jucatori inactivi

DeletedUser

toti membri SH stiu cat ii zapacesc la cap inainte sa intre sa ma asigur ca raman si nu se freaca dintr-un trib in altu, ca nu or fi toti care raman 100% e alta treaba, dar cei care pleaca o fac poate stiind ca au promis ceva. Asta am tinut in primul rand de cand am creat SH-ul, alaturi de putini membri si toti grupati, urmatoarea chestie era loialitatea sa zic asa, pana la fuziunea cu rod sh timp de 4 luni nu a avut nici un jucator care a parasit tribul, in afara de cei care s-au retras din joc. Acum a ajuns .. nu comentez, intra si iese cine vrea, acum incercam sa rezolvam situatia si sa stabilizam la loc tribul, majoritatea dintre voi nu sunteti obijnuiti, nici nu va uitati unde dati invite, e atacat, e in trib dusman.. nu cont, un surplus de 0,7 % pcte la trib e indeajuns sau niste sate moca. Subiect inchis din partea mea
 

DeletedUser

da stai frt,ce ai?
am jurat eu credinta SH ?ti-am spus d ce am iesit dar nu am promis eu loialitate sau alte treburi;)
 

DeletedUser

da stai frt,ce ai?
am jurat eu credinta SH ?ti-am spus d ce am iesit dar nu am promis eu loialitate sau alte treburi;)

nu cont, nu pun discutii ca nu-s ca altii ,cert e ca te-am intrebat ce cauti si ai spus ca ramai aici, apoi ai scoso ca te retragi si te intorci sa iti iei la revedere, pt ce draq ai mai intrat nush puteai sa stai fara trib 2 zile si gata.
 

DeletedUser

nu cont, nu pun discutii ca nu-s ca altii ,cert e ca te-am intrebat ce cauti si ai spus ca ramai aici, apoi ai scoso ca te retragi si te intorci sa iti iei la revedere, pt ce draq ai mai intrat nush puteai sa stai fara trib 2 zile si gata.

pai da,am vrut sa ma retrag dar dupa 2 zile m-am razgandit....unde-i baiul?sunt obligat sa ma retrag?
nu erai asa bosumflat pana nu a intervenit problema aceea cu vadimash si ai inceput sa ai un ton deranjant......macar spune ca d acolo ai nervi,nu o mai da p manevre
sau daca ai ceva contra iesirii mele,nu mai considera ca e o manevra TLD,ci doar ca sunt eu un indecis
 

DeletedUser

pai da,am vrut sa ma retrag dar dupa 2 zile m-am razgandit....unde-i baiul?sunt obligat sa ma retrag?
nu erai asa bosumflat pana nu a intervenit problema aceea cu vadimash si ai inceput sa ai un ton deranjant......macar spune ca d acolo ai nervi,nu o mai da p manevre
sau daca ai ceva contra iesirii mele,nu mai considera ca e o manevra TLD,ci doar ca sunt eu un indecis

si de acolo dar si de la tine, dupa ce te intreaba 59 de jucatori dc a intrat flamer si apoi dc a iesit si tu le spui altceva decat e adevarat nu prea e frumos.. a doua oara nici nu te mai cred.

si cu vadimash, normal, nush dak are rost sa comentez da dak tot am inceput, porma o sa incepe tzepes iar sa bage intrebari. Stiind ca tld de obicei ataca rar in zona , sau cand o fac o fac odata ca sunt putini am spus sa ne anuntati voi pe noi ce atacati sa nu ne lovim pt ca noi atacam in continuu ce e prin zona, nu sa dau peste voi pe acolo , + fazele cu zsolt si fazele lu mutu care isi scoate prieteni din avalon si le ia satele moca dupa ce le rupem noi
 

DeletedUser

si de acolo dar si de la tine, dupa ce te intreaba 59 de jucatori dc a intrat flamer si apoi dc a iesit si tu le spui altceva decat e adevarat nu prea e frumos.. a doua oara nici nu te mai cred.

si cu vadimash, normal, nush dak are rost sa comentez da dak tot am inceput, porma o sa incepe tzepes iar sa bage intrebari. Stiind ca tld de obicei ataca rar in zona , sau cand o fac o fac odata ca sunt putini am spus sa ne anuntati voi pe noi ce atacati sa nu ne lovim pt ca noi atacam in continuu ce e prin zona, nu sa dau peste voi pe acolo , + fazele cu zsolt si fazele lu mutu care isi scoate prieteni din avalon si le ia satele moca dupa ce le rupem noi

mie mi-ai zis sa va anuntam "ca sa ne dati confirmarea":eek:
noi nu primim confirmare d la nimeni,ti-am spus ,sa fie clar;)ce faze cu zsolt?
vad ca you got it all wrong.dar e probl ta...pt mine e subiect inchis
 

DeletedUser

sa ne anuntati ca sa iti zic daca ii atacam deja sau nu.. ca vadimash ma intreba ca i-am dat eu o lista acum o saptamana de la adistoican si ca anumite sate nu erau acolo trecute, da intre timp noi am mai cucerit 100 de sate de la avalon, nu o sa anunt in fiecare zi pe cine atac, pt ca nu stiu nici eu ca fiecare isi vede de treaba lui in zona lui, daia ziceam ca atunci cand vreti imi dati mesaj cu satele ca sa postez pe forum sa nu le atace astia, sau sa va zic dak sunt deja atacate.

revin cu un mesaj de ieri ca incepusem :))
mai am niste conversatii cu niste useri da sunt prea penibile sa le postez, mie mie rusine de ce au spus aia :)) dar asta e tare mesajul:

wldsnk în data de 13.03. la ora 16:20
fac sondaje :)) vad ca nu miscati deloc, daia intreb? pe harta aveti puncte rosii? :))

danipowsoft în data de 13.03. la ora 17:22
sunt gramezi..
da au fost aliati asa ca ne intelegem bine cu dusmani..
razboi este doar pe harta...

wldsnk în data de 13.03. la ora 17:44
misto asa :)) si pt ce mai joci? :)) e fun sa bati taleri? =))

danipowsoft în data de 13.03. la ora 18:57
am ocupat niste sate de la cei care nu mai jucau si acum am de facut armata in vre-o 10 sate asa ca am de lucru..

va dati seama ce munca intensa :))
 

DeletedUser2147

tztz, ce viata naspa, sa umbli prin cluburi, sa iesi cu prietenii la o bere,2,3... sa te distrezi. Va compatimesc, ELITE-istilor :))
 

DeletedUser5288

sa ne anuntati ca sa iti zic daca ii atacam deja sau nu.. ca vadimash ma intreba ca i-am dat eu o lista acum o saptamana de la adistoican si ca anumite sate nu erau acolo trecute, da intre timp noi am mai cucerit 100 de sate de la avalon, nu o sa anunt in fiecare zi pe cine atac, pt ca nu stiu nici eu ca fiecare isi vede de treaba lui in zona lui, daia ziceam ca atunci cand vreti imi dati mesaj cu satele ca sa postez pe forum sa nu le atace astia, sau sa va zic dak sunt deja atacate.

revin cu un mesaj de ieri ca incepusem :))
mai am niste conversatii cu niste useri da sunt prea penibile sa le postez, mie mie rusine de ce au spus aia :)) dar asta e tare mesajul:

wldsnk în data de 13.03. la ora 16:20
fac sondaje :)) vad ca nu miscati deloc, daia intreb? pe harta aveti puncte rosii? :))

danipowsoft în data de 13.03. la ora 17:22
sunt gramezi..
da au fost aliati asa ca ne intelegem bine cu dusmani..
razboi este doar pe harta...

wldsnk în data de 13.03. la ora 17:44
misto asa :)) si pt ce mai joci? :)) e fun sa bati taleri? =))

danipowsoft în data de 13.03. la ora 18:57
am ocupat niste sate de la cei care nu mai jucau si acum am de facut armata in vre-o 10 sate asa ca am de lucru..

va dati seama ce munca intensa :))






io zic "satz" iei o camera cu flamer si sa va discutati; voi messenger nu aveti?
 
Sus