Incepe distractia ...

DeletedUser

abia ieri a facut curtea nobila, cred ca e prae devreme , poate doar taler
 

DeletedUser16903

vezi tu imediat cum se arunca pe satu de barbari cel mai apropiat :D barabri fugiti!!!!

PS: deja e cineva cu 2 sate... si nu e ilusi0n

si da... barabr a cucerit :|
 

DeletedUser

:))

Jucător inducs
inducs
Puncte: 3.344
Rang: 1
Inamici învinşi: 6.240 (52.)
Trib: noobs
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marcheză pe hartă
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sate Coordonate Puncte
zona noobs 535|551 2.568
zona noobs 2 534|551 776

Prima inobilare de pe L10
 

DeletedUser

Iti spun eu, pentru ca altele nu au crescut:))...Ala e cel mai mare dezavantaj cand faci nobilii repede...ceea ce eu oricum cred ca e o porcarie. Daca ajungi sa cuceresti la 2000 de puncte un sat de barbari, esti vulnerabil. Foarte vulnerabil...
 

DeletedUser574

Iti spun eu, pentru ca altele nu au crescut:))...Ala e cel mai mare dezavantaj cand faci nobilii repede...ceea ce eu oricum cred ca e o porcarie. Daca ajungi sa cuceresti la 2000 de puncte un sat de barbari, esti vulnerabil. Foarte vulnerabil...

pacat de taler ;)
 

DeletedUser

Foarte corect, asa e...nu indraznesc sa-l jignesc spunandu-i ca a facut o mare mare prostie...:)) asta doar ca sa nu dezvoltam subiectul...oricum, eu cred ca a fost doar ca sa fie al doilea sat, ceea ce e o prostie, calitatea unui jucator nu se vede cand cucereste la 2000 de puncte. Ma rog, fiecare cu conceptia lui...

Edit: De fapt, nu m-am putut abtine:"> :))
 

DeletedUser9103

Uite ca nu a facut nici o greseala ca a cucerit acel sat. Trebuia sa cucereasca un sat de 3k sa fie jucator bun?
 

DeletedUser574

Uite ca nu a facut nici o greseala ca a cucerit acel sat. Trebuia sa cucereasca un sat de 3k sa fie jucator bun?

Eh cred ca am fost rai pana acum, poate chiar invidiosi:rolleyes:
Asta e, fiecare joaca in felul lui, unii bine..altii prost ...:D
 

DeletedUser

eu sunt noua

:)eu nu stiu sa joc dar vreau sa invat poate se ofera careva sa ma ajute si pe mine:)
 

DeletedUser

Nu, eu nu vreau sa-l jignesc, daca are colegi buni de trib care sunt dispusi sa-i dea suport pe ambele sate...dar sa media punctelor/sat 1600:-s..pentru mine nu suna tocmai ok, repet, fara a ataca pe nimeni.
 

DeletedUser

daca adunati toate trupele,cei care il invidiati, nu adunati nici 80% din cate trupe defensive are el pe un singur sat. pana atunci ssssttt
 

DeletedUser9103

Nu, eu nu vreau sa-l jignesc, daca are colegi buni de trib care sunt dispusi sa-i dea suport pe ambele sate...dar sa media punctelor/sat 1600:-s..pentru mine nu suna tocmai ok, repet, fara a ataca pe nimeni.

Daca te uitai si in ce trib ii, iti raspundeai singur la intrebare :)
 

DeletedUser

s-a cam grabit aici... putea sa mai astepte, sa il lase sa creasca si gata, pana atunci poate isi mai facea un nobil
 
Sus