~INQ~vs T3@p@

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

e vorba de unitatile cu care ataca nu de bonus ... pot fi si topoare + cai cu o spada langa ei dar fara berbeci ... sat luat de o saptamana ...
 

DeletedUser35216

chevyx... nu te mai lauda atat... stim deja ca ai facut o intelegere cu ei ca sa te atace pe satul ala... ca sa cresti la ODD ;) nu tine!
 

DeletedUser

m-ai prins :p nu mai spune si altora :)

Sprijin pentru O mare varza
Poruncă modificarea numelui
Origine Jucător: fatlover
Sat: ADYXO_983 (415|831) K84
Ţel(direcţie) Jucător: osamabinladen1
Sat: O mare varza (495|883) K84
Sosire: 04.09.11 08:15:07:025
Sosire în: 44:19:14

vezi , ma si sprijina inainte de atacurile lui :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ziua de astazi ar trebui numita 'ziua lui chevyx' pe triburile

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (2 members and 2 guests)
Chevyx, asasyn007

esti de acord cu mine ? 4 bucatele ca asta de mai jos ... o merit nu ? :p m-a dat modestia afara din casa ;)

dq5h92.jpg


floricele tata ...

chevyx tata,ti-am mai zis ca viata este frumoasa...faptul ca tu esti fericit ca ai luat cateva sate,ma face si pe mine fericit..deci ,spor la sate
P.S. am zis ca nu incerc sa le apar;)
 

DeletedUser

bre floris bre , degeaba incerci tu sa te dai nepasator . in ziua aia am realizat si eu ca desi poate tu si douazecisioptmai ati fi vrut nu ati avut cu cine face treaba in tribu' ala .
 

DeletedUser

bre floris bre , degeaba incerci tu sa te dai nepasator . in ziua aia am realizat si eu ca desi poate tu si douazecisioptmai ati fi vrut nu ati avut cu cine face treaba in tribu' ala .

asta asa este..dar tot la fel e valabil si pentru hzbllh....
 

DeletedUser

asta asa este..dar tot la fel e valabil si pentru hzbllh....

hezbolah ? el incearca sa faca ceva ce nu stapaneste prea bine , jocul la recuperare nu se joaca cu incercari de recuperare trimise abia dupa ce iei satul cand ala ce ti l-a luat are si alte sate in zona ;)
 

DeletedUser

PrintRe doua consultatii mai dai si la recuperare.... Nu toti sunt asa capabili ca eminentele voastre. Noi suntem mai zlabuti in tainele acestui joc...si apropo ,poate noi nu am facut un tel in viata din acest joc.....
 

DeletedUser

:):):) nu , telul tau in viata e femeia cu mustata . ups , nu asta vroiam sa scriu dar o las asa acum . hai bre ce naiba c-ai zgariat placa , mai schimb-o si tu . acu' ce vrei sa ma simt vinovat ca sunt la job de la 6 si ca de la 6.30 pana acum n-am avut ce face ? aiurea .
 

DeletedUser

Tot e bine, decat femeia in rochie de seara, care iti place tie;) ups, nu asta vroiam sa scriu dar o las asa acuma.


Ai grija la limbaj te rog
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:) esti bun . mai fii bun inca o data si explica-mi motivele pentru care m-as lua la cearta cu un ghicitor pe forum
 

DeletedUser35216

cu atatea atacri... ati uitat sa mai intrati si la TALPOSU? sau ii era frica ca se apropie INQ-ul de el?
da nu e problema... uite asa mai cucereste si T3@P@ niste sate de barbari...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus