Jefuit-resurse si sate

  • Autor subiect DeletedUser20561
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36071

Îți pot da un exemplu , proba nu ... La ora 7 dim ai 200 cai sa zicem ... Si farmezi cu 1 cal prin autofarm ... Deschizi 4-5 taburi cu scriptul pe 20x20 ... si intri din x in x ore sa fi sigur ca nu ți-a dat sesiune depasita , pana deseara dai pe putin 2000-3000 atacuri date fără sa apesi vreun click:)
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 2048663

bine ca au scos alea 2 trofee...numai te enervai cu ele
pe lumea 25 se ajunsese la 60.000 de sate farmate pe zi:confused:
 

DeletedUser36071

Depinde si de zona , viteza trupelor etc ... Am vazut pe o lume parca in jur de 150 k sate jefuite ... 25 dacă nu mă insel , acolo se dădeau banuri zilnice pentru AF :)))
 

DeletedUser40272

pe 26 am ajuns eu la 57k si ceva fara autofarm..doar cu asistentul de farmare.

daca ii spui asta lui raka te crede? tie probabil nu ti-ar face nimic, dar un muritor de rand daca ar face atatea farmuri i-ar spune ca e imposibil si direct ban pt. autofarm/click;)
 

DeletedUser41807

Cu un singur sat pe 26 am ajuns la 25k :) , daca ai 10 sate plus cativa in sid de duci lejer la 200k-300 ... dar trebuie sa fi dement ...
 

DeletedUser26839

daca ii spui asta lui raka te crede? tie probabil nu ti-ar face nimic, dar un muritor de rand daca ar face atatea farmuri i-ar spune ca e imposibil si direct ban pt. autofarm/click;)

stie raka cum am facut :)))..de fapt am atacat acelasi sat lipit de mine :D
 

DeletedUser26839

il fac..pe speed cand e runda cu sate speciale :)))...in maxim 2 minute chiar :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus