Hard Killers

Discuție în 'arhiva' creată de SuperStarRO, 31. Mar 2009.

Distribuie această pagină

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. profucv

profucv member

noi unde mai primim laude acum daca ai inchis topicul celalalt .. INCHIDE SI ASTA pentru ca ar fii aceeasi idee . HK numai exista .

2. Felicitari dragi colegi pentru munca pe care-am depuso impreuna, am reusit sa invingem o adunatura de noobi... desii mai degraba orgoliul ia invins.
    Asa e cand niste oameni incapabili de-a conduce pun pana pe-o anumita functie si... la fel e si cu politica.

Inca o data felicitari Diablo DDb,
    Tot o data profulica... ai castigat pariu ala cu stickman, care ne e recompensa? :D

3. zaffy

zaffy member

ludovicnapoleon ce-ai castigat ma?? te lauzi ca o gaina.... inca existam... cand o sa ne radeti pe toti de pe harta.. discutam pana atunci... calm si incaltate cu sandale:)

4. issac

issac member

zaffy observ ca esti in tribul tnt ;)) ai venit de la petrecere si te-ai apucat sa postezi pe toate topicurile? numai asa poti invoca un motiv plauzibil pentru ca tribul HK nici legenda nu mai e! :))

5. zaffy

zaffy member

issac cu tine nu am ce sa vorbesc.... pentru ca tu ai atacat satele din k63 la toate orele.. si nu ai luat nimic.. asa ca nu discut... si... sunt in tnt pentru... ca nu am ramas.. cu cei care au dat delete cont..

6. issac

issac member

- nu vorbesti, imi scrii :)) si-asa m-ai disperat cu mesajele cand te-am atacat
    - e vreo problema cu atacurile? sau scria undeva ca nu trebuie sa te atac ;)
    -pentru ca le-au luat colegii mei :) (p.s. pentru tine: aria mea de extindere nu e k 63, poti verifica pe twstats)
    - no comment cu cine discuti sau nu, dar nu mai iesi pe forum ca sa te dai viteaz ca nu esti :)

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.