Knight vs RA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

jack, tu inainte sa vorbesti trebuie sa repeti cei 7 ani de acasa...stii de ce,nu? daca crezi ca nu poti asta imi pare rau...apoi in ceea ce priveste felul meu de a conduce ai dreptul sa te pronunti cand ai aceeleasi rezultate ca si mine sau mai bune. ai dreptate,sunt un noob! dar noobul asta de care zici a pastrat tribul Knight in top o buna perioada de vreme. tu,in afara de faptul ca ai schimbat o droaie de triburi si ai stricat pe unde ai fost nu tin minte sa fi facut ceva notabil...in afara de a injura birjareste si de a te crede mare razboinic. ar mai fi de amintit increderea pe care o poate avea cineva in persoana ta ca aliat dupa ce ataci sub diplomatie...si felul pompos in care ai deschis acel topic NTSF vs. Knight in care ne promiteai o gramada de bunatati intr-un razboi mai scurt ca durata decat unicul razboi din istoria fotbalului(care a durat vreo 6 zile parca)...si ar mai fi de adaugat bucuria malefica pe care ai simtit-o cand un individ din tribul pe care il ,,pastoreai'' mi-a spart contul pentru a dizolva tribul...cam asta este cartea ta de vizita...care poate suferi,desigur,imbunatatiri...potential ai. si ,by the way, daca nu am folosit bine ghilimele imi cer iertare publicului care este mai interesat de ce scriu si nu de
gramatica folosita de mine...sper ca ai inteles cam ce am scris pe aici,nu? daca nu,iti recomand DEX. pentru explicatii in particular s-ar putea sa cer bani cu aceasta criza:)


numai bine!
 

DeletedUser17395

Ginel , m-as descalifica sa iti raspund..Am trecut de faza cu certurile. Observ ca esti foarte frustrat . Ce sa zic , esti peste mine....mi-ai luat un sat in 5 ore cand dormeam...si eu tie......Uita-te pe TW STATS. Prefer sa te ignor de acum incolo..
 

DeletedUser

Ginel , m-as descalifica sa iti raspund..Am trecut de faza cu certurile. Observ ca esti foarte frustrat . Ce sa zic , esti peste mine....mi-ai luat un sat in 5 ore cand dormeam...si eu tie......Uita-te pe TW STATS. Prefer sa te ignor de acum incolo..



iti multumesc mult! asta si urmaream...sa ma ignori:) si daca tot ai pomenit de somn este bine sa stii ca ai cucerit satele alea in acelasi mod...in ceea ce priveste numarul de sate luate de la tine cred ca niste ochelari cand te uiti pe twstats nu ti-ar strica:)si inca ceva: eu ti-am luat satele alea de unul singur!
 

DeletedUser

Ginel39 nu te pune cu niste pustani care nu stiu ce inseamna cuvantul : Invins

Pur si simplu te cobori la nivelul lor si sincer nu se merita.Intri in discutie cu niste oameni frustrati ca sunt intr-un trib care se destrama incet incet...


N-ai cu cine domnule,n-ai cu cine...niste....;)
 

DeletedUser17395

iti multumesc mult! asta si urmaream...sa ma ignori:) si daca tot ai pomenit de somn este bine sa stii ca ai cucerit satele alea in acelasi mod...in ceea ce priveste numarul de sate luate de la tine cred ca niste ochelari cand te uiti pe twstats nu ti-ar strica:)si inca ceva: eu ti-am luat satele alea de unul singur!

Mi-ai luat un sat.....ca de obicei aberezi ...si sunt satul de aberatiile tale.. Eu te-am tot ignorat..de aia te-am si blocat..tu ai insistat sa te deblochez si sa te adaug pe mess...Imi pare rau ca ai un asa caracter la peste 40 de ani...

Chiar ca ar fi bine sa se inchida topicul asta...
 

DeletedUser

Knight nici nu se compara cu tribul tau...nici nu stiu cum se numeste :confused:...dar vorbesti si tu aici ca nu ai ce sa faci

Ori va plictisiti,ori aveti probleme in viata reala,ori va imbolnaviti dar de plecat tot veti pleca;)

PS:Exista optiunea EDIT domnule !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Pai scriu pentru ca cineva din Knight a creeat aces topic.. Eu unu nu il cream ...ma gandeam la un moment dat, dar am zis ca chiar nu e un lucru bun.. Uite ce se intampla..refulari ..
Esti fan Knight...sa fii sanatos.. Oricum cam multa agitatie pt un trib pe care nu il stie nimeni ...Nu noi am tinut sa ne facem reclama....
 

DeletedUser

Defapt eu nu sunt fan Knight...mai mult aici se face agitatie datorita faptului ca inteligenta le lipseste unora care stau si vorbesc doar sa se afle in treaba.

70% dintre punctele tale sunt scoase din innobilari interne...In fine,nu vreau sa intru in discutii contradictorii cu tine pentru ca nu pot sa port o discutie civilizata cu tine.

Cel mai bun trib sa castige!
 

DeletedUser

Poate vreti sa discutati despre conflictul dintre cele doua triburi si ceva va retine.
 

DeletedUser17395

Defapt eu nu sunt fan Knight...mai mult aici se face agitatie datorita faptului ca inteligenta le lipseste unora care stau si vorbesc doar sa se afle in treaba.

70% dintre punctele tale sunt scoase din innobilari interne...In fine,nu vreau sa intru in discutii contradictorii cu tine pentru ca nu pot sa port o discutie civilizata cu tine.

Cel mai bun trib sa castige!
Te rog sa spui si procentul lui ginel de sate innobilate intern ..
Ok on topic..pana acuma suntem in avantaj ...si ne bucuram :)
 

DeletedUser

Knight nici nu se compara cu tribul tau...nici nu stiu cum se numeste :confused:...dar vorbesti si tu aici ca nu ai ce sa faci
dovedeste ... ce a facut knight si nu a facut RA ? knight sunt langa mine si pot spune ca nu au dovedit nimic ...
 

DeletedUser13834

dovedeste ... ce a facut knight si nu a facut RA ? knight sunt langa mine si pot spune ca nu au dovedit nimic ...

trebuie sa fii langa ginel sa vezi forta adevarata a lui knight. eu sunt langa altii de top din knight si la fel nu prea au dovedit nimic:p

o sa ma bag si eu in RA si sa ma duc langa ginel poate ma conving odata pentru totdeauna de puterea absoluta a lor.
 

DeletedUser13259

Knight nici nu se compara cu tribul tau...nici nu stiu cum se numeste :confused:...dar vorbesti si tu aici ca nu ai ce sa faci

Ori va plictisiti,ori aveti probleme in viata reala,ori va imbolnaviti dar de plecat tot veti pleca;)

PS:Exista optiunea EDIT domnule !

imi dau seama cat de deshtept poti fi daca te apuci de comentat despre un trib fara sa shtii macar cum se numeste acel trib :D:D:D
 

DeletedUser

Mi-ai luat un sat.....ca de obicei aberezi ...si sunt satul de aberatiile tale.. Eu te-am tot ignorat..de aia te-am si blocat..tu ai insistat sa te deblochez si sa te adaug pe mess...Imi pare rau ca ai un asa caracter la peste 40 de ani...

Chiar ca ar fi bine sa se inchida topicul asta...

,,am insistat'':)...poate poti spune publicului motivul pentru care m-ai blocat. unii ar fi curiosi poate sa-l auda...ma mir ca nu spui ca te-am rugat sa ma deblochezi si ca te-am rugat sa ma adaugi pe lista de messenger. caracterul meu la 40 de ani? vrei sa iti dau dovezi despre ce am inteles eu din acest joc? uite cateva: am insistat sa ma deblochezi la mesaje pentru ca nu sunt ranchiunos si stiu sa fac diferenta intre persoana din joc si persoana din realitate. si pentru a-ti ura sarbatori fericite tie si tribului din care faci parte. asta tine de latura umana a jocului...adresa de messenger pe care ,,te-am rugat(in genunchi)'' sa mi-o dai stii pentru ce a fost,nu? in caz ca vrei sa folosesti acest amanunt pentru a pleda in favoarea importantei persoanei tale in acest joc n-ai decat...caracter la 40 de ani???ce zici de asta: jack511.la nici o saptamana dupa ce m-a facut sa ma simt ca un gunoi intr-o discutie purtata pe messenger cu el(pacat ca nu o mai am) a intrat in tribul din care fac parte pe L9 si a primit sprijin jumatate din apararea mea pentru ca acolo reprezenta un coleg care avea nevoie de ajutorul meu...stii cati prieteni am eu in tribul tau?nu stii...eu in schimb stiu cati ai tu in tribul meu: nici unul...asta cred ca spune multe de caracterul meu. am remarcat o postare mai sus in care mi se sugera sa nu iti mai raspund provocarilor. poate ca asa ar trebui sa fac. dealtfel,treceam neobservat prin acest forum extern daca nu ma faceai vip...dar cum paharul se umple cateodata mai trebuie sa luam atitudine. nu ai decat sa ma judeci ca jucator,nu e o problema...dar ca om nu ar fi rau sa-ti faci tie intai un autoportret. iar scara aia de care zici tu ca iti trebuie sa te cobori la valoarea mea o gasesti in vocabularul limbii romane la cuvantul ,,lift de serviciu''.


voi recunoaste oricand meritele tribului tau! este organizat deocamdata mai bine decat al meu si este mai unit decat al meu. dar in razboi acestea sunt niste variabile...in L4 un tribulet de rang 16 numit AVALON se lupta cu un trib de rang 6 numit DiViN...si tot castiga sate pana ce ,,uriasul'' DiViN s-a gandit intr-o zi sa se ocupe de acest AVALON care il tot ciupea...in 2-3 saptamani s-a ales praful de AVALON. stii cine spune asta? unul care a jucat in AVALON la faza asta si care are puterea si curajul de a recunoaste meritele unui invingator al lui....
 

DeletedUser13834

ginele te plictisesti tare ma. ce tot scrii povestile astea :O

sunteti inferiori si gata. punct
 

DeletedUser

ginele te plictisesti tare ma. ce tot scrii povestile astea :O

sunteti inferiori si gata. punct


sunt niste povesti din care unii copii pot invata cate ceva...de exemplu sa vorbeasca civilizat cu unele persoane care au dublul varstei lor...pentru joc aceste persoana sunt niste,,cazuri pierdute''. poate in real life mai au o sansa ...
 

DeletedUser13834

:))

dumieu, unii nu au timp sa faca atat de multe pe cat fac altii...de ex tu sau ginel.
recunoaste. statistica dintre knight si RA este in defavoarea voastra, la fel cum a fost de la inceput si probabil asa va ramane pana cand o sa dispareti voi de pe harta :D
 

DeletedUser

dumieu , RA sunt peste voi cu mult . adica majoritatea triburile care sunt langa voi . fostii noobs , ~TFO~ ( uitate la statistici ) , TSL ( nu stiu sigur daca va ataca ) s.a
 

DeletedUser11867

ok recunosc ca sunt slab...si am terminat subiectul...si inca o intrbare de ce suntem printre putinele triburi care au rezistat in top 10 de aprope de la inceput sub forma in care am intrat in top 20 nu in top 10 ca pe urma am ajuns acolo ca suntem slabi nui asa??...in cazul in care noi nu avem al;ianta cu nici un trib din top 10...
si jack uitete la statistica mea sau al oricarui jucator activ de la noi in raport cu ra...ei au luat de la inactivi sate....trib m,are multi inactivi...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus