Insomniacii

DeletedUser

secretul meseriei:D

Hmm...si se pare ca te pricepi: Nienna:Mare vrajeala au stimatii nostri inamici Norocul meu ca m-am retras din pozitia de diplomat, cine stie ce prostii mai faceam, sub influenta vinului dacilor si a vorbelor mestesugite strecurate la un dans inocent
__________________
 

DeletedUser

Membri online: 19 (8 Membri ºi 11 Vizitatori)
Vezi cine este online
Cei mai mulþi utilizatori online au fost 841, la data de 21.06.2007 la 12:41:00.
BlooM, aristokrat, Asfaloth(online by default), CozMyn, Leandine, wldsnk, zaludu


P.S. 03:44 ora Romaniei.
 

DeletedUser

by default si gratie unei potarnichi :D
si mai am sub un litru de cola :(


L.E.: pfffff... au picat toti insomniacii prin asternuturi. sau prin santuri, in functie de consumatie :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Wow..se aduna lumea buna pe forum...:eek:

Ce se întâmplã?
Membri online: 87 (29 Membri ºi 58 Vizitatori)
Vezi cine este online
Cei mai mulþi utilizatori online au fost 841, la data de 21.06.2007 la 12:41:00.
BlooM, aristokrat, barony, Black Leon, dannd, flamer, galagas, leovld94, LizardKing, lordul, madalin2009, moko, muppets, Necromantul, Noisette, OmBlaDoN, pikinezu, sacalaka, sir-liviu, SmokeyCosmy, talibanul, tbfish, tzigara, vyctor, wldsnk, xena 07, zanga1


Ma refeream la madalin2009...fireste :D
 

DeletedUser

Logic :)
Acum intra toata lumea sa afle de ce i-a fost spart contul :D

Si eu care nu-mi dadeam seama...
24.gif
 

DeletedUser

Pfff CUM INDRAZNESTI SA NU ITI DAI SEAMA?!:confused:?!:eek::eek::eek:
Daca isi pune madalin prietenul sa te atace acum??:eek:

iarta-ma victore...sunt doar un nub mic si pricajit..sper sa ma ierte si marele nostru maestru..nu a fost cu intentie..doar ca atata sunt eu in stare sa gandesc, nu cunosc chestii complicate.... :(

Me, n00b :(
 
Sus