inferno999 vs waR(sau mai bine zis n00b)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3643

Te rog...nu ne subestima...in ultimele 2 saptamani WAR? sau noob a scos de pe harta destui jucatori mari...
De asemenea...concomitent cu tine a fost atacat shi g-one
Jucator de peste 200k care....nu-l mai vad...:(
Aqm spunetzi ca...sa lasat de joc insa cu toate acestea contraataca....
Daca erai doar u trecut pe lista de innobilari crede-ma ca....erai la margine...din partea mea..nu cred k ai avut vreun atac....q tradatorul de g-one aveam ceva ....3 sate le stapanesc cu mandrie acum....
Shi de asemenea invit toata marea roshie de uv-la de langa mine sa mi le ia inapoi...nu de alta dar sa te ajung la inamici invinshi...
Sa avem un joc frumos baietzi...shi fete!
App de remarca cu tastatura...8 sate de atac am rupt in 2 zile...iar nobilii au batut cale de 14 ore la fel ca altzi din interiorul nostru...cand se va intampla asta la voi..?
WAR? va dainui destul de mult...


stiu ca toti se dau mari si tari cand au tribul in spate si cand isi singuri le e frica sa se duca si pana
la baie sa nu primeasca vreun atac si sa nu mai poata face verificare si sa vada cu ce este atacat.Cand o sa faci ceva pe cont propriu sa ne anunti .Din cate am citit dejeaba il intreci pe inferno la inamici invinsi ca dupa parerea mea tot el este mai bun
 

DeletedUser1924

stiu ca toti se dau mari si tari cand au tribul in spate si cand isi singuri le e frica sa se duca si pana
la baie sa nu primeasca vreun atac si sa nu mai poata face verificare si sa vada cu ce este atacat.Cand o sa faci ceva pe cont propriu sa ne anunti .Din cate am citit dejeaba il intreci pe inferno la inamici invinsi ca dupa parerea mea tot el este mai bun

De asta se numeste "TRIBURILE" sa ai si ajutor ;)




Daca nu ai o treaba dute la cules de morcovi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai b3st,dc nu vii in zona sa iti arat cum se joaca?sa facem un 1-1:D
 

DeletedUser

10.000$ pe b3st dak e vb de speed la englezi acum trebe sa recunoastem ca nu are degeaba niku CELMAIBUN:)
 

DeletedUser

Lol...mariuse fa ma cu el 1vs1 ca vreau sal vad cum plange...ce te certi atat cu el....fai pe plac si gta...
 

DeletedUser

stiu ca toti se dau mari si tari cand au tribul in spate si cand isi singuri le e frica sa se duca si pana
la baie sa nu primeasca vreun atac si sa nu mai poata face verificare si sa vada cu ce este atacat.Cand o sa faci ceva pe cont propriu sa ne anunti .Din cate am citit dejeaba il intreci pe inferno la inamici invinsi ca dupa parerea mea tot el este mai bun

hmmm...vezi tu.....eu muncesc pt fiecare sat in parte iar cum spui tu am tot tribul in spate.
Nu te pot contrazice:D
Insa il am pe buna dreptate pe fiecare i-am ajutat cand au avut nevoie am dat nenumarate atacuri de spargere inaintea nobilor lor...
daca nu eram colegial aqm cred ca aveam cu 100k mai mult...dar ce sa stitzi voi.....
vb lu b3st daia se nm triburile...
Fiecare bulina roshie incasata in vederea unora verzi pentru ai mei colegi ma bucura mai mult decat un sat propriu cucerit..;)
app am mai luat un sat de la GOW azi:D
Dute shi joaca un solitare daca nu iti convine!!!
 

DeletedUser1627

:) Ce discuþii încinse pe aici... :)
Eu mã descurc singur... ªi dacã e vorba de trib, este mereu alãturi (niciodatã în spate)!
 

DeletedUser

Lol...mariuse fa ma cu el 1vs1 ca vreau sal vad cum plange...ce te certi atat cu el....fai pe plac si gta...
mai mai
brutale_17000.gif
,eu zic sa te scoti singur la margine,pt ca eu refuz sa ies:p
 

DeletedUser

10.000$ pe b3st dak e vb de speed la englezi acum trebe sa recunoastem ca nu are degeaba niku CELMAIBUN:)
uite cne vorbeste
33MARIUS33
Puncte: 116
Rang: 23997
mi-ar fi rusine sa scot capu in lume
rofl.gif
,voi n00bii recrutati in urma destramarii multor triburi...mare faza,eu joc si ma joc cu voi......aa si b3st te astept in zona
hit.gif
 

DeletedUser

mai inferno999 sa ne fi un adversar pe cinste mah...
>:D<
sper sa nu ma dezamagesti.....
ma astept la minim 5 buline roshii inaintea uneia galbene de la tine da?
....la acelash lucru te potzi astepta shi u de la mine:rolleyes:...sau poate la mai multe chiar...nush..
Intreabal pe zuchi:D
Respect for real players!
La sf zilei e doar un joc!:p
 

DeletedUser

uite cne vorbeste
33MARIUS33
Puncte: 116
Rang: 23997
mi-ar fi rusine sa scot capu in lume
rofl.gif
,voi n00bii recrutati in urma destramarii multor triburi...mare faza,eu joc si ma joc cu voi......aa si b3st te astept in zona
hit.gif

App daca noi recrutam in urma destramarilor multor triburi de ce membri din tribul noob sunt invitatzi constant de catre uv-la?
Shi eu am fost invitat...de 2 ori...:(:eek:
 

DeletedUser

eeee,mai ramane l4 si tot asa,si ramane si l1...de scos din jocu asta tot nu ma scoti tu
 

DeletedUser

aaa,si mare conducator esti tu...astepti sa fiu nimicit de colegii tai si apoi dai si tu atacuri,e fain de tot,si te mai laizi ca esti "celmaibun"
 

DeletedUser1924

aaa,si mare conducator esti tu...astepti sa fiu nimicit de colegii tai si apoi dai si tu atacuri,e fain de tot,si te mai laizi ca esti "celmaibun"

Esti praf frate !
Nu toti sunt atat de idioti incat sa atace de la 15 ore cu paladin...
Si dupa ce am vazut din spionajeze alea mie mila sa fac 1 vs 1 cu tine.
Sincere condoleante !
 

DeletedUser

mai,daca ma atacai ieri mai vorbeam,acuma dupa ce primesc vreo 90 atacuri ataci si tu,meserias omule
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus