Interviuri / Lumea 5

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser7711

Acesta va fi "Ziarul" lumii 5 .




In decursul acestei saptamani voi lua interviuri jucatorilor ( "elita" ) din lumea 5 (1 , 2 interviuri pe saptamana ) .
 

DeletedUser7711

Primul interviu in urmatoarele zile cu Alexutzu29 , intemeietorul tribului M.T.
 

DeletedUser

da interesant... sa vedem ce teme abordezi.. (sper ca nu razboaie sau dusmanii personale ca sa iasa iar balamuc :)) )
 

DeletedUser7711

Din Pacate Alexutzu29 a refuzat aceast interviu ( nu din rautate , are motivele sale ) . Daca stiti un jucator bun ,care merita atentia noastra , sa imi ziceti .
 

DeletedUser

:cool: Stranutelu? :eek::D:D ar fi interesant... e in plina ascensiune... pe mine m-ar interesa si in plus e o persoana foarte... controversata ( multi il urasc sau il dispretuiesc , altii il ridica-n slavi)
 

DeletedUser

da

si eu cred k ar fi o idee buna,si credetima e un jucaotr si un om pe carte merita sa il intervievati.si cum ai zis mai sus e un jucator hulit de toti cu exceptia membrilor NOI.
 

DeletedUser

si eu cred k ar fi o idee buna,si credetima e un jucaotr si un om pe carte merita sa il intervievati.si cum ai zis mai sus e un jucator hulit de toti cu exceptia membrilor NOI.



nu e chiar asa. nu e un lucru simplu sa conduci un trib asa d mare ( ca numar). iti trebuie nervi de otel si mlta tarie + trebuie sa fii un strateg f. bun + trebuie sa inveti sa nu pui la suflet tot ce se zice despre tn :) .
 

DeletedUser7039

methalelf a spus:
Daca stiti un jucator bun ,care merita atentia noastra , sa imi ziceti .

Stiu eu cativa.. Mesaj privat si iti zic..

p.s. Super idee.. Si din nou intervine spam-ul.. Ar trebui sa iti rezervi dreptul de a posta numai tu interviewurile culese. Chiar as vrea sa vad cativa grandzi in "lumina reflectoarelor"..:rolleyes:
 

DeletedUser

eu zic ca ar trebui sa iei un interviu jucatorului de pe primul loc, sa vedem ce are de spus , si cred ca sunt destule intrebari :>>>
 

DeletedUser

aaaaaa

uitate la jucaotorul de pe primu loc si sa vezi cate lupte a dus el si cate sate a primit.si dupa asta sa vezi *** are ceva de zis sau nu.stranutelu e perfect
 

DeletedUser

ce ti se pare asa perfect la stranutelu ? statisticile nu spun nimik, locul 2,334 ca atacator si 2,049 ca aparator, ti se pare perfect ?
 

DeletedUser

sal

as vrea sa te vad pe tine sau pe oricare altu ca ,conduce un trib de 1100 de juvcaotri ,si ca acel trib are razboaie cu 3-4 triburi din top 10 si ca poate sa mentina ordinea si mai ales buna dispozitie in joc.dintre jucaotrii actuali maxim 2 %sunt in stare de asa ceva.sau poate e unicul
 

DeletedUser

nu e chiar asa. nu e un lucru simplu sa conduci un trib asa d mare ( ca numar). iti trebuie nervi de otel si mlta tarie + trebuie sa fii un strateg f. bun + trebuie sa inveti sa nu pui la suflet tot ce se zice despre tn :) .

stiu alexutzu da am ** de multe ori cu el ca si eu is in NOI si miam dat seama ca are cam toate calitatile astea,stii si tu prea bine ca e greu sa conduci un trib ,dar unul de 1100 jucatori.si NOI nu e mare doar ca numar de membrii:D
 

DeletedUser

eu nu am nevoie de un trib de 1100 de jucatori,daca sunt toti ca stranuletu 40 sunt de ajuns sa ne batem cu 1100 de jucatori din NOI.
 

DeletedUser

@methalelf: deja se face mult spam.

o solutie ar fi ca acest thread sa fie curatat de toate posturile. sa fie inchis si sa postezi doar tu.

sugestiile si cererile de interviu sa le faci prin mesaj si pe forum si in joc.
 
Sus