Interesant trib

  • Autor subiect DeletedUser2691
  • Data de început

DeletedUser2368

Ma cred ca profilul tribului spune destule... suntem mai multi oameni de pe mai multe lumi care jucam in acelasi trib si care am facut un lucru "nemaivazut" pana acum pe .ro ;)
 

DeletedUser2691

da acumm am inteles, da e posibil dar nu se face totusi o verificare:cool:

Ba scuza-ma tu chiar esti..nu mai spun cum ca imi dau :ban: admini.Jucatorii acestia sunt jucatori foarte cunoscuti de exemplu:

MaSoN Cricshor >>>Cricshor (pe celelate lumi)
MaSoN SpAiKeR >>>SpAiKeR (pe celelate lumi)
ETC.

Eu am facut acest theard ca sa va arat ceva nou,nu ca un nebun(nu cred ca ar putea exista) sa faca 82 de conturi si sa intre in fiecare zi sa stea la fiecare cont sa faca puncte

Eu am inteles ce ati facut...dar altii nu prea...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2368

Nu toti au acelasi nume... :) dar cativa au ramas... o sa-i recunoasteti... gen oameni ca Spaiker / D1scon3ct / etc... :) dar pe altii nu... ori au alt nick ori vin de pe .net si joaca doar acolo :p
 

DeletedUser

MaSoN MaSoN MaSoN MaSoN MaSoN ... numarul 1 in top , cel putin la popularitate si mister :cool:
 

DeletedUser3595

Am o intrebare.De ce e pusa limta de membrii la triburi pe lumea 4?:mad:
 

DeletedUser

mai bine cu limita , decat 500 care tipa , mai bine 200 care se lauda si fac spam :D
 

DeletedUser

Lasa-l mai,poate ii place sa vada 400-500 membrii in trib asa cum am mai intalnit!:)
 

DeletedUser

lasa k ii avem pe PZBN care isi vor face vreo 10k de academii si pastreaza mamutii !
 

DeletedUser

neeesp4.gif
 

DeletedUser3595

M-am convins.E buna limita de membrii dar ar trebui sa putem da cate invitatii vrem.:):rolleyes:
 
Sus