~INQ~ vs WAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

adica kings maretul trib cu 1700 sate caruia voi familia mamut a lumii 19 cu 30000 sate ii cersiti sprijin pe granita cu noi sunt turnatori ?
 

DeletedUser

e greu sa intelegi...eu pe 19 nu m-am implicat..jucam din inertie..dar acuma de cand m-am interesat cum sta treaba pe l19,am trans concluzia ca sunt multe lepre..si in tribul tau,si in al meu si in kings...dar asta este o alta poveste..nu mi-ai dat definitia la noob...astept..
 

DeletedUser

un raspuns pe masura...nici ca se putea mai bine...dar totusi te bagase-si in seama....
 

DeletedUser

am facut cum ai zis..am cautat pe goagal si la definitia noobului mi-a dat raspuns bomba9 :))....marja de eroare=0
 

DeletedUser

nu-l pune nimeni...oamenii slabi,duplicitari fac asta....asa, am facut rost de un razboi;)
 

DeletedUser

chiar daca ma veti ataca,voi fi mandru ca am stat numai in picioare...multi din INQ au stat numai in genunchi:))....din cauza conducerii INQ multi playeri au dat stergere cont.....deocamdata eu rezist....spre dezamagirea unora..:)
ca sa va mai descretesc fruntile, va informez ca de azi moldovenii nu mai manaca E-uri...ei manaca fasoli,carni,fructi....:)))

tu n-ai altceva de facut?
te bagi in seama singur?

v-ati batut cu NOI avand sute de sate sprijin din INQ si acum ti s-a urcat la cap?
cum se face ca si pe L19 sunt lepre, si pe L11 sunt altii vinovati si numai tu esti cel minunat?
eu zic sa joci fara sa stai cu oglinda in fata si sa o pupi nonstop
:D
 

DeletedUser

:):):) mada vezi ca asta o pupa pe partea vopsita :p

ca mai faci tinere , cum va mai merge ?
 

DeletedUser

mai dmada..cred ca din postarea mea te-a deranjat bancul cu moldovenii:). Sau tu te-ai operat?
recunosti ca ne-ati ajutat cu sprijin, si ati fuzionat cu NOI..ati trimis sprijin ca sa tinem granita cu NOI si pe urma ati fuzionat cu NOI...mai bine taceai...
referitor la lepre,imi sustin parerea...eu iti dovedesc ca sunt lepre,tu sa-mi dovedesti ca nu sunt...
apropo..esti sudor?
 

DeletedUser

mai dmada..cred ca din postarea mea te-a deranjat bancul cu moldovenii:). Sau tu te-ai operat?
recunosti ca ne-ati ajutat cu sprijin, si ati fuzionat cu NOI..ati trimis sprijin ca sa tinem granita cu NOI si pe urma ati fuzionat cu NOI...mai bine taceai...
referitor la lepre,imi sustin parerea...eu iti dovedesc ca sunt lepre,tu sa-mi dovedesti ca nu sunt...
apropo..esti sudor?

sunt inginer sudor, insa pe criza asta, cam naspa.
 

DeletedUser

ati ramas fara dusmani ? :):):) faceti o familie cu totii si ati inchis lumea ;)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: =INQ=, ~INQ~
Parte 2:
Triburi: WAR

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 228
Tabăra 2: 24
Diferență: 204

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,343,775
Tabăra 2: 230,496
Diferență: 2,113,279

chart


tot eu sa pun statisticile?:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus