-JAR- La revedere!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8474

Doooamnneee....cum le stiti voi pe toate ... sunt curioasa cum ati proceda voi daca ati fi admini.....:rolleyes:
 

DeletedUser13834

nu interpreta gresit Last casca ochii :eek: si dupa aia fa coment,eu doar ma intrebam..si tare ma tem ca am dreptate ..cu toate ca as fi multumit sa nu am .as fi multumit sa fie domnii admini corecti dar la cate am vazut ..:mad:
 

DeletedUser18409

oameni buni,au fost si vor mai fi adminii care or sa greseasca
dar in privinta katanei au luat decizia corecta
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Neagreku a fost banat de mine personal de 2 ori, chiar daca uneori mai ciocnim halbele de bere, nu are legatura una cu alta...si pedeapsa nu a fost "un sat la misto". @moryoka, eu cred ca ar trebui sa te abti de la comentarii la subiectul "are parole de la n conturi", ai dovezi, prezinta-le....in caz contrar nu mai face valuri inutil.
 
Ultima editare:

DeletedUser13834

LastKiss
uita-te mai intai la cat timp am postat eu dupa tine....ok?
mai nu mai continua ca te faci de ras ,,,nu iti dai seama
scz pt spam..dar cand vad prostie si oameni cu fruntea'ngusta nu pot sa nu actionez....:)
 

DeletedUser8474

eu n-am de ce sa ma fac de ras....voi v-ati facut pana acum.... :D...eu doar ma amuz copios pe seama voastra, cat dramatism zace in voi
 

DeletedUser16390

florianho astăzi la ora 15:04
pai eram man...pt k team triburile...le blocase pe amn2.....sa il pedepseask pala mai rau...si pe tine...sa fie doar minor...eu nu am avut nik cu tine....dasta am si evitat sa iti faca rau..tie si la cont.....

si repet...intreabal..k asta am si facut....sa te sune si sa vada kre e treaba....

tu chiar unu intelegi...k de vroiam aseara tu nu mai aveai nici un cont???..

si plus e asta....*** am intrebat de tine...

mi-a zis cavalery k te-ai lasat de joc...si dasta am si facut ticket...k am zis...*** te-ai lasat...sa fac ceva...si apoi *** a intrat cav pe contul tau...era prea tarziu...deja facusem ticket..

uitati ce zice alt destept :)
si cum se lauda ca poate face el multe
 

DeletedUser16390

Neagreku a fost banat de mine personal de 2 ori, chiar daca uneori mai ciocnim halbele de bere, nu are legatura una cu alta...si pedeapsa nu a fost "un sat la misto". @moryoka, eu cred ca ar trebui sa te abti de la comentarii la subiectul "are parole de la n conturi", ai dovezi, prezinta-le....in caz contrar nu mai face valuri inutil.

dovezile din mesaje nu se ia in calcul de voi
asa ca scuteste-ma cu chestiile astea ca este adevarat 100%
sau vrei sa postez aici convorbiri de pe mess?
uitate mai sus
asta nu e o dovada?
 

DeletedUser

JAR nu mai exista! Sper ca macar alti jucatori sa beneficieze de protestul nostru impotriva unora dintre admini!

Retineti oameni buni ca trebuie sa fiti respectati pentru banii pe care ii platiti!
 

DeletedUser16390

sti care e cea mai buna solutie ?
ca nici un admin sa nu aibe dreptul de a participa pe nici o lume.
dar nici asa probabil nu s-ar rezolva problema
aici totul tine de caracterul omului in real life.
faptul ca se intalnesc la o bere e una
dar ca sa favorizezi jucatori ”priieteni” deja depaseste notiunea de prietenie.
Eu unu nu as fi in stare sa cer unui prieten sa faca magarii pt mine.

Si nu mai zic de faptul ca am fost pedepsit pt o regula tampita de acu cateva luni care nu mai este, s-a scos binenteles acea regula.Deci v-ati dat seama ca se interpreta gresit si apareau multe probleme.
M-a despagubit cineva pt asta??? NUUUU!!!
Deci pedeapsa e binevenita oricand! Dar sa recunoasteti ca ati gresit NU!!
Ce as putea sa mai zic?
Ca si asa vorbim degeaba!!Tot aia faceti ce ati facut si pana acum!
Sau crezi ca tremur cumva ca ma blocati si nu mai joc?
Chiar mi-ati face un bine pana la urma.M-am cam saturat de adminarea asta de rasu lumii.
Sau ma sti cumva ca mi-e frica sa zic lucrurilor pe nume?
De frica sa nu fiu banat? ahaha :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13868

moryoka tu teai gasit sa te plangi hihihi?, eu in locu tau as tacea:) :D
 

DeletedUser17395

moama ce sa laudat cel mai bun ecler al lumii a 7-ea:)..Pardon diplomat :). Uff ce bine ca o sa va mai consumati din atac sa spargeti satele de barbari, si ne mai lasati si pe noi , sa mai iesim din casa , ca doar e vara :).
Ketihos ce nu intelegi tu e ca Dread Lord era plin de el pe barba lui, voi va chinuiti cu 7 aliati si deabia deabia luati sate si alea cu mult noroc....
Daca erati superiori , luptati 1 la 1, nu atarnati la alte triburi sa intre in razboi :)

Doooamnneee....cum le stiti voi pe toate ... sunt curioasa cum ati proceda voi daca ati fi admini.....:rolleyes:

Tu sigur esti unu/una dintre aia de vin in Dakota si se baga in seama cu toate lumea, numai sa se simta remarcat/a . :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22922

moama ce sa laudat cel mai bun ecler al lumii a 7-ea:)..Pardon diplomat :). Uff ce bine ca o sa va mai consumati din atac sa spargeti satele de barbari, si ne mai lasati si pe noi , sa mai iesim din casa , ca doar e vara :).
Ketihos ce nu intelegi tu e ca Dread Lord era plin de el pe barba lui, voi va chinuiti cu 7 aliati si deabia deabia luati sate si alea cu mult noroc....
Daca erati superiori , luptati 1 la 1, nu atarnati la alte triburi sa intre in razboi :)

Pai H.K. stie sa isi faca si aliati nu ca TSL-ul 2 aliati sau cat au :|..se simte putin mirosul de oftica...voi aveti razboi pe toate granitele si noi nu...oricum succes :)
 

DeletedUser17395

Crezi ca avem nevoie de aliati care sa piarda sate :) . Ideea e dc v-ati cautat aliati, nu puteati singuri nu ?:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus