~INQ~ vs WAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24034

:D INQ jos palaria , ati plecat de jos si ati ajuns in top :D..sper sa ramaneti acolo pana cand lumea11 se va inchide,am jucat mult timp alaturi de voi ,si chiar mia facut placere ..pacat ca a trebuit sa ma las ,dar stii cum e scoala si altele nu mi-au dat timp sa mai continui.Am cunoscut multi oameni de treaba in trib ,,de ex:Trfik,Chevyx,Lory,Fink,dmada.shau...jucatori care mau ajutat mult ,jucatori cu care am inceput sa joc triburi va multumec ptr tot...si app daca vreti sa incepeti din nou sa jucati pe altu lume sa ma anuntati si pe mine ...Succes in razboi :D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: WAR
Side 2:
Tribes: .INQ., =INQ=, ~INQ~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 68
Diferență: 52

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 169,789
Tabăra 2: 687,288
Diferență: 517,499

chart
 

DeletedUser

Hai ma baieti terminati odata cu lumea asta, nu de alta dar a devenit tare plictisitoare!
 

DeletedUser

lumea a devenit plictisitoare pentru cei din NOI.....pentru cei din WAR si LE GRANDE FAMIGLIA INQ nu cred....si nici pentru cei din T3@p@ nu a devenit plictisitoare.....pana la unele modificari pe harta si de aliante,va fi un joc de uzura....
 

DeletedUser

nu e plictisitoare ptr max 30 de jucatori, din toate triburile, sunt cei care tin sittere si mai fac cate o scheme, in rest...
 

DeletedUser

e funny sa joci si pe siteri cand ai ce ataca si de unde lua sate fara mare bataie de cap dar cand trebuie sa le faci trupe sau sa ii aperi dispare distractia
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: =INQ=, ~INQ~, .INQ.
Side 2:
Tribes: WAR

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 11
Diferență: 42

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 539,670
Tabăra 2: 118,186
Diferență: 421,484

chart
 

DeletedUser

gata..pana aici..a spus chevyx sa inchideti lumea 11...ce mai asteptati...pai ce asta este razboi corect? 3 contra 1...mergeti pe L19 sa vedeti acolo razboaie...numai cu turnatori...:))))) sa joci sitter este chiar misto:))) sa te atace cate unu si sa-i strici 45 de sate:)))
 

DeletedUser

e acceptabil sa tii mai multe sittere atunci cand au CP, dar ce te faci cu aia care se trezesc cu cateva sute de atacuri, nu au CP si tipa dupa sitter? atunci nu e haios deloc, i-ti vine sa-ti bagi picioarele sau faci precum colegii din NOI care s-au dus in INQ, te duci unde crezi ca o sa-ti fie mai bine si crezi ca mai sunt colegi care inca au chef de joc.
 

DeletedUser

etienne problema lui este lumea 19 unde imi e dusman nu lumea 11 ;) se oftica omuletul ca are spioni in trib , nu a prins vremurile bune ale lumii 11 cand si aici existau din astia :)
 

DeletedUser

un spion l-am dibuit ;)...ii gasesc si pe ceilalti...ideea e ca pe L19 am inceput sa joc de o luna....asa ca pazea ca vin:))
 

DeletedUser

sa nu uit...chiar am prins vremurile bune pe L11 si inca le traiesc....in 2 luni se resusciteaza lumea 11...sper:)))
 

DeletedUser

un spion l-am dibuit ;)...ii gasesc si pe ceilalti...ideea e ca pe L19 am inceput sa joc de o luna....asa ca pazea ca vin:))

n-ai dibuit nimic taticu . caunas nu a fost spion , doar am avut o intelegere . nu ataca nu e atacat .

sa nu uit...chiar am prins vremurile bune pe L11 si inca le traiesc....in 2 luni se resusciteaza lumea 11...sper:)))

just magic ? idem . sunt infipti prea bine ca sa ii prinzi tu , n-ai metode :p

da' ce e in moarte clinica?:)):p

ii face respiratie buson la buson
 

DeletedUser

eu am metode sa-i prind,dar nu sunt in conducere...in 7 zile i-am dibuit...dar cum am mai spus pe acolo prin ttrib,ca spion poate fi si cel cu un sat si cel cu 300 de sate..caunas,era veriga slaba iar just(exov) a vrut sa faca rost de punkte premium...
 

DeletedUser

vorbesti fara sa stii la ce te referi . ai metode ... se vede ca ai de aia n-ai prins pe nimeni taticu . nu vrei tu sa spamam pe tema asta pe forumul l19 in loc sa o facem aici ? mai bagam o statistica , mai discutam despre plecari si reveniri in conducere , reorganizari ...ce zici ? aici e inq vs war nu ty vs titan1 sau chevyx vs florisel al 14 lea
 

DeletedUser

ba..subiect inchis..nesimtirea la tine este o virtute....nu vreau sa te cobor de acolo..nu ma mai deranja...si ca idee ma doare in spate de ty versus cine vrei tu...
 

DeletedUser

vremurile bune ptrL11 nu se mai intorc, reveniti-va. Nu spun asta ca Noi nu mai este la fel de importantca pe vremuri ci ptr ca asta e realitatea, jucatorii vechi au obosit, s-au plictisit, joaca astepandu-l pe dusman sa abandoneze.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus