Insomniacii

DeletedUser

Si la al patrulea...deja ii face avansuri Niennei!Si uite cum se cearta iar cu Flamer:D
Nu va faceti griji, noi avem o relatie tribala foarte libertina...eu ii accept numeroasele concubine, iar pe el nu-l deranjeaza ocazionalele flirturi, mai ales cand servesc intereselor TLD :)). Deci, aquilla poate sa vrajeasca fara frica :D
 

DeletedUser

Nu va faceti griji, noi avem o relatie tribala foarte libertina...eu ii accept numeroasele concubine, iar pe el nu-l deranjeaza ocazionalele flirturi, mai ales cand servesc intereselor TLD :)). Deci, aquilla poate sa vrajeasca fara frica :D

La noapte disecam subiectul asta!Nu de alta...dar se prevede ceva gen povestea din Verona...daca aquilla marseaza!Un nou subiect fierbinte!:D:D:D
 

DeletedUser

[ignore]bloom[/ignore]....nuubia dvoastra nu merita atentie;):D

Sunt onorat totusi de faptul ca domnia voastra s-a obosit totusi sa tasteze atatea litere pentru mine.. deci daca am ignore din partea lui flammer..inseamna ca sunt un nuub veritabil :D
 

DeletedUser

Sunt onorat totusi de faptul ca domnia voastra s-a obosit totusi sa tasteze atatea litere pentru mine.. deci daca am ignore din partea lui flammer..inseamna ca sunt un nuub veritabil :D

THE NOOB.......EL PADRINHO .......EL NOOBO SUPREMO:)
 

DeletedUser

el,spre deosebire d tine "never goes against the family":):p
Nu-l amesteca pe SS intr-o discutie off topic, chiar nu vad sensul. Cat despre ce spui tu...astept dovezile de rigoare in joc..
Apropo...nu aveam ignore, sau ma insel ? :confused: :eek:
 

DeletedUser

se pare ca noaptea trecuta v'ati cam distrat....alcoolul fiind tema principala,v'am lasat ceva de citit :)

"Prima slujba
Un tinar preot (catolic, sau nu) trebuia sa tina prima lui
slujba, drept pentru care era extrem de emotionat, chiar
simtea panica. Atunci, superiorul lui, Episcopul, vazindu-l
atit de stresat l-a sfatuit ca inainte sa se urce in amvon
pentru predica, sa puna un paharel de vodca in paharul cu apa,
ca sa se relaxeze si sa aiba curaj.
Preotului i-a mers nemaipomenit in prima lui slujba, dar cind
a ajuns acasa a gasit pe masa o mica scrisoare din partea
Episcopului in care zicea:

Draga Parinte, Fiule.
Ma bucur foarte mult ca ti-a mers atit de bine in prima ta
slujba si ca ai tinut cont de sfatul pe care ti l-am dat, dar
trebuie sa-ti fac anumite observatii:
1. Din acel pahar cu apa trebuie sa iei mici sorbituri nu sa-l
dai pe gat dintr-o data.
2. In acel pahar cu apa nu se pune nici gheata, nici felii de
lamaie.
3. Nu se foloseste Biblia ca suport pentru pahar.
4. Nu poti sa te stergi la gura cu sutana.
5. Poruncile lui Dumnezeu sint 10 nu 12.
6. Iar apostolii sint 12 nu 10.
7. Cind vorbesti despre cruce nu poti sa spui ca e acel T mare
de deasupra altarului.
8. Cind vorbesti despre Iisus si apostoli, nu poti spune ca e
"Fiul si banda lui".
9. David l-a invins pe Goliat cu o prastie si o piatra, nu
poti sa spui ca "i-a zburat curul cu dinamita"...
10. Cind vorbesti despre Iuda, nu poti sa-l numesti fiu de
curva.
11. Tatal, Fiul si Sfintul Duh nu sint Batrinul, Juniorul si
Stafia...
12. Nu e frumos sa-l numesti pe Papa "Nasul".
13. Faraonul i-a trimis pe evrei in pribegie, nu in p**da
ma-sii.
14. Eva i-a dat lui Adam un mar, nu i-a cedat...
16. Magdalena a fost o pacatoasa nu o curva.

In rest a fost bine."



ps:data viitoare sa'mi pastrati si mie macar o sticla :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu-l amesteca pe SS intr-o discutie off topic, chiar nu vad sensul. Cat despre ce spui tu...astept dovezile de rigoare in joc..
Apropo...nu aveam ignore, sau ma insel ? :confused: :eek:

Calm, bloom, calm! :)
In primul rand, tu l-ai amestecat pe SS. In al doilea rand, hai sa nu ne aprindem aici, ca nu facem nici politica, nici propaganda...geez, aici se bea si se consuma aiurea noptile :p
 

DeletedUser

Calm, bloom, calm! :)
In primul rand, tu l-ai amestecat pe SS. In al doilea rand, hai sa nu ne aprindem aici, ca nu facem nici politica, nici propaganda...geez, aici se bea si se consuma aiurea noptile :p

Nu ma aprind...chiar sunt ft calm...in asteptarea lui aquilla, asfaltoh, vyctor sau himmler :D
Nu fac nici o politica... doar ca m-a amuzat o chestie, care oricum, nu o dezbat aici...
Si cat despre bautura...unde ??? :confused::eek: Ca a ascuns-o aquilla toata, in muntii aia ai lui...
 

DeletedUser

Nu ma aprind...chiar sunt ft calm...in asteptarea lui aquilla, asfaltoh, vyctor sau himmler :D
Nu fac nici o politica... doar ca m-a amuzat o chestie, care oricum, nu o dezbat aici...
Si cat despre bautura...unde ??? :confused::eek: Ca a ascuns-o aquilla toata, in muntii aia ai lui...

Da, da...afurisitul ala de geto-dac a curatat tot. Ce sugativa!:eek: Sa ne fie invatatura de minte, sa ne apucam si noi de baut mai din timp...:D
 
Sus