Hard Killers

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23208

Nu am zis ca tu ai fugit in H.K..Am zis ca unii dintre voi au facut-o.Nu m-am referit la tine.
Si stii de ce a aparut K.L.??pt k ~SR~ avea numai aliante si PNA in zona,iar noi,cei de pe K 85 stateam si nu faceam nimic.Si cand am rugat conducerea ~SR~ sa renunte la o alianta sau unu PNA a refuzat,pt k ei vroiau o atmosfera linistita.

Dar oricum:felicitari pentru nivelul pe care l-ai atins pe acesta lume.Ai ajuns departe.Bravo!Ceea ce nu pot spune si despre mn.Eu m-am lasat de abia la 80 si ceva de sate.Oricum...satele mele sunt la cheles...i le-am dat lui.
Bafta in continuare la tot H.K.!!!



Nu-ti face griji, stiu de ce a aparut K.L., pentru ca au avut influenta asupra voastra oameni ca vasiloi, 1st garfield(membru SUZUKI pana atunci) si altii v-au propus sa intoarceti spatele ~SR~ si uite asa voi ati facut cum v-au cantat ei ! :)

Referitor la contul meu, si eu renunt la cont !:D
 

DeletedUser

ooooooooooooooooooo :p Aveti Topic separat?
Ce scrieti in el?:( oricum ati invadat ( ca si TSL ) toate topicurile :D ne mai plictisiti la inca un topic :D

ps : Cretzule , de ce nu ma ataci ?:( te speriara 10 k in sat ?:(
 

DeletedUser

ehei...asta e vechi...nici nu existati voi pe harta de cand avea HK thread :))
 

DeletedUser11501

ehei...asta e vechi...nici nu existati voi pe harta de cand avea HK thread :))

eheee...nici nu aparuse gibonul in copac de cand exista subramura HKK, din ramura HKKA, regnul:confused:..., specia:confused:...
continua tu jabele ca m-am incurcat in arborele genealogic al triburilor mamut:D
 

DeletedUser17395

eheee...nici nu aparuse gibonul in copac de cand exista subramura HKK, din ramura HKKA, regnul:confused:..., specia:confused:...
continua tu jabele ca m-am incurcat in arborele genealogic al triburilor mamut:D

Tu de ce nu intelegi ca oamenii e prieteni :). E un prietene in sud un prietene in nord, unu in vest, astia isi fac familii , se inmultesc, apoi se reunesc sub marele nume hk.Tu de ce nu ai preteni, ha ?
 

DeletedUser11501

Tu de ce nu intelegi ca oamenii e prieteni :). E un prietene in sud un prietene in nord, unu in vest, astia isi fac familii , se inmultesc, apoi se reunesc sub marele nume hk.Tu de ce nu ai preteni, ha ?

de unde prieteni ma?:(
daca nu am viata personala, stau toata ziua pe triburi sa innobilez intern si sa atac cu apararea, trimit resurse la gagici si astea nu mi le mai returneaza:eek:
 

DeletedUser17395

de unde prieteni ma?:(
daca nu am viata personala, stau toata ziua pe triburi sa innobilez intern si sa atac cu apararea, trimit resurse la gagici si astea nu mi le mai returneaza:eek:

Sa il cinstesti pe jaby k te mai scoate din casa,si uite ca ai cucerit-o pe Carmen .......
 

DeletedUser11501

eu unul m-as alia cu cativa jucatori de la ei:D dar nu ma lasa amazoanele TSL sa ma dau pe gheata:(
 

DeletedUser

eu unul m-as alia cu cativa jucatori de la ei:D dar nu ma lasa amazoanele TSL sa ma dau pe gheata:(

Pai mai Florine ... daca gheata e subtire, .... cum sa te tina?!!! =))

Au grija de tine ... asa sunteti voi ... rau cu rau ... rau fara rau :))
 

DeletedUser

Sa il cinstesti pe jaby k te mai scoate din casa,si uite ca ai cucerit-o pe Carmen .......


aici ai dreptate dar nu ai dreptate. de scos din fata calculatorului il mai scot de mila, ca a prins radacini la tenesii de Dragasani (ca adidasi m-am plictisit eu de cand vrea sa-si cumpere...acum s-a dus si sezonul, o sa-si ia la toamna). dar pe Carmen cel care o vainnobila, voi fi eu ;)

eu unul m-as alia cu cativa jucatori de la ei:D dar nu ma lasa amazoanele TSL sa ma dau pe gheata:(

pai esti ditamai elefantul, dracu, si tu vrei sa te dai pe gheata?...tu nu esti in stare sa mergi cu hidrobicicleta si vrei sa faci sporturi extreme =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

imi dati si mie invitatie in hk ? :(

CoditZe
Puncte: 2.661
Rang: 2070
Inamici învinşi: 19.564.185 (528.)
Trib: FotR

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nu se mai trimit invitatii jucatorilor cu punctaj sub media de puncte a tribului.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Numele tribului: Hard Killers
Prescurtare: H.K.
Număr de membri: 193
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 276.280.582
Punctaj total: 559.334.298
Punctaj mediu: 2.898.105
Rang: 1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Concluzia:
-orite duci in academia lor
-ori mai faci inca 2.895.000 de pct :D
 

DeletedUser

ai facut u calculul bine? :D

offf lasa poate am noroc si ma recruteaza asa :D am pile la conducere :X
 

DeletedUser17395

Judecand dupa inamicii invinsi , care sunt peste media HK, cred ca are loc ^^. Ma rog , poate la voi conteaza punctele, asa ca dati mai mult cu mistria pe ziduri , sa se mareasca :)
 

DeletedUser

Judecand dupa inamicii invinsi , care sunt peste media HK, cred ca are loc ^^. Ma rog , poate la voi conteaza punctele, asa ca dati mai mult cu mistria pe ziduri , sa se mareasca :)

multumesc optisor ca ma sustii :D Da daca ajung in HK , sa vedeti ce va atac :X
 

DeletedUser18527

cand vrei sa vi imi dai un mesaj... Gasim un loc ptr tine.. iti fac eu rost...dar sssssshhhhhhhhhh sa nu auda raul ala de cretu... :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus