Interviuri - discutii si propuneri.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35749

Astept parerile si propunerile voastre pentru urmatoarele interviuri.

Interviurile vor fi postate aici: CLICK
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hi hi :):)

colegii mei ca-s mai simpatici :p andry28-cristiturbatu-tmc85 ( ordinea este aleatorie )
continui cu no-one din drq
si inchei cu ingenos. din rs . pura curiozitate in cazul lui
 

DeletedUser40968

ce-ar fi sa faci un interviu cu mine?:))...sa vezi tu raspunsuri!:p
interesant interviul cu gabriel...dar prea serios,omule!:))...eu il astept pe cel nonconformist!:)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40689

Urmatorul care ar trebuii intervievat ,daca tot se ia dupa clasament ar trebuii sa fie Zarzarel ,insa am oarece dubii si in privinta lui ,interviurile astea cica sunt facute cu cei mai buni jucatori de aici ,pai eu am mai multi inamici invinsi decat Gabriel si Zarzarel la un loc ( sunt pe locu' 189 ha-ha ) asta inseamna ca sunt mai bun ca ei ? ori bun esti daca ai multe interne ?

Jucatorii buni ,sunt cei care sunt apreciati de adversar ,mie de exemplu nu mi-ar placea sa am parte de un atac combinat din partea lui NICK58, Sardaukarul si Tyvokka :)
 

DeletedUser35749

Prea serios?Atunci zi-mi tu un set de intrebari pe care ai vrea sa le vezi intr-un viitor interviu.


Urmatorul care ar trebuii intervievat ,daca tot se ia dupa clasament ar trebuii sa fie Zarzarel ,insa am oarece dubii si in privinta lui ,interviurile astea cica sunt facute cu cei mai buni jucatori de aici ,pai eu am mai multi inamici invinsi decat Gabriel si Zarzarel la un loc ( sunt pe locu' 189 ha-ha ) asta inseamna ca sunt mai bun ca ei ? ori bun esti daca ai multe interne ?

Jucatorii buni ,sunt cei care sunt apreciati de adversar ,mie de exemplu nu mi-ar placea sa am parte de un atac combinat din partea lui NICK58, Sardaukarul si Tyvokka :)

Asa am crezut eu ca e mai bine, sa iau primul interviu jucatorului de pe locu' 1, iar urmatoarele sa le fac in functie de propuneri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40616

Urmatorul care ar trebuii intervievat ,daca tot se ia dupa clasament ar trebuii sa fie Zarzarel ,insa am oarece dubii si in privinta lui ,interviurile astea cica sunt facute cu cei mai buni jucatori de aici ,pai eu am mai multi inamici invinsi decat Gabriel si Zarzarel la un loc ( sunt pe locu' 189 ha-ha ) asta inseamna ca sunt mai bun ca ei ? ori bun esti daca ai multe interne ?

Jucatorii buni ,sunt cei care sunt apreciati de adversar ,mie de exemplu nu mi-ar placea sa am parte de un atac combinat din partea lui NICK58, Sardaukarul si Tyvokka :)

Multumesc, nu avem fullurile lui Nick, dar impreuna cu Sardaukarul suntem pe dusmani cum putem :D
 

DeletedUser40616

dar stii cum e, fiecare are rolul sau, poate cei cu multe interne sunt o "banca" a tribului, ori defensiva, ori ofensiva, in mod normal...defensiva.
Trebuie sa administreze cineva satele, poate ca-n majoritatea cazurilor sunt ticalosii la mijloc, dar pot fi si pure strategii ale unui trib unit. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40689

Prea serios?Atunci zi-mi tu un set de intrebari pe care ai vrea sa le vezi intr-un viitor interviu.

Asa am crezut eu ca e mai bine, sa iau primul interviu jucatorului de pe locu' 1, iar urmatoarele sa le fac in functie de propuneri.

Nu cred ca la intrebarile tale facea referire stapana, ci la raspunsurile si exprimarea lui Gabriel,sunt diferite fata de ce a postat pana acum din toate punctele de vedere,intrebarile sunt in regula,parerea mea.

Daca punctele nu sunt relevante,si conteaza doar calitatea jucatorului,atunci pentru urmatoarele interviuri il propun pe CarlaDaimler,unul dintre cei mai buni jucatori pe care i-am cunoscut si pe/sau willwallace ,un tip pe care nu l-ar vrea nimeni vecin si inamic.
 

DeletedUser40616

ce-i recomanda?:D

nu spun ca nu sunt buni, dar avem clar o doza mare de subiectivism.
consider ca-s multi peste ei si sincer, tare as vrea sa vad ce spune zarzarica Zarzareel=))
nu e vorba numai de cine e bun, eu am doar sate dusmane...conteaza sa fie interesant, zarzarica s-a remarcat prin interne, as vrea sa-i citesc scrisul, sa vad cum priveste jocul :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Urmatorul care ar trebuii intervievat ,daca tot se ia dupa clasament ar trebuii sa fie Zarzarel ,insa am oarece dubii si in privinta lui ,interviurile astea cica sunt facute cu cei mai buni jucatori de aici ,pai eu am mai multi inamici invinsi decat Gabriel si Zarzarel la un loc ( sunt pe locu' 189 ha-ha ) asta inseamna ca sunt mai bun ca ei ? ori bun esti daca ai multe interne ?

Jucatorii buni ,sunt cei care sunt apreciati de adversar ,mie de exemplu nu mi-ar placea sa am parte de un atac combinat din partea lui NICK58, Sardaukarul si Tyvokka :)

daca nu am avut ocazia sa fiu atacat asta e..cresc mai greu la inamici..dar cate sate de aparare am eu nu mai are nimeni ..cel putin pe aceasta lume:)
 

DeletedUser40616

exact ce-am scris la 23:54...
putini realizeaza ca tu folosesti internele pentru defensiva, nu au habar cat sprijini :)
 

DeletedUser

da..spre deosebire de majoritatea ...care joaca 1:1 sau chiar inclina spre atac,eu joc 5:1 (aparare:atac) si ma evidentiez mai putin la inamici,si ca dovada este faptul ca ne-ati declarat razboi si nu faceti nimic care sa se observe pe harta,pe cand noi,in 2 zile am rezolvat un jucator super activ din circ:)


ps:sa nu zic ca sunt asa ca voi sa imi dau afara jucatorii atacati...http://ro.twstats.com/ro28/index.php?page=player&mode=conquers&id=1550725
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce-i recomanda?:D

nu spun ca nu sunt buni, dar avem clar o doza mare de subiectivism.
consider ca-s multi peste ei si sincer, tare as vrea sa vad ce spune zarzarica Zarzareel=))
nu e vorba numai de cine e bun, eu am doar sate dusmane...conteaza sa fie interesant, zarzarica s-a remarcat prin interne, as vrea sa-i citesc scrisul, sa vad cum priveste jocul :))

te rog nu mai insista pentru zarzarel , orice secunda pierduta pentru a raspunde la o intrebare din interviu inseamna o secunda pierduta in care putea bate un taler :(:(

Gabriel.165: Sunt intemeietor in trib (END),da..momentan suntem pe 4,toata lumea zice ca noi suntem fostul C.I.R.,dar chiar nu au dreptate,cei care au fost in acel trib s-au lasat,noi daca am jucat 1-2 saptamani nu inseamna ca il reprezentam sau asa ceva,noi suntem aici jucatori din 4 triburi(~WO~,WAR,WLC..si C.I.R<<25%

ce s-a intamplat cu ceilalti 75% care erau un cir cand tullio a dat dizolvare ?
ps : eu am gasit 25-26 fosti membri cir care sunt in end sau au fost mutati apoi in una dintre academii ceea ce inseamna ca putin peste 50% sunteti fosti mebri cir
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus