~INQ~vs T3@p@

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iar va pupati intre voi si va laudati singuri..individual sunteti zero,cum sunt toti jucatorii..teparii nu se apara?..cine vrea sa-i dau sitter si sa se apere? asa ca vorbiti de altceva...cu siguranta unii dintre voi ar fi dat stergere cont...
 

DeletedUser35216

=)) mai floris... tu nu ai sate de aparat? lasa-ne sa discutam...
cine va pus sa va dati la INQ?
daca nu sunteti in stare sa jucati... apucati-va de pescuit!
tu stiu ca te tot duci la pescuit ;) e un inceput!

tu nu ai stiut ce inseamna sa te aperi...
acum inveti! :D
Spor la joc!
 

DeletedUser

hai sa-ti dau sitter sa te aperi tu....lasa gluma....stim ce inseamna diferenta de 100000 de sate...si nu ne-am dat la INQ..INQ-ur a incalcat orice tine de bun simt....si altele...
 

DeletedUser35216

hai sa-ti dau sitter sa te aperi tu....lasa gluma....stim ce inseamna diferenta de 100000 de sate...si nu ne-am dat la INQ..INQ-ur a incalcat orice tine de bun simt....si altele...

iar te oftici! INQ-ul va arata ce inseamna sa te dai la cel care "te-a tinut in viata"
era un citat celebru... "ati muscat mana care v-a hranit"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

iar te oftici! INQ-ul va arata ce inseamna sa te dai la cel care "te-a tinut in viata"
era un citat celebru... "ati muscat mana care v-a hranit"

gresesti..ne-am sters cu ea la nas(cu mana)...tot o vorba din popor;)....voi ati gresit fata de teapa...cum de altfel veti gresi fata de propri colegi care v-au ajutat sa ajungeti aici...ce animal isi mananca propii pui?
 

DeletedUser

faci confuzie draga lori...poate gasesti definitia iubirii...

sper ca ai inteles ca eu nu ma refer la iubirea fizica:)
poate ca am gasit-o. nu e obligatoriu ca toata lumea sa inteleaga din iubire ce inteleg eu:p
pentru mine, iubire inseamna sentimente de admiratie, incredere, respect reciproc si daca mi-as storace creierii, as mai gasi ce sa adaug. nu ma astept ca tu sa intelegi ce ne leaga pe unii din noi, dar iti pot garanta ca s-au format prietenii si legaturi puternice care au trecut de bariera internetului, si chiar daca nu vom mai juca impreuna, tot vom pastra legatura:)
 

DeletedUser

scuze..definitia iubirii tribale...dar cum ramane cu sensul propiu?...

iti garantez ca in momentul cand nu mai jucati triburile s-a terminat si legatura...
 

DeletedUser35216

cum de altfel veti gresi fata de propri colegi care v-au ajutat sa ajungeti aici...ce animal isi mananca propii pui?

:) ti-am explicat!!! nu ma ascund dupa degete!
pana acum tipai in gura mare ca vor termina lumea in tribul castigator, jucatori care nu merita... si acum imi spui ca iti e mila de ei?
ti-am mai spus... tu te dai cum bate vantul!!!
 

DeletedUser35216

lori? nu te chinui sa ii explici... el nu va intelege niciodata!!!
el nu a putut sa conceapa pana acum ca jocul se joaca in echipa...
lui ii place sa jigneasca!
 

DeletedUser

iar va pupati intre voi si va laudati singuri..individual sunteti zero,cum sunt toti jucatorii..teparii nu se apara?..cine vrea sa-i dau sitter si sa se apere? asa ca vorbiti de altceva...cu siguranta unii dintre voi ar fi dat stergere cont...

pai pe cine sa laudam , pe 1 care se lauda el insusi ca da fake cu 100 catapulte ? arunca locuri in ferma arunca resurse ... multi joaca dar nu multi stiu sa joace .

scuze..definitia iubirii tribale...dar cum ramane cu sensul propiu?...

iti garantez ca in momentul cand nu mai jucati triburile s-a terminat si legatura...

ti-as putea da exemple de jucatori ce nu mai joaca de minim un an jumate si cu care vorbesc minim o data pe saptamana . ti-as putea exemplu de jucator aflat in anglia cu care vorbesc cat de des putem . as avea destule astfel de exemple , chiar si cu jucatori din calarasi timisoara ori mangalia sau cu jucatori care se intalnesc cu tot cu catel purcel si pisoi desi nu mai joaca . dar te las sa traiesti in lumea ta imaginara in care crezi ca toti jucatorii de triburile se urasc si nu sunt in stare sa dezvolte o relatie de prietenie .
 

DeletedUser

Mai, sunteti fantastici. Nu reusesc sa va dezbin de loc. Trebuie sa ma gandesc la altceva...
 

DeletedUser

Referitor la fericirea voastra pe triburi ma doare in cont. Dar daca voi sunteti fericiti, atunci si eu sunt fericit ca sunteti voi fericiti. Fericirea voastea depinde de ceilalti jucatori.
Dar trebuie sa fac ceva sa va mai dezbin. Am sa trimit o circulara deseara la toti membri L11. Sa vad ce iese;)
 

DeletedUser35216

esti liber sa faci ce vrei... atat timp cat nu faci ceva ilegal ;)
iti recomand sa citersti regulamentul jocului ;)
si te anunt ca am sa sa urmaresc cu atentie evolutia ta dupa ce vei trimite circulara :D
 

DeletedUser34161

gresesti..ne-am sters cu ea la nas(cu mana)...tot o vorba din popor;)....voi ati gresit fata de teapa...cum de altfel veti gresi fata de propri colegi care v-au ajutat sa ajungeti aici...ce animal isi mananca propii pui?

de obicei rozatoarele isi mananca puii, dar se mai intampla ca si pestii sa o faca precum si alte feline precum leul . bun raspuns ?
 

DeletedUser35216

p.s. te rog sa nu uiti ca avem si academie ;)
nu ii subestima!!! vad ca genevieve2011 e in forma maxima!!! pacat ca nu are nobili pentru cate sate are de luat de la 28 Mai :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus