Interesant trib

  • Autor subiect DeletedUser2691
  • Data de început

DeletedUser1924

Degeaba sunt 100 de insi care formeaza "o grupare" daca 90 sunt jucatori slabi :p
 

DeletedUser2368

Acest subiect a deviat de la subiect... da tribul MaSoN e un trib interesant care a adus ceva nou pe .ro si speram sa mai aduca... Dar rog un moderator sa inchida topicul pentru ca a devenit topic de spam... :(
 

DeletedUser3595

admini...mi s-a sters contul de pe lumea 4 si nu am dat stergere si nu este de la inactivitate.Ce s-a intamplat?:mad:
 

DeletedUser3595

....ia uitati apas pe lumea 4 dau participare(eram inscris din prima zi) si apare:

Login bitte noch einmal durchführen. :confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3235

dap , foarte interesant tribu , interesant prin jucatori cu nume care ii in acel trib.
am primit si eu oferta dar din motivele serverului , adica viteza 1 am decis sa nu particip pe L4.
bafta baieti si tinetio tot asa! sunt sigur ca veti domina L4.;)
 

DeletedUser

de data asta a iesit bine tribul, sunt curios ce va iesi cu noii mei colegi :)
 

DeletedUser3555

Mason are cativa membri interesanti dar si o grama de n00bi...ar tre sa ii demita dak nu vor sa le trimita mai tarziu suport si sa devina si ei slabi :p
 

DeletedUser3643

din Mason cunosc doar pe Mason Lopital care e vecin cu mine pe L2 si omu se pricepe la jocul ast nu e u noob
 

DeletedUser

Pe lopital il stiu si eu putin.Cand am inceput jocul pentru prima oara eram cu el in tribul Mulan
 

DeletedUser

~mda...si eu sunt curios sa vad despre cine spui ca`i noob:confused:
~ii stiu pe majoritatea si sunt buni player`i:D
 
Sus