Harta L1 si perspective

DeletedUser

Inamici învinºi
Ca agresor
:
Loc Jucator Nr U. Ucise Trib
1 Nanel 1,42 Mil - CD
2 luebeast 1,42 Mil - RIP
3 vadimash 1,38 Mil - TLD
4 Termo 1,36 Mil - ELITE
5 intelaction 1,30 Mil - ELITE
6 mladie 1,27 Mil - Avalon
7 h3r0 1,25 Mil - TLD
8 rotaz 1,20 Mil - Avalon
9 Karp 1,20 Mil - MAGIC
10 sesser 1,16 Mil - RIP
11 turnu 1,14 Mil - TLD
12 nanmarius 1,12 Mil - RIP
13 RevengeR 1,10 Mil - TLD
14 NightWave 1,07 Mil - SH
15 bureb1st4 1,07 Mil - ELITE
16 FoH-NeXt 1,05 Mil - NWO
17 wldsnk 1,03 Mil - SH
18 DeathShadow 1,02 Mil - DIABLO
19 higheaven 990.565 - SOF
20 AdiMutu 951.490 - ELITE
21 b79dyv 921.038 - RIP
22 leto 907.112 - RIP
23 iannyman 892.035 - TLD
24 azzido 880.708 - ELITE
25 riverflow 876.845 - CD
26 TAOTAO 871.720 - NWO
27 treidei3 855.571 - ELITE
28 Mucigasul 851.628 - TLD
29 adisstoican 849.632 - Avalon
30 madyxxl 847.524 - TLD
31 Pichiutza 847.374 - Avalon
32 Lord Theodor 838.176 - Avalon
33 viali68 830.260 - HA
34 netmin 828.287 - RIP
35 Spawny 822.441 - TLD
36 Legolas Frunza Verde 813.955 - HA
37 undulce 806.095 - TLD
38 Maroo 801.747 - ELITE
39 mirciuk 797.862 - RIP
40 firepcmaster 796.420 - ELITE
41 Valiusha 775.958 - TLD
42 uscatelul 775.642 - LEON
43 prodecor74 774.159 - TLD
44 xena 07 768.630 - H@IT@
45 Casanova 763.010 - TLD
46 isgard 761.559 - NWO
47 flozzz 755.638 - H@IT@
48 paul.nedelcu 749.598 - Avalon
49 Skorr 748.510 - Fiara
50 childofdunes 744.415 - TLD

Cam asta e situatia in top50

Dupa cateva adunari lucrurile stau cam asa :

Loc Trib Nr U. Ucise Nr Membrii in top50

1. TLD 12,1 Mil 13
2. ELITE 8 Mil 8
3. RIP 7,1 Mil 7
4. Avalon 5,7 Mil 6
5. NWO 2,7 Mil 3
6. CD 2,3 Mil 2
7. SH 2,1 Mil 2
8. HA 1,6 Mil 2
9. H@IT@ 1,5 Mil 2
10. MAGIC 1,20 Mil 1
11. LEON 775.642 1
12. Fiara 748.510 1

Poate ca aceste numere nu spun nimic,deoarece nu am facut o diferenta intre cate trupe ucise avea fiecare jucator la inceputul razboiului si acum.
Dar ,poate ca trupele celor de la Elite nu se lovesc numai de zid ;)
 

DeletedUser

parca nici TLD nu o duce prea prost pt un trib care traieste din recrutari:D:rolleyes:
 

DeletedUser

Vroiam doar sa va arat ca Elite nu ataca chiar atat de haotic ;).
Intradevar au facut ceva greseli din cauza incapatanarii si a orgoliului,dar asta e ...trupele se refac :),satele se (re)cuceresc :rolleyes:
 

DeletedUser

mdea......

Iar ca nota de final: nickulaie a pierdut sate- erau de tranzit, u ai pierdut un sat- era de tranzit, irma a pierdut sat- tot de tranzit, ei sunt toti in tranzit asadar concluzia este 100
Este vba de obiectivitate si nu de balacareli ieftine. daca este in stare sa fie obiectiv sa posteze daca nu sa te abtii....

mdea......no comment......by azzudooooooo........tranzit, tranzit, tranzit....numai asta aud.......ideea e cum le-ati cucerit.......asta e ideea....in rest toate cele bune.

P.S. Satele respective de care te legi tu erau goale si isi asteptau proprietari.
P.S. 2. Cand esti majoritar intr-o comunitate din cand in cand e normal sa ai drept de ''veto'' asa ca.........razboiu se decide din lupta din flancuri.....numai ca mai apare cat eunu care vrea sa lupte din centru.....asta e...cu ce va deranjeaza pe voi :confused:
P.S. 3. see you next time.....:cool:
 

DeletedUser

...probabil ca betia cifrelor a cuprins tot elite-ul...stau la calculator...se uitra pe clasamente...si fac public statistici convenabile lor...

1....draga azidooo...din tot ce ai scris aici...un singur adevar conteaza...scorul ala in favoarea voastra la sate cucerite...dar chiar si aici se poate discuta...ati cucerit f multe sate de la killerul...probabil 40...jucator izolat intre voi...si care mai mult a fost inactiv...si s-a plimbat intre sitteri...si care a fost atacat cu dezonorabil de jucatori gen ...cain...si treidei...jucatori care erau aliati personali si care pana sa intre in elite au fost de nenumarate ori ajutati de killerul...acest joc are si onoare pe care sper o sa o descoperiti si voi candva...DECI SA CONCLUZIONAM ACEST CAPITOL...DIFERENTA MARE INTRE SATELE CUCERITE DE VOI SI CELE LUATE DE NOI SE DATOREAZA IN MARE PARTE CUCERIRILOR DIN ZONA MACIU-KILLERUL-IRMA...ATAT...JUCATORI CARE SE AFLAU IN MIJLOCUL VOSTRU SI CARE ERAU ATACATI BEZMETIC SI FARA CAP SI PE CARE VA CHINUITI SA LE LUATI DE 2 LUNI...

2...celelalte statistici...daca vrei sa le vezi la adevarata lor valoare...raporteaza-le la nr de membrii din trib...si vei vedea ca nu sunt asa de frumoase...

3...si draga statisticianule...incearaca sa calculezi costurile acestei MARETE VICTORII...ia incearca tu sa aduni pierderile si vezi unde o sa ajungi...ce raport favorabil voua poate sa iasa cand voi va atacati singuri intre voi pe sate care erau goale...
 

DeletedUser

Te rog frumos sa-ti retragi cuvintele si sa te mai informezi.
Revino cu un post decent.
 

DeletedUser

mea...............

Te rog frumos sa-ti retragi cuvintele si sa te mai informezi.
Revino cu un post decent.

Vezi tu 3de3.....o data o postat siaditzu ceva si tu il trimiti sa se informeze.....urat din partea ta.......dar perfect de acord......acele sate sunt e la cei 3-4 jucatori....mai discutam insa :rolleyes:;)
 

DeletedUser

...nu...are dreptate...imi cer scuze...treidei nu l-a atacat pe killerul...de fapt in relattia cu el eu am gresit o data si l-am atacat...imi cer inca o data scuze...sper sa le accepti...
 

DeletedUser

mdea......

Daca suntem la ora de cerurt scuze, vreau sa imi cer si eu scuze catre 3de3.....cred ca doar 1 data m-ai atacat tu......in rest colegi tai.....te iert pt atunci cand m-ai atacat (mentionez, daca m-ai atacat, ca la cate atacuri am avut, nu mai stiu), darca nu m-ai atacat, imi cer cuze si te iert ca m-ai atacat...e bine acum 3de3....
 

DeletedUser

Nu la asta ma refeream.
In primul rand killerul nu mi-a fost niciodata aliat personal, am incercat o colaborare cu el dar din pacate nereusita.
In a-l doilea rand nu m-a ajutat niciodata cu nimik, ba dinpotriva l-am ajutat atata timp cat a fost in elite dar si in avalon ,i-am dat curatari de sate si alte alea fara sa-i cer niciodata nimik in schimb.
In a-l 3-lea rand eu personal am avut PNA local cu toti membrii din jur avalonieni inca de cand a inceput razboiul cu CA. Am picat deacord ca daca e sa rupa careva PNA-ul sa o faca cu cel putin 24h innainte de a lansa vre-un atac. PNA-ul a fost incalcat de catre killerul, insa s-a scuzat ca a lasat pe cineva sitter care nu stia despre ce este vorba si am trecut cu vederea, cu toate ca era atacat masiv si pierduse deja 35 de sate am preferat sa pastrez PNA-ul.
In cele din urma PNA-ul a fost intrerupt in urma cu cateva zile dupa ce am constatat ca niciunul dintre jucatorii cu care ma intelesesem nu mai juca, ei avand sitteri(probabil permanenti) si au inceput sa aduca jucatori avalonieni in zona lucru cu care nu am fost deacord.
Toate aceastea le poate confirma atat killerul cat si barony.
 

DeletedUser

atat treidei3 cat si wassaby nu si-au incalcat cuvantul niciodata.
 

DeletedUser

a mai crapat un dusman dwcc, sper sa nu vad si leonu in avalon peste o zi sau 2
 

DeletedUser

a mai crapat un dusman dwcc, sper sa nu vad si leonu in avalon peste o zi sau 2

Nu vei vedea leonul la noi in trib. Iar prietenia cu DWCC este de notoritate pe harta l1. Nu stiu de ce esti surprins. Poti sa te uiti numai cati fosti DWCC erau in Avalon.
 

DeletedUser

harta-L1azi.jpg
Nu vei vedea leonul la noi in trib. Iar prietenia cu DWCC este de notoritate pe harta l1. Nu stiu de ce esti surprins. Poti sa te uiti numai cati fosti DWCC erau in Avalon.

ca si prietenia cu ELITE, ca si prietenia cu TLD...cata notorietate are avalonul in prieteniile ei de pe L1, a-ti zice ca voi faceti dragoste si nu razboi:rolleyes:cand nu o sa mai aveti interes o sa faceti la fel... o sa iasa barony la suprafata cu circularele date in ELITE......o sa zica ca si cu adimutu ca ii este prieten dar va posta pe forumul mare toate circularele....asta este ipocrizie......:mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oricum atacurile asupra dwcc pt maine se vor da in continuare indiferent unde sunt acum userii, asa toti intra peste tot, din leon unii sunt banati pe...termen nelimitat nu se stie cand le va expira lor premiumu sau mai stiu eu ce tampenie de regula, oricum daca ma las de joc imi iau premium un an de zile sa dea toti atacuri pemine si un an sa fiu banat, sa nu ma poata ataca. Altii au intrat in IM, si parca pe zi ce trece dispar punctele , li se schimba culoarea, dar avem lista. Si sa nu zica CA-ul de ceva , membri dwcc care au dat fuga in elite.. si ei vor fi atacati, nu e vreo regula care se aplica doar la unii
 

DeletedUser

oricum atacurile asupra dwcc pt maine se vor da in continuare indiferent unde sunt acum userii, asa toti intra peste tot, din leon unii sunt banati pe...termen nelimitat nu se stie cand le va expira lor premiumu sau mai stiu eu ce tampenie de regula, oricum daca ma las de joc imi iau premium un an de zile sa dea toti atacuri pemine si un an sa fiu banat, sa nu ma poata ataca. Altii au intrat in IM, si parca pe zi ce trece dispar punctele , li se schimba culoarea, dar avem lista. Si sa nu zica CA-ul de ceva , membri dwcc care au dat fuga in elite.. si ei vor fi atacati, nu e vreo regula care se aplica doar la unii

nu are ce sa zica CA.......oricum erati in conflict cu noi,remember?:)
 

DeletedUser523

In primul rand nu inteleg pt ce am fost numiti oaia neagra a CA:confused:as dori si eu o explicatie mai amanuntita asupra acestei pareri iar daca faptul k SH ne-au luat cateva sate intr-un moment de neatentie te face sa crezi, @azzido, k suntem oaia neagra inseamna k nu sti sa faci o analiza si apoi sa tragi o concluzie obiectiva!Apoi Leon este un trib de sine statator ce isi va pastra identitatea si nu va fi absorbit de nici un alt trib!Si in al treilea rand ai rog pe inamicii nostri sa organizeze cat mai multe si mai ample atacuri asupra noastra pt k suntem veriga slaba din cea mai puternica alianta cunoscuta vreodata de aceasta L1 si tremuram de frik la gandul viitoarelor atacuri!In rest referitor la concluziile privind configuratia hartii eu zic asa: daca voi credeti k CA e incoltita si e impinsa spre interior eu va spun k din contra CA se extinde spre exterior si impinge frontierele granitelor spre margine!Deci sa mai asteptam cateva saptamani si sa vedem cine a fost mai obiectiv!in rest numai bine si spor placut la joc!
 
Sus