Harta RO53

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 53' creată de alex02dsa, 16. Sep 2016.

Distribuie această pagină

1. alex02dsa

alex02dsa Moderator Forum Team

truth!

2. richard lionhearth

richard lionhearth member

Au mai fost razboinici ca tine. Chiar si pe lumea asta. Acum sunt la margine sau cu conturile sterse. Acum cu siguranta ne vom lasa cu totii de alte lumi, ne temem sa nu fim macelariti. Cineva zicea odata sa te temi mereu de cei tacuti. Ei fac actiunea, nu cei care fac amenintarile si suna din trompeta. Noapte buna :)

3. usor elegant

usor elegant Banned In Vacanta

am avut dar a fost prea izi ... voi sunteti mai buni ? poate ducem tunurile aici sa vedem ce stiti :D deci daca mintea aia a ta spune ce este nevoie o sa iti arat si eu ce pot sa fac ..

deci acest mesaj este o invitatie aici ? eu nu sunt zmeu ... eu sunt noob , cei contra care am jucat iti pot confirma asta , chiar si colegii tai pentru ca ii cunosc pe majoritatea , asa ca oricand doresti sa ma trimiti la margine sau sa sterg contul , cu mare drag doresc sa o vad si pe asta :)) pana atunci vezi sa nu ajungi la interne pentru mesaje scrise aiurea pe extern ca risti sa iti faci rau tie si celor din jur :D

nici nu stiu de existenta ta pe acest joc , poate imi zici cu ce nume te gasesc si de restul ma ocup eu , tu doar sa imi arati pe harta chestiile alea cu marginea si stersul

4. ThatSpideyLife

ThatSpideyLife Banned In Vacanta

Nu trebuie sa imi demonstezi mie nimic :) Conteaza ce crezi tu,nu ce cred altii despre tine

5. usor elegant

cum ma asteptam , doar un noob :) pai tu cu 3,7 mil inamici invinsi la 141 sate imi zici mie de trimis la margine si stergere cont ? :)) la ce vad eu aici am nevoie de un cont cu 30-40 sate si te fac sa disparti de pe extern la fel ca restu care au mai zis nebunii de genu iar la final nu au mai venit pe aici sa repete acele vorbe

ti-am zis , daca vrei actiune spune si o sa primesti :)) las L54 , deteul si asa sunt praf si nu mai ii atractie acolo avand in vedere ca ei nu sunt capabil sa inobileze 1 sat la organizate iar noi tot peste 100 pe marele trib ... crezi ca tu o sa joci mai bine ca platforma lor de trimis atacuri care nu face fata ? :)) eu zic ca nu ...

6. richard lionhearth

Nu ma intereseaza cine esti, ce ai facut, ce faci si nici ce vei face. Eu am spus un lucru, ce intelegi tu, nu imi pasa. Fiecare intelege ce e in stare sau ce poate. Nu imi purta tu mie grija. Te invit sa iti pui amenintarile in practica. Invata-ma sa joc triburile :)

7. usor elegant

triburile nu se invata , inca odata imi arati cat de noob esti .... imi zici si mie ce ai de invatat ?

8. richard lionhearth

Iti multumesc pentru cuvintele frumoase. Arata ce poti si de ce esti in stare. Mai ai si altele?:)

9. usor elegant

da , da-mi invitatie acolo langa tine

cont : Mo si Foca

10. sorin08

sorin08 Game Suport

Hai ca va ajut eu, daca nu sunteti in stare sa va faceti si voi o harta

11. alex02dsa

alex02dsa Moderator Forum Team

Hartile au revenit la normal si au fost reactualizate. Se vor reactualiza acum dupa programul obisnuit.
    O sa tin cont pe viitor de ce s-a comentat aici.

Cu drag!