunteti amice:)
nu`mi spune mie ca il intrec in marsavii deoarece eu nu folosesc nimic ilegal poti sami faci 1000 de tikete doar sunt prea bun pentru voi si voi habar nu aveti sa jucati decat cu suporti si marsavii.

[4:16:02 PM] Cristina: Agresor: Ak-Orochimaru-Ak
Origine: satul lui Ak-Orochimaru-Ak (567|401) K45

Număr: 0 0 2000 0 2009 0 250 79 0 0
Pierderi: 0 0 2000 0 2009 0 250 79 0 0


Apărător: crazy fox88
Ţel(direcţie): Crazy fox in the house (566|408) K45

Număr: 11121 8934 0 641 0 0 0 0 6 0 0
Pierderi: 2246 1804 0 129 0 0 0 0 1 0 0

oro in afara de sate moca nui in stare de nimic pe harta.
nici tu nici familia ta de pitici colorati

-si va mai dati jucatori de triburi
ar trebui sa citeasca toata lumea acest topic si sa arunce cu rosii in oameni ca voi
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Daca am permis acest gen de topic, am facut-o in speranta pastrarii unui climat civilizat, decent si respectuos.
Observ ca incet incet discutia deviaza exact spre modul zeflemitor, jignitor, batjocoritor si superior ( lucru la care dealtfel m-am asteptat, sincer vorbind, cunoscand foarte bine "marfa" ), drept urmare voi inchide acest thread si nu voi mai permite asa ceva pe viitor.
Fiecare joaca cum doreste sau cum stie, cine incalca regulile va fi sanctionat conform regulamentelor, punct.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus