Inscriere CM Speed

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vreau si eu in team...hcopkiller

daca va fi un lider bun fiti siguri ca si cel mai neexperimentat player poate face treaba buna..eu *** ca trebuie doar respectate indicatiile si atat tot

dar cum ziceau unii daca vrem doar interesul propiu laso balta
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
V-am trecut pe toti care v-ati inscris aici, daca am ratat pe cineva dati-mi PM sa editez, observ ca totusi se poate :)
 

DeletedUser39950

Nu vreau sa influentez vreo decizie, dar in selectia echipei va rog sa aveti in vedere faptul ca Hcopkiller, pe o runda de antrenament, l-a atacat pe Kala (coechipier) .. Eu cred ca nu exista motiv intemeiat pentru asa asa ceva!
 

DeletedUser40830

Văd că se poate.
Suntem 35 :) .

Chiar îmi place când văd că lumea totuşi vrea să reprezinte România -
Măcar la Triburile să nu o facem de râs.
 

DeletedUser40830

Chiar ne bucurăm să te avem printre noi kala :) . Meriţi să reprezinţi România :)
Ţin să te felicit pentru decizia ta.
 

DeletedUser

Nu vreau sa influentez vreo decizie, dar in selectia echipei va rog sa aveti in vedere faptul ca Hcopkiller, pe o runda de antrenament, l-a atacat pe Kala (coechipier) .. Eu cred ca nu exista motiv intemeiat pentru asa asa ceva!

soro ioana ceai baut?:))=)) eu pe runda de antrenament nu am jukat asa ceva de cand sa schis triburile cel putin nu eu asa ca nu vorbi;)
 

DeletedUser37967

Nu vreau sa influentez vreo decizie, dar in selectia echipei va rog sa aveti in vedere faptul ca Hcopkiller, pe o runda de antrenament, l-a atacat pe Kala (coechipier) .. Eu cred ca nu exista motiv intemeiat pentru asa asa ceva!



Nu la atacat pe o runda de antrenament ca nu a participat la niciuna:)
la atacat impreuna cu mine la o runda pe .net deoarece avea gura prea mare...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Kala, te-am trecut cu numele asta cu care postezi aici, cand va fi nevoie de transmis lista la organizatori, o sa imi dati fiecare numele contului cu care veti juca la CM. ( ma rog, cine va juca cu alt nick decat cel din lista de la pagina 1 ).
 

DeletedUser39522

daca mai sunt locuri ma bag si eu sa fim 40 macar, ma dau la o parte daca se strang jucatori mai buni in primii 40...


deathgame
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus