Harta L1 si perspective

DeletedUser523

@tzepes, da' cu trecerile Leon in H@IT@ de acum o luna si ceva ce a fost? :)

intreaba-i pe ei;) eu am vb k LEON k trib nu va disparea, cat despre treceri de membri dintr-un trib intr-altul e ceva normal deci, nu vad vre-o problema...
 

DeletedUser523

@ tzepes- sunteti primul trib care pierde impotriva unui trib relativ mic ca SH un numar de 83+ sate in decurs de 2 zile...
asta cred ca ineamna ca sunteti cam slabuti,si astra a vrut sa zica si azzido, asa cum avalonul a pierdut de cand a intrat in razboi (dupa ce a stat si a privitr crezand ca o sa ii fie mai usor)145 de sate...nimeni nu venise sa ii umilieasca pe forum sa sa rada de circularele lor, sau de faptul ca pierdeau satele din jurul celui aparat acestea fiind "cam golase"... au tacut ...au atacat in continuare si rezultatul se vede.
dupa cum am mai spus am fost luati prin surprindere; atata tot, in rest sa vedem adevaratele rezultate dintre noi si SH si oricare alti dupa cateva saptamani de lupte; erou pt o zi poate fi oricine, mai greu eu sa te menti sus;) si cum mai spuneam daca ne credeti asa de slabuti va invit sa ne atacati in continuare, de fapt, stiti ce fac o invitatie catre toate triburile aflate in conflict cu CA:nu mai atacati celelalte triburi membre CA ci atacatine doar pe noi deoarece suntem cei mai slabi si va va fi mult mai usor sa ne trimiteti la marginea harti!
 

DeletedUser

dupa cum am mai spus am fost luati prin surprindere; atata tot, in rest sa vedem adevaratele rezultate dintre noi si SH si oricare alti dupa cateva saptamani de lupte; erou pt o zi poate fi oricine, mai greu eu sa te menti sus;) si cum mai spuneam daca ne credeti asa de slabuti va invit sa ne atacati in continuare, de fapt, stiti ce fac o invitatie catre toate triburile aflate in conflict cu CA:nu mai atacati celelalte triburi membre CA ci atacatine doar pe noi deoarece suntem cei mai slabi si va va fi mult mai usor sa ne trimiteti la marginea harti!

pai unde mai e farmecul dak am face asta...noi am intrat in razboi pt ca este o provocare sa lupti cu triburi puternice....ca dak vroiam sa luptam cu de astia slabi eram neutri si ne bateam cu triburi de pe locul 50....asa ca voi acu nu mai sunteti o amenintare:p:p:p
 

DeletedUser

intreaba-i pe ei;) eu am vb k LEON k trib nu va disparea, cat despre treceri de membri dintr-un trib intr-altul e ceva normal deci, nu vad vre-o problema...

Absolut ca e ceva normal, mai ales cand se inteleg liderii celor doua triburi ca aceste treceri sa se faca pentru a intari unul din acele triburi. ;)
 

DeletedUser

Subiectul acestui thread este "Harta L1 si perspective" daca s-a uitat... nu discutii personale barony vs. mirceaberzovan (sau nu), barony vs. allyna, sau orice alt vs.
In cazul in care nu veti ramane strict la subiect, acest topic va fi inchis.Acuzatiile personale si divagatiile de la subiect are vor urma acestui post vor fi sanctionate direct
.
 

DeletedUser523

pai unde mai e farmecul dak am face asta...noi am intrat in razboi pt ca este o provocare sa lupti cu triburi puternice....ca dak vroiam sa luptam cu de astia slabi eram neutri si ne bateam cu triburi de pe locul 50....asa ca voi acu nu mai sunteti o amenintare:p:p:p

lol:):Dpai daca nu mai suntem o amenintare atunci am alt sfat pt voi, o mareti luptatori: treceti la alt nivel, atacati alte triburi, pe masura voastra, pe noi lasatine in pace si discutam peste cateva saptamani!;)
 

DeletedUser2602

eu tot nu am inteles, cine a facut analiza aia din primul post al acestui thread?
 

DeletedUser18

f_hartaL1azim_eef27ee.jpg
harta noua:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Referitor la harta.
Eu zi ca daca se vor mai implica 1-2 triburi zonale impotriva CA-ului putem spune ca lupta devine cu adevarat echilibrata.
Insa nu stiu daca vor avea curajul sa faca acest pas
 

DeletedUser

Referitor la harta.
Eu zi ca daca se vor mai implica 1-2 triburi zonale impotriva CA-ului putem spune ca lupta devine cu adevarat echilibrata.
Insa nu stiu daca vor avea curajul sa faca acest pas

probabil ca veti considera echitabil daca intra toata harta impotriva CA:confused:
spor la recrutari,o voi mareti razboinici
 

DeletedUser2602

ar fi fost frumos o analiza a mai multor jucatori sau a viziunii lor asupra jocului. toate astea purtate pe un ton amiabil. dar cum asa ceva nu se poate la romani ...
 

DeletedUser

Flamer-Nu stiu la ce referi.
Din cunostintele mele impotriva CA-ului lupta decat 2 triburi, Insa e posbil sa ma insel.
Daca vrei facem un total cu nr de membrii din ambele tabere si vedem care iese mai mult.
 

DeletedUser

Flamer-Nu stiu la ce referi.
Din cunostintele mele impotriva CA-ului lupta decat 2 triburi, Insa e posbil sa ma insel.
Daca vrei facem un total cu nr de membrii din ambele tabere si vedem care iese mai mult.

ELITE+CD+TE+NWO+GD+HA+SH=7
mai trebuie sa pomenesc si triburile desfiintate d la inceputul coalitiei?....300war,empire:D
man hai sa fim seriosi ......acum degeaba faci tu un calcul pt ca stii f bine ca ,la inceput NWO era locul 2,300war era p 6 sau 5......acum,daca dupa 3 luni d razboi ati pierdut sate si nr jucatorilor vostri sa redus,pai....asta nu e vina noastra(d fapt e)
de ce sa intre si alte triburi....luptati pana la capat!acum 3 luni erati(nu tu personal)f siguri d victorie dar socotelile din targ nu se potrivesc cu cele d acasa;)
 
Sus