Insomniacii

DeletedUser

Atunci n-o sa am nevoie nici de harta..ca tot la fel de indescifrabila ar fi si ea...(poate fuge in munti cu dictionarul)
 

DeletedUser

aquilla a spus:
pai nu sunt eu sa o prind din zbor...

nu prinzi si dictionarul? ca s-ar putea sa am nevoie de el a doua zii, cand o sa incerc sa descifrez ce-ai creionat pe butoi.
 

DeletedUser

aquilla a spus:
lasa ,miau, dictionarul, eu ,miau, zbor dupa ,miau, butoi.

deja am nevoie de el, sa inteleg miauneasca ta.

Imi aduc unul de rezerva atunci. N-o sa fuga harta cu 2 dictionare. :confused:
sau poate fuge cu butoiul si le prinzi pe amandoua deodata.:D

Gata..tac.. deja-i stric farmecul.
 

DeletedUser

:eek: miau, sticle, miau butoaie, miau pasari bete. de fapt, unde e bautura??? :confused: Ca nu mai inteleg nimic.
 

DeletedUser

Membri online: 95 (41 Membri ºi 54 Vizitatori)
Vezi cine este online
Cei mai mulþi utilizatori online au fost 841, la data de 21.06.2007 la 13:41:00.
vyctor, AdiMutu, anlu, aquilla, Asfaloth, barony, bhagwan, BlooM, CozMyn, csilla24bc, D4nYl0v3, draconis, fixx, genon, giulesteanul, hideoshi, justlikethat, Leandine, LukDavid, mikamania, mycutzoce kuray, nanel, Nightbox, Noisette, OmBlaDoN, plastiCSro, ronaldinio, rotaz, shukru, sifonel, simonique, SmokeyCosmy, timonieru, tzepes, vaduvaneagra86, vulpea28, wassaby, xexoasa


:)))))))))):eek:
Ce audienta se face pe forum :))))
 

DeletedUser

Membri online: 95 (41 Membri ºi 54 Vizitatori)
Vezi cine este online
Cei mai mulþi utilizatori online au fost 841, la data de 21.06.2007 la 13:41:00.
vyctor, AdiMutu, anlu, aquilla, Asfaloth, barony, bhagwan, BlooM, CozMyn, csilla24bc, D4nYl0v3, draconis, fixx, genon, giulesteanul, hideoshi, justlikethat, Leandine, LukDavid, mikamania, mycutzoce kuray, nanel, Nightbox, Noisette, OmBlaDoN, plastiCSro, ronaldinio, rotaz, shukru, sifonel, simonique, SmokeyCosmy, timonieru, tzepes, vaduvaneagra86, vulpea28, wassaby, xexoasa


:)))))))))):eek:
Ce audienta se face pe forum :))))

Hmm...se pare ca am prins momentul in care sunt singur in pivnita!Unde o fi pus getul ala bautura...ca chiar mi s-a uscat gitul! Pfui...la naiba ca s-a si intors!
 

DeletedUser

Membri online: 95 (41 Membri ºi 54 Vizitatori)
Vezi cine este online
Cei mai mulþi utilizatori online au fost 841, la data de 21.06.2007 la 13:41:00.
vyctor, AdiMutu, anlu, aquilla, Asfaloth, barony, bhagwan, BlooM, CozMyn, csilla24bc, D4nYl0v3, draconis, fixx, genon, giulesteanul, hideoshi, justlikethat, Leandine, LukDavid, mikamania, mycutzoce kuray, nanel, Nightbox, Noisette, OmBlaDoN, plastiCSro, ronaldinio, rotaz, shukru, sifonel, simonique, SmokeyCosmy, timonieru, tzepes, vaduvaneagra86, vulpea28, wassaby, xexoasa


:)))))))))):eek:
Ce audienta se face pe forum :))))

ups...sa ascund nitel vinul ca mi-l termina astia de la supararea lor;)
 

DeletedUser

si tu chiar crezi ca eu las totul intr-un loc;)?

:D:D:D:D:D:D:D

uita-te , poate gasesti o trapa la un nivel inferior:D

iohoho...si-o sticla de rom!hai aquilla ca am dat de ceva!Ne strica cheful aia din camera alaturata cu galagia lor!Mai dam o dusca aici,....mai mergem sa strigam pe acolo!pina golim rezerva strategica!dupa aia facem scandal ca ne-au luat adminii bautura!
 

DeletedUser

iohoho...si-o sticla de rom!hai aquilla ca am dat de ceva!Ne strica cheful aia din camera alaturata cu galagia lor!Mai dam o dusca aici,....mai mergem sa strigam pe acolo!pina golim rezerva strategica!dupa aia facem scandal ca ne-au luat adminii bautura!

clar...vinul sa curgaaaaaaa:D
deja zbor printre butoaiele ascunse:)))))))
 

DeletedUser

Sunteti de coma...era topicul insomniacilor, nu topicul betivanilor...Doamne, cat spam, n-am mai vazut asa ceva:eek::eek: Ce face bautura din om:rolleyes::rolleyes:
 
Sus