international

Doriti organizarea unei competitii internationale intre diferite servere de TW ?

  • Da

    Voturi: 131 94,2%
  • Nu

    Voturi: 8 5,8%

  • Total votanți
    139
  • Sondaj închis .

DeletedUser4610

Daca ar fi o harta 2 * 2 sau 3 * 3 ar merge cu viteza > 2 :rolleyes:

Foarte buna idee ;)

Si inca o treaba..sa trimita mai multi din cei care stiu calumea engleza mesaje..sa avem sanse mai multe :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

S-ar vota jucatorii populari, nu neaparat cei buni.
Ce criterii s-ar lua in seama atunci cand s-ar vota?
Puncte, sate, scor ODA, ODD ?
Nu au relevanta ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4610

Multumesc de poll gabi ;)

Si cu criteriile..nu stiu..sa se ia cam toate, dar cel mai mult sa conteze ODD,ODA.
 

DeletedUser

am putea face un poll pe fiecare lume si sa alegem cate vreo 30 de jucatori din fiecare lume
scuze daca m-am exprimat gresit
 

DeletedUser

Haideţi să vă trezesc eu la realitate.

Tema respectivă s-a discutat pe forumul extern .net şi s-au adus o mulţime de argumente pro, am fost şi eu un adept al acesei idei, însă cei de la innogames au respins-o la rece.

Voi încerca să găsesc link-ul, cât despre faza cu 2 x 2 continente, viteză 4-5, speed de 1-2 luni - astea sunt chiar prostii care nu vor trece nici măcar de primii verificatori de idei de la innogames.

C'est la vie.

Edit:

http://forum.tribalwars.net/showthread.php?t=49638
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14704

Este o idee destul de buna , dar serverul acela ar fi mai bine sa nu contina sate de barbari si sa nu existe protectie de incepator :D
 

DeletedUser

eu ma candeam sa se faca un server inc are sa poata sas intre oameni din 4 tari si fiecare tara cate un trib
 

DeletedUser15142

Este o idee destul de buna , dar serverul acela ar fi mai bine sa nu contina sate de barbari si sa nu existe protectie de incepator :D

Sa contina sate de barbari cat mai multe ( dar sa nu se poata fi cucerite )
 

DeletedUser

Nu neaparat trebuie sa fie cei mai buni oameni sau asa.. Sa se faca echipe de x conturi, care nu neaparat sa fie administrate de o singura persoana ci de echipe..
 

DeletedUser

incearca sa scrii citet
scuze dar uneori ma grabesc sa scriu ( si nici tastatura nu e prea buna ) dar vroiam sa zic ca eu ma gandeam sa se faca un server in care sa poata sa intre oameni din 4 tari si fiecare tara cate un trib
 
Sus