jucatori inactivi

DeletedUser

o sa pun aici o lista cu mareti jucatori inactivi de pe l1, poate se trezesc la viata. puteti pune si voi daca vreti. O sa incep cu triburile in razboi cu avalon, adica tld si elite, restu nu cred ca mai e altcineva

In ELITE nu cred ca gasesti inactivi:D
 

DeletedUser

crezi tu ca mi-am dat cu firma in cap lizard :))

in elite nu's inactivi, raspund la mesaje :))
 

DeletedUser

Au de facut fiecare treaba lor, dar inactivi sa stii ca nu prea gasesti.
 

DeletedUser

lasa ca intre timp am gasit si un avalonean simpatic, dupa toate trupele tocaate omu cedeaza satele lu nikulae :)) ca sa nu mai piarda el, bvo stoican stiam si fara asta ca esti un jucator care ocupa locul degeaba pe harta, macar in curand nu il mai ocupi deloc :))))
 

DeletedUser833

am un mesaj din partea lui nick pt. tine :D :D
''Draga sifonel...dupa cum am observat esti total pe dinafara, iti dadeam eu direct replica daca nu eram BANAT de acesti bravi admini.....(hotilor e un cuvant mult prea mic pt voi dragi admini...dar nu reiau subiectul).....cat despre adisstoican....nu cred ca e frumos sa discuti despre el...cum nu cred ca il vezi venind si spunand pe extern abureli ''propagandistice''....mult succes in tot ceea ce doresti sa realizezi ....''



Banul respectiv a fost dat pentru un motiv anume. Acest ban a fost dat pentru incalcarea inca odata a acelor reguli.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai nikulae, raspundem si noi cu aceeasi moneda.. si tu te bagai singur in seama, nu a deschis topic barony sau lue cu razboi cu noi si ai deschis tu total de aiurea :))
 

DeletedUser523

Ce tema aiurea!Chiar nici un mod. nu se sesizeaza din oficiu sa-l mute la off topic:confused:
 

DeletedUser

iti zic eu, manevra tld, din pacate dreptul de invite nu il pot scoate si de la cei din conducere.. asta e, cat despre tema, ca e oftopic imi creste pipota ca nu iti place tie tzepes :))

ai inceput sa suferi d scenarita si sa vezi manevre peste tot:eek:
medicamente,medicamente
 

DeletedUser523

iti zic eu, manevra tld, din pacate dreptul de invite nu il pot scoate si de la cei din conducere.. asta e, cat despre tema, ca e oftopic imi creste pipota ca nu iti place tie tzepes :))

si e rau sau bine daca iti creste pipota:confused:nu de alta dar nu vreau sa-ti fac rau prin parerile mele ca doar e un simplu joc si un simplu forum si o simpla si nesemnificativa tema si nu as vrea sa-ti cauzez neplaceri de la un nimic.

ce manevra TLD in legatura cu flamer:confused:a vrut sa destabilizeze SH sau ce:confused:eu sincer, dupa ce am vazut mutarea am crezut k in curand SH va fuziona cu TLD
 

DeletedUser

porcari nu destabilizare, acest lucru nu se va reusi cu SH, daca va fi sa ne ducem la fund ne vom duce tot impreuna, asa ca nu sunt sanse ;)

tzepes era o expresie cu pipota .. da ce sa sti? :))
 

DeletedUser

porcari nu destabilizare, acest lucru nu se va reusi cu SH, daca va fi sa ne ducem la fund ne vom duce tot impreuna, asa ca nu sunt sanse ;)

ce porcarii,ce manevre?explica tu ,ca eu nu-mi dau seama.......ce aveam d castigat eu daca am plecat intr-un trib care avea razb cu Avalon in altul care avea acelasi conflict,sau ce avea d castigat TLD:confused:
numai da vina ca nu stiu cine a invitat,daca erai on in seara aia primeam invite d la tine si stii asta;)
 

DeletedUser

ce porcarii,ce manevre?explica tu ,ca eu nu-mi dau seama.......ce aveam d castigat eu daca am plecat intr-un trib care avea razb cu Avalon in altul care avea acelasi conflict,sau ce avea d castigat TLD:confused:
numai da vina ca nu stiu cine a invitat,daca erai on in seara aia primeam invite d la tine si stii asta;)

primeai de la mine, si aveam grija sa iti spun anumite chestii care le-ai spus tu singur cand te-am intrebat dc ai intrat, si eram si mai suparat cand ieseai apoi si incalcai ce ai spus, dar oricum nu conteaza.
 

DeletedUser

primeai de la mine, si aveam grija sa iti spun anumite chestii care le-ai spus tu singur cand te-am intrebat dc ai intrat, si eram si mai suparat cand ieseai apoi si incalcai ce ai spus, dar oricum nu conteaza.

nu conteaza,nu conteaza dar d vreo 2 zile esti cu capsa pusa,asa p degeaba:)
 

DeletedUser523

porcari nu destabilizare, acest lucru nu se va reusi cu SH, daca va fi sa ne ducem la fund ne vom duce tot impreuna, asa ca nu sunt sanse ;)

tzepes era o expresie cu pipota .. da ce sa sti? :))

pai da, eu sunt mic si nu stiu nimic; ma bucur cand pot invata lucruri noi de la altii mai mari decat mine.

-din ce discutati voi sa inteleg ca a fost i simpla chestiune personala intrarea si iesirea lui flamer in/din SH:confused:
 
Sus