Insomniacii

DeletedUser

bine robbie , il primim... dar nu il chinui asa tare pe baiatu din kolosvar :D (care probabil acum cat citeste ma injura in minte)
 

DeletedUser1969

deci e clar....ori el ...or eu....
ce naiba daca arbitru o oprit meciu ii devina steaua :(:(:(:(
 

DeletedUser

:p adevaru ii k ii frumos ...doar iasiul si timisoara mio placut mai mult ...de bucureshti nu zic nimik....yeak
 

DeletedUser1969

nu zic mie rusine cu victoria aia....dar asta e soarta..... apropos si mie imi place de timisoara...doar sunt din tm ..dar daca nu erau in A cand eram mic copil...ce sa le fac
 

DeletedUser5729

Comuna Bucuresti, te rog frumos. :)

Prin Cluj nu am prea am avut ocazia sa umblu dar, pana acum, orasele mele preferate sunt Iasi, Timisoara, Brasov si normal, acasa, Botosani... :D

Hai, cei care nu suportati moldovenii, dati-mi cu toporu-n cap acum... :rolleyes:
 

DeletedUser

eh, poi tu tzii cu cine ii mai bun ?? yo tzin cu gloria de knd jean manareanu vindea meciuri pe saci de porumb =)))


ps : akuma k tot matzi primit intre voi, sunt din bistritza da is la cj la scl de 4 ani :D si da, ii najpa in bistritza
 

DeletedUser

Cred ca sunt singurul timisorean care iubeste moldovenii. Si lista ta de orase e tot printre preferintele mele. De bucuresti am oroare...Parca ii doare ceva pe bucuresteni sa zica "va rog" "multumesc" si "ma scuzati". Plus ca e singurul oras in care ma ratacesc si mi-e frica sa cer indicatii
 

DeletedUser1969

eh, poi tu tzii cu cine ii mai bun ?? yo tzin cu gloria de knd jean manareanu vindea meciuri pe saci de porumb =)))


ps : akuma k tot matzi primit intre voi, sunt din bistritza da is la cj la scl de 4 ani :D si da, ii najpa in bistritza

man tin cu steaua de la 3 ani ;) la varsta aia ma atragea cularea echipamentului=)) albastru....dar peste ani si ani ..... tot cu ea am ramas...si am ramas stelist si la cilpe bune si rele....nu ca altii
 

DeletedUser

era un ardelean, si un moldovean , in acelashi vagon, in tren ...scoate ardeleanu slanina, ceapa, painea si glaja de tzuica, si incepe ..termina de mancat, incepe si baga la tzuica ...moldoveanu nu jtia cum sa ii ceara nijte tzuica ..vazand k ii pe terminate, se pune langa ardelean, si ii zice : -radu ma cheama. la care ardeleanu:- api dak te cheama, dute!

shtiu k nu aici se pun bancurile da trebuia sa il impartashesc cu voi :D
 

DeletedUser5729

Cu indicatiile nu am avut probleme niciodata... Totusi, regula de aur e sa intrebi cel putin 4-5 persoane inainte sa te iei dupa indicatiile respective... Nici nu stiu de cate ori am ajuns in capatul celalalt de oras pentru ca m-am luat dupa un glumet de pe strada...

Cu bunul simt e mai ciudat... Prima data cand le-am multumit vanzatoarelor de la magazinul din cartier, dupa ce am cumparat o paine, s-au uitat ca la felul 14 la mine. :D Acum vad ca s-au obisnuit si, mai bine, au inceput si ele sa spuna "multumesc" clientilor... Deci se poate...

Hehe tin minte ca m-au intrebat odata de unde sunt... Cand au aflat, reactia lor a fost: "uauuuuu Botosani?! Asta unde e? In nord, nu? uauuuu". Eram ca un scandinavic blond printre chinezi...
 

DeletedUser

Cred ca sunt singurul timisorean care iubeste moldovenii. Si lista ta de orase e tot printre preferintele mele. De bucuresti am oroare...Parca ii doare ceva pe bucuresteni sa zica "va rog" "multumesc" si "ma scuzati". Plus ca e singurul oras in care ma ratacesc si mi-e frica sa cer indicatii

heyyy :)) eu sunt din bucuresti ... si stiu sa zic cele mentionate mai sus ( ma rog eu nu sunt romanca in idee dar ma rog... [nemtoaica sunt ma rog 1/3romanca...])
 
Sus