Insomniacii

DeletedUser

muntii nostri "aur" poarta...tu de ce crezi ca le-am lasat la romani aurul?;)
aveam ceva mia de pret in pesterile noastre :D vin este ptr toti

Hmm...vezi ca trebuie sa ascunzi si ceva tinichele!Nu de alta ...dar...vezi ca daca avem doar de baut ...fetele pleaca la culcare:D
 

DeletedUser

Nu conteaza..doar de asta e acvila, nu? :D Oare cum ar arata o acvila aflata intr-o avansata stare de ebrietate ? :confused:

nush ca nu m-am filmat, dar sa sti ca am avut ceva zile negre cu acea gripa aviara:( a trebuit sa ma ascund o perioada sa nu fiu eutanasiat;)
 

DeletedUser

scuze de off-topic la off-topicul de aici...

Da nu stati locului o clipa.. ..am ametit cat m-am plimbat dupa voi prin forum. =)) :D:D:D:D:D
nici sa vreau si nu am cum sa ma plictisesc.
Abia mai tin pasul cu voi. :eek:
 

DeletedUser

Off topic pt topic..

Membri online: 27 (15 Membri ºi 12 Vizitatori)
Vezi cine este online
Cei mai mulþi utilizatori online au fost 841, la data de 21.06.2007 la 12:41:00.
BlooM, aquilla, aristokrat, Asfaloth, barony, bodu, fixx, Leandine, nanel, Nienna, notfunny, timonieru, yank, zaludu


Si e doar 01:30 :D:p

TRAIASCA INSOMNIACII !!!
 

DeletedUser

Da nu stati locului o clipa.. ..am ametit cat m-am plimbat dupa voi prin forum. =)) :D:D:D:D:D
nici sa vreau si nu am cum sa ma plictisesc.
Abia mai tin pasul cu voi. :eek:

Suntem rapizi...mici si rapizi, spamam tot ce prindem, dar aici ne spamam pe noi..ca doar suntem insomniaci :D
 

DeletedUser

Da nu stati locului o clipa.. ..am ametit cat m-am plimbat dupa voi prin forum. =)) :D:D:D:D:D
nici sa vreau si nu am cum sa ma plictisesc.
Abia mai tin pasul cu voi. :eek:

sti de ce ti-este greu? nu ai dictionarul si harta la tine:D
i-a de bea niste vin si ai sa vezi voci peste tot:D
 

DeletedUser

pe mine poti sa ma tai de pe lista la enumerare. sunt on by default la ora asta :D
 

DeletedUser

sti de ce ti-este greu? nu ai dictionarul si harta la tine:D
i-a de bea niste vin si ai sa vezi voci peste tot:D

Io stau bine...ca n-am decat bere...
...ma gandeam...tu aquilla, eu fost eagles... hai sa zburam sus pe munte sa mai aducem ceva de baut de acolo...asta daca reusim sa mai evdem muntele :D
 

DeletedUser

Io stau bine...ca n-am decat bere...
...ma gandeam...tu aquilla, eu fost eagles... hai sa zburam sus pe munte sa mai aducem ceva de baut de acolo...asta daca reusim sa mai evdem muntele :D

Pun la dispozitie sistem GPS adaptat la conditii alcoolice de zbor!
 
Sus