Insomniacii

DeletedUser

why white?:D i'm puffu:D ^^ (by wldsnk) or puffy (by robbie) ^^ si probabil mai urmeaza:)) pufarina pufulina:D :X
 

DeletedUser

sacalaka vezi k tziam copiat semnatura pe forumul .net :D sper sa nu te superi p mine ...
 

DeletedUser

sacalaka vezi k tziam copiat semnatura pe forumul .net :D sper sa nu te superi p mine ...

:))))) stai linistit :)) pana nu imi fac cont acolo nu ma deranjeaza deloc :p:p

dar care parte ai luat`o??

O faci celebra pe rockgirl? sau pe bugs? sau pe frankie ? :))))))
 

DeletedUser

bugs, hammer si frankie :D ii prea tare ....cum suna bugs bunny is the shit =))) si mor de ras

btw, sa imi fac un pikutz de reclama :D W14 BLOODSEEKERS, ii un trib local k61, cu tendintze de expansiune in k62, 40 membrii, voi incerca sa fac un trib de elita acolo :p app, am si un roman in trib da ii cam inactiv :p kre ii prin zona, contactatzima :D bloodbath1 ma numesc acolo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1969

ZIUA SARPELUI
Data de 17 martie, cand se crede ca ies serpii din adaposturile in care au hibernat intre Ziua Crucii si Alexii, este numita si Ziua Sarpelui. Pentru a-i castiga bunavointa pe timpul verii, sarpelui nu i se pronunta numele de ziua lui sau i se adreseaza folosind nume eufemistice (Domn, Curea, Cel care se Taraste), nu era omorat conform obiceiul si zicalei populare: “Omoara sarpele ce-ti iese in cale!”. In aceasta zi erau rasfatate si alte vietati care se trezeau la viata dupa somnul de peste iarna: broastele erau numite Iepe, ganganiile Doamne sau Cucoane, sarpele Curea etc.
si eu care aveam de gand sa omor niste boraste....
 
Sus