jucatori inactivi

DeletedUser

o sa pun aici o lista cu mareti jucatori inactivi de pe l1, poate se trezesc la viata. puteti pune si voi daca vreti. O sa incep cu triburile in razboi cu avalon, adica tld si elite, restu nu cred ca mai e altcineva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

fs

nu vad rostul topicului.. mi se pare un fel de gluma proasta pe care vrei s-o faci din cauza ca nu te baga nimeni in seama.. crezi ca daca o sa postezi ca nush care e inactiv, o sa sara avalon pe el? sau cum?
ma rog... tu incearca si vedem dupa asta ce iese
 

DeletedUser

nu, vreau sa arat ca centrul nu joaca deloc, ci doar sprijina si ca razboiul e o mare gluma ca tot asa a ramas cum s-au obijnuit de la inceputul lumii 1, asta asa ca o informare, ca oricum nu ma intereseaza, dar sa stie toata lumea ca lumea 1 dupa parerea mea in ritmul asta mai tine inca 3-4 ani
 

DeletedUser

mie mi se pare o idee buna. sunt multi pe l1 care s-au plictisit, nu fac nimic si nici satele nu vor sa le lase celor activi.

eu m-am plictisit de l1 si cand am realizat ca de la o zi la alta dispare interesul, m-am uitat in stanga si-n dreapta, i-am ales pe cei activi (evident din tribul meu) si le-am lasat satele. lor o sa le fie de folos!

le recomand jucatorilor plictisiti sa lase satele celor care inca mai gasesc lumea 1 interesanta si antrenanta.

barfa!
 

DeletedUser

nu, vreau sa arat ca centrul nu joaca deloc, ci doar sprijina si ca razboiul e o mare gluma ca tot asa a ramas cum s-au obijnuit de la inceputul lumii 1, asta asa ca o informare, ca oricum nu ma intereseaza, dar sa stie toata lumea ca lumea 1 dupa parerea mea in ritmul asta mai tine inca 3-4 ani

Eu am timp nu ma grabeste nimeni :) NU cred ca ma insor in urmatorii de 3-4 ani:)
 

DeletedUser

o sa pun aici o lista cu mareti jucatori inactivi de pe l1, poate se trezesc la viata. puteti pune si voi daca vreti. O sa incep cu triburile in razboi cu avalon, adica tld si elite, restu nu cred ca mai e altcineva

nu prea inteleg d ce trebuie sa pui tu lista cu ei:confused:
 

DeletedUser

nu, vreau sa arat ca centrul nu joaca deloc, ci doar sprijina si ca razboiul e o mare gluma ca tot asa a ramas cum s-au obijnuit de la inceputul lumii 1, asta asa ca o informare, ca oricum nu ma intereseaza, dar sa stie toata lumea ca lumea 1 dupa parerea mea in ritmul asta mai tine inca 3-4 ani
Asa, si ? Daca nu joaca, ce ? Se mai trezi frate inca unu care vrea el sa ne lumineze pe noi, astia mai fraieri ... Si daca razboiul e o mare gluma care e problema ? Asa suntem noi, mai glumeti ! Te-ai gandit la asta ? Poate suntem masochisti in umorul nostru. Ne place sa "ne radem" ... Si daca tine 3-4 ani care-i problema ?!?!
Si, de curiozitate, daca tot nu te intereseaza pe tine, de ce presupui tu ca ne-ar interesa pe noi ceea ce nu te intereseaza pe tine ?!?!
Daca tot facem liste care nu intereseaza pe nimeni poate te apuci si faci o lista cu satele care au fix 9453 puncte, ca pe mine nu ma intereseaza, poate faci o lista cu satele al caror nume incepe cu litera "Z", ca nu cred ca intereseaza pe nimeni, poate faci o lista cu jucatorii care au 15 sate, poate faci o lista cu jucatorii care au 5 sate lipite unu de altu ... s.a.m.d ...
 

DeletedUser

pe mine nu ma intereseaza sigur frate oarerea ta :)). AM inceput sondajul de opinie cu un fost jucaor magic :d, la intrebarea dak are puncte rosii pe harta el a raspuns :

danipowsoft astãzi la ora 17:22
sunt gramezi..
da au fost aliati asa ca ne intelegem bine cu dusmani..
razboi este doar pe harta...
 

DeletedUser

bueiii deci sa nu folosesti numele MAGIC! da? :)

pe vremea cand era MAGIC danipowsoft nu avea timp de pierdut vremea si asta o sti si matale. :)

asa de repede ai uitat de myrela, wwwsimona si danipowsoft? sunt sigur ca trupa elite din zona aia nu i-a uitat!

acum ce sa-i faci daca elite au devenit aliati si avalon inamici. au luptat mult timp alaturi de ei impotriva elite ca sa-i uite si sa-i faca inamici peste noapte.
daca lumea a ajuns asa e vina noastra, a liderilor de pe l1. pt ca noi suntem cei care am premis tot felul de prietenii sa influenteze jocul.

in real life poate sa-mi fie frate dar in joc sa-mi fie inamicul nr. 1. atunci lucrurile o sa fie oka pt toti!
 

DeletedUser

pai atunci e vina voastra, bine ca recunosti, mie nu mi-au pus probleme niciodatamagicu, si anti elite cand erau , atacau f rar, cand am fost in razboi cu ei am avut pna local si tot asa :)) deci au atacat la inceputurile l1, pe vremea gd, cam atunci :d acum probabil au conturile date, oricum eu fac un sondaj de opinie prin zona
 

DeletedUser

:) MAGIC-ul e printre ultimele triburi resposabile de situatie de pe L1.

pai normal ca nu s-au luaptat cu voi pt ca pna-ul a fost reciproc sau trebuie sa-ti reamintesc ca tot incercai sa-i recrutezi pe cei din zona aia. nu are rost sa o lungim.

vina o au triburile care au format familii peste familii si razboaie in fct de prieteniile din real life.

MAGIC a fost intr-o singura familie intr-un an, in CA si acolo nu am frecat menta. oricum MAGIC-ul nu mai exista de o luna si lucrurile sunt din ce in ce mai maronii. presupun ca tot vina MAGIC-ului e? :)

mergi si fa lista securitatii!
 

DeletedUser

da, incercam sa ii aducem la noi ca sa nu ii atacam, pt ca o perioada am fost aliati si nu vroiam sa dam in ei, si dak intrau poate ramaneau activi sau macar satele lor ajungeau la niste useri activi, acuma stau si ocupa locul pe harta acolo de pomana
 

DeletedUser

pai cei care stau de pomana nu mai sunt MAGIC, ei pierd vremea acum pe l5. ;)
 

DeletedUser

[...] oricum eu fac un sondaj de opinie prin zona

Nu te lasa ! Nu baga in seama detractorii ! Incearca sa razbesti in ciuda tuturor oprelistilor ! Fi un exemplu de darzenie ! Fi un nou Costel Busuioc ! Fa-i mandri pe romani ... Sunt sigur ca eroismul tau in fata acestei noi mari provocari nu va fi vesnic uitat pe L1, ci trecut la mare cinste in analele marilor evenimente care au marcat aceasta lume virtuala ... Peste ani si ani cei cativa ramasi vom povesti jucatorilor mai noi de la margine cum a existat odata ... un om ... un SONDAJ... o dorinta ... o voce ... si ei vor canta cu evlavie: Siiifoneeel ... Siiifoneeel ...
 

DeletedUser

esti tare rau tu :d dar stai linistit ca de data asta nu o sa ma enervez :d asa ca nu ai sanse :d
 

DeletedUser

wldsnk, ideea era buna si la fel si mesajul "cine nu mai are chef de L1 sa renunte si am terminat balciul!"

puteai sa ramai la atat si gata. da' tu ai continuat si ti-ai dat cu firma in cap.
 
Sus