inferno999 vs waR(sau mai bine zis n00b)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1383

Inferno omule, sunt tari baietii astia din n00b, acuma m-au gasit pe mine un adversar de temut:rolleyes: , am 50 000 de puncte si ma ataca vreo 3 insi de la ei care au fiecare peste 230 000 de puncte...

Tari baietii astia da nu prea invata ei din greseli.:D
 

DeletedUser1383

Hai sa va zic si de ce . Azi le-am desfiintat tribul (intre timp si l-au refacut si se razbuna pe mine cel mai mare inamic al lor). Nu se intreaba insa de ce l-am desfiintat.
wooxer a fãcut o cerere pentru jucãtor de vacanþã

Unul din marii lor jucatori mi-a trimis azi o cerere de jucator de vacanta pe care eu am acceptat-o cu drag:D , si numai bine ca am nimerit unul din jucatorii cu drepturi de intemeietor, am gasit desfiintare trib si am dat clic pe dizolvare trib "din greseala". Acum am 22 de atacuri de la ei ( numai jucatori cu peste 200 000 de puncte) si ma ataca din cauza unei prostii facuta de un jucator de-al lor.


Mare trib n000000000000b! Felicitari!
 

DeletedUser

LOOL !! =)))):)))))

Ce tare :))=))

Cum sa dai sitter cand ai drept de intemeietor?=)):D
Poate a vrut sa fie o tactica secreta inteleasa numai de el :eek:
 

DeletedUser1383

EEEE..., pai pentru ca e un jucator meserias:eek:, acum si-a trimis "baietii" sa ma desfiinteze. Iti dai seama cu ce ma lupt eu acum... Eu cu 50 000 P cu 4 sau 5 de la ei fiecare cu 200 000 P. Am sanse reale!:rolleyes::cool:
 

DeletedUser

Nu este vina nimanui, decat a ta, ca nu ai si tu 200 000+ puncte.
 

DeletedUser1383

Corect, nu asta vroiam sa zic , ca e vina lor ca ma ataca, da sa se bata intre ei barosanii daca-s asa grei. Da ei sunt smecheri cu astia mai mici , le au cu joaca baietii , mai ales ala care m-a pus sitter:eek::D:rolleyes::cool::confused:
 

DeletedUser523

un n00b tot n00b ramane :D

LoOl:):Dhai k e tare faza!auzi sa nu uiti sa pui rapoartele pe forum k sunt si alti interesati de cucerit n00b si putem profita cu totii de greselile lor!
ink o data: BV
 

DeletedUser1383

Pun si rapoarte maine ca multe din atacuri vin la noapte pe la 3:00 4:00 , sa vedem cat imi farama din sate.:D
 

DeletedUser1383

Uitati-va ce frumos vorbeste asta din n00b cu mine...:mad:



M3mO astãzi la ora 23:06ms akum am mai pierdut 2..dak te prind!te omor
M3mO astãzi la ora 23:01netotule din cauza ta am pierdut 3 sate..munca de nush cate zile...!sadea Domnul sa nu mai ai parte de acesti jok si de nik bun in viata ta1
 

DeletedUser

Corect, nu asta vroiam sa zic , ca e vina lor ca ma ataca, da sa se bata intre ei barosanii daca-s asa grei. Da ei sunt smecheri cu astia mai mici , le au cu joaca baietii , mai ales ala care m-a pus sitter:eek::D:rolleyes::cool::confused:

daca nu te bagai mecanic la desfintat triburi prbabil nu ne paraseai :)
 

DeletedUser1924

Hai sa va zic si de ce . Azi le-am desfiintat tribul (intre timp si l-au refacut si se razbuna pe mine cel mai mare inamic al lor). Nu se intreaba insa de ce l-am desfiintat.
wooxer a fãcut o cerere pentru jucãtor de vacanþã

Unul din marii lor jucatori mi-a trimis azi o cerere de jucator de vacanta pe care eu am acceptat-o cu drag:D , si numai bine ca am nimerit unul din jucatorii cu drepturi de intemeietor, am gasit desfiintare trib si am dat clic pe dizolvare trib "din greseala". Acum am 22 de atacuri de la ei ( numai jucatori cu peste 200 000 de puncte) si ma ataca din cauza unei prostii facuta de un jucator de-al lor.


Mare trib n000000000000b! Felicitari!

Incep sa cred ca esti ... cum sa zic...TERMINAT?
A vrut sa il puna sitter pe SkyHawks si din nefericire exista un papagal care a copiat numele :)
 

DeletedUser

Nu stiu daca chiar a fost o jignire... mie mi s-a parut mai degraba o prezicere a viitorului apropiat.. Am avut si noi de-a face cu o situatie similara mai demult si sincer 200 de oameni furiosi nu se lasa usor induplecati, din fericire am terminat situatia cu bine .. pt noi nu si pt el.
 

DeletedUser

doamneee,mai b3st tu esti terminat sau ce?tu intelegi ceva din jocu asta?
cate sate ai luat tu moka ma?esti mare si degeaba...cand te-am provocat tu ma atacai cu 10 spioni(esti meserias mai) si acuma te lauzi ca m-ai scos=)),aveam 170k pcte cand am renuntat deci gura mica ca si asa cand o deschizi spui numa prostii
 

DeletedUser1924

doamneee,mai b3st tu esti terminat sau ce?tu intelegi ceva din jocu asta?
cate sate ai luat tu moka ma?esti mare si degeaba...cand te-am provocat tu ma atacai cu 10 spioni(esti meserias mai) si acuma te lauzi ca m-ai scos=)),aveam 170k pcte cand am renuntat deci gura mica ca si asa cand o deschizi spui numa prostii

Hai sa va zic eu ce se intampla ca vad ca dupa ce ca esti prost mai esti si tare in gura.
ZUCHI s-a lasat de joc...Ghiciti cui i-a dat contul...ce chestie lui inferno999....acesta baiat destept ce face...isi cucereste satele :eek:
OARE DE CE ZUCHI SI INFERNO SUNT BANATI ACUM? Sa aud?

so... STFU Cheater !

PS : Nu m-am laudat ca te-am scos...eu nu ma pun la mintea noobilor la care am moral 60 :)
Te-am spionat pt cei din n00b care ti-au luat satele ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus