Inter server Championship 2015

  • Autor subiect DeletedUser41046
  • Data de început

baD rullz

member
Scor reacție
98
Atunci pentru diseara propun eu :



start 19:00
sfarsit 23:00

start mine 6
viteza 350
viteza trupelor 0.5
fara paladin
fara moral
cost taleri 0.5
sate de barbari-6 per jucator
cercetare pe 3 nivele
protectia 20 minute
se poate innobila barbare
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Diseara pun runda de mai sus, dar fara parola...o sa pun limita de 5 in trib, va imparatiti voi.
 
Scor reacție
12
raka ai pus mina de fier 0 :)))
vezi in seara asta de la ora 9 in ro sa bagi si tu una :D sa fim toti
am impresia ca vom juca cu spania
dar vroiam sa fie cu parola totusi
asa daca joci cu toti pe harta nu putem juca normal amicalul.. :D astept un raspuns
 

DeletedUser47140

Deci domnu rakanishu.Fara sa va jignesc.Citi acest mesaj si coborati putin de pe scara aia de superioritate.Noi jucam,noi facem reclama la server,pastram mandria acestui server si tot noi suntem cei fraieri? platim din buzunarul nostru performanta? macar 400 de pp-uri sa le dam cate 40 la fiecare din echipa adversa sau sa puneti setare daca se poate sa aiba toata lumea de pe runda facilitatile activate.Deci tot noi suntem fraieri...incredibil.
 

DeletedUser20549

Deci domnu rakanishu.Fara sa va jignesc.Citi acest mesaj si coborati putin de pe scara aia de superioritate.Noi jucam,noi facem reclama la server,pastram mandria acestui server si tot noi suntem cei fraieri? platim din buzunarul nostru performanta? macar 400 de pp-uri sa le dam cate 40 la fiecare din echipa adversa sau sa puneti setare daca se poate sa aiba toata lumea de pe runda facilitatile activate.Deci tot noi suntem fraieri...incredibil.

Ar fi o idee foarte buna , macar pe aceste runde sa avem cont premium gratis , atat noi , cat si adversarii nostri.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Un moment stimabile, inainte sa continuam am rugamintea sa coborati si dvs de pe scara aia cu "eu stiu tot si restu's prosti".

Cand am programat runda de antrenamet de aseara am facut-o la rugamintea unuia dintre voi ( Vadim ) si mi s-a spus ca vor asigura ei ppurile pentru turci, niciodata nu s-a adus in discutie faptul sa asiguram noi ( TT ) vreo facilitate, daca se facea asta probabil s-ar fi ajuns la o solutie utila pentru toti.

Deci unde este "incredibilitatea" aceea ?

Doi la mana, am discutat de cateva ori ca astfel de runde sunt o raritate ( nu ca vreau eu sau cineva din echipa .ro ) si daca le fac le fac pe barba mea, mai pe scurt nu prea sunt permise din n motive, le-am explicat de n ori atat public cat si celor care le-au cerut in particular.
Si sa va mai amintesc ceva, noi (RO) nu organizam nimic in mod oficial, drept urmare nu putem oferi nici o faclitate ( platita ) in mod gratuit.
Singurul server care poate organiza oficial competitii sau runde dedicate este mastersul.
 

DeletedUser47140

Atunci macar asiguratile data viitoare.Pe vineri am auzit ca vom mai avea un meci.
 

DeletedUser47140

Asa e...are si serveru asta ceva.Echipa de speed cea mai buna si ne batem joc.Asta e
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Am impresia ca nu intelegeti sau nu vreti sa intelegeti.
Nici eu nu pot plati din buzunarul meu personal, daca as avea "verde" de unde trebuie, cu siguranta as asigura CP si FA pentru runde.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Aici este vorba de o discutie de principiu si de principii, nu de performantele lui x sau y pe speed.
Nu-i asa Sami ?
 

DeletedUser47140

O sa castigam si anul asta.Asa o sa ne scoatem paguba pentru amicale ;) nu-i stres.Important e sa scrie acolo la pagina princiala SPEED CHAMPIONS...
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Corect Sir Raka:D



de nu-ti scot eu toate tarile de la mondiale , poate asa inceteaza "razboiul" asta intre noi :)
 
Sus