KNOCK! vs ROM

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser46704

Mie asa-mi place,sa joc cu 10.000 de prieteni :cool:
Nu pot singur ca tine :(
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Mie asa-mi place,sa joc cu 10.000 de prieteni :cool:
Nu pot singur ca tine :(

Pentru ca iti este teama. Sunt multe metode sa iti invingi frica .Una e sa fi inconjurat de persoane curajoase .Daca in jurul tau sunt multi fricosi nu te ajuta sa iti invingi teama de esec,de aici si nesiguranta (multe academii, aliante..bla bla).
 

pici.1

member
Scor reacție
0
Maretul conducator, ca sa il citez pe jaximus III. Iar mananci rahat si ar fi cazul sa iei cu apa, ca sa nu dai in diabet. Eu nu ma balacaresc cu toate vedetele si inteligentii pe externul asta.
Dar, pentru tine fac un efort sa iti scriu ca iti lipsesc vreo 2 rotite. Tot timpul te bagi in seama, ca musca ??
Joaca linistit in marginea ta de harta si nu mai da din gura pe extern. ;)
Lasa alte vedete sa se laude pe aici si sa isi dea cu parerea.
Adevarul ca tu esti maret conducator..
Inca imi aduc aminte cand erati pupin..si va linguseati pe langa noi...si zicea cineva hai sa rupem aliata cu astia..dar altcineva zicea nu cu Top mergem pana la capat..:-j
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Fix cu TOP ati vrut sa mergeti pana la capat.. la fel ca si in cazul BEM si Master :)

Macar nu mai dezinformati.

Pana sa iesi pe extern cu afirmatii, verifica toate actiunile conducatorilor vostri. Sau esti vreun conducator ratacit in "academiile" ROM ? :)
 

DeletedUser42593

Oricum luati bataie toti. E doar o chestiune de timp

Au! Direct, direct la inimă
Scuze, credeam că ştii clar că
Vreau să te duc cu zăhărelul
Să îţi arăt hotelul,
Să bei, să mănânci şi apoi să-ţi fac felul
Au! E de la sine înţeles
Te mişti deasupra mea, detaşată, fără stres
Lasă-mă să fiu proful tău
Şi tu studenta mea bună rău, rău
 

DeletedUser42593

Au! Direct, direct la inimă
Scuze, credeam că ştii clar că
Vreau să te duc cu zăhărelul
Să îţi arăt hotelul,
Să bei, să mănânci şi apoi să-ţi fac felul
Au! E de la sine înţeles
Te mişti deasupra mea, detaşată, fără stres
Lasă-mă să fiu proful tău
Şi tu studenta mea bună rău, rău

Si asta...


Tu nu vrei un student eminent,
Vrei un vagabond indecent
Că se lasă mai cu happy end
Eu sunt prezent, dar nu înţeleg ce zici
Că tu deja te clatini şi cam stai să pici
Hai cu mine la bar, la seminar,
Să-mi arăţi cum să golesc pahar după pahar
De fapt, dacă fac o socoteală,
La bar ai mai multe prezenţe decât la şcoală
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Fix cu TOP ati vrut sa mergeti pana la capat.. la fel ca si in cazul BEM si Master :)

Macar nu mai dezinformati.

Pana sa iesi pe extern cu afirmatii, verifica toate actiunile conducatorilor vostri. Sau esti vreun conducator ratacit in "academiile" ROM ? :)

nu mai conteaza cine cu cine a vrut,cert e ca voi erati pupincuristii lor ! asta nu o schimba nimeni ,si toata lumea o stie :*
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Tu chiar esti nebagat in seama.

Stiu ca e mare frustrarea, dupa ce am refuzat recrutarea ta de 2 ori, dar .. Nu plange, Ana!

Exista margine si pe lumea 44 si au barbare si acolo. Poate apuci sa innobilezi acolo si al treilea sat. :*
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Tu chiar esti nebagat in seama.

Stiu ca e mare frustrarea, dupa ce am refuzat recrutarea ta de 2 ori, dar .. Nu plange, Ana!

Exista margine si pe lumea 44 si au barbare si acolo. Poate apuci sa innobilezi acolo si al treilea sat. :*

cand vreodata am vrut eu sa vin la voi? =))) calmeaza-te patrocle
 

DeletedUser46704

Fix cu TOP ati vrut sa mergeti pana la capat.. la fel ca si in cazul BEM si Master :)

Macar nu mai dezinformati.

Pana sa iesi pe extern cu afirmatii, verifica toate actiunile conducatorilor vostri. Sau esti vreun conducator ratacit in "academiile" ROM ? :)


Sezi am spus
Nu mai comenta de alti conducatori,Cand tu esti cea mai mare Girl*s :))
E doar o chestiune de timp,pana iti pica tribul ;)
Si asa se deschide 44:)))
 

DeletedUser37656

Fix cu TOP ati vrut sa mergeti pana la capat.. la fel ca si in cazul BEM si Master :)

Macar nu mai dezinformati.

Pana sa iesi pe extern cu afirmatii, verifica toate actiunile conducatorilor vostri. Sau esti vreun conducator ratacit in "academiile" ROM ? :)

Auzi, nu te supara, dar din fericire am avut ocazia sa-l cunosc pe Memo (Amonaldur) si din postura de adversar, ulterior aliat. Tin sa te anunt, ca daca tu ca si conducator esti om cu coloana, si te ti de cuvant, si nu te sucesti dupa cum bate vantul, chiar stie sa-si pastreze aliatii, si sa rezolve eventualele probleme care apar. Acuma stiu, e la moda sa stati cu curul pe pozitie, in functie de interese si de metoda cea mai usoara, numai sa va fie voua bine si sa va bateti cu barbarii. Infine, in concluzie, prima data priveste-ti lungul nasului, si dupaia uita-te in ograda altuia. Iar despre faptul ca ai sa poti sa-l scoti de pe harta, tind sa cred ca ai tras ceva pe nas, si delirezi cam mult.
 

pici.1

member
Scor reacție
0
Fix cu TOP ati vrut sa mergeti pana la capat.. la fel ca si in cazul BEM si Master :)

Macar nu mai dezinformati.

Pana sa iesi pe extern cu afirmatii, verifica toate actiunile conducatorilor vostri. Sau esti vreun conducator ratacit in "academiile" ROM ? :)

Niciodata nu recunoasteti un lucru.
 

DeletedUser42770

Deci mor daca nu treceti trupa lu anemona si trupa din shock ca sunteti academiile tribului Ring. Nu aveti simtul umorului daca nu faceti asta :) Mai destindem atmosfera ce naiba ca prea stresati sunteti toti si prea pe scandal :)
Imi lipseste tzepes oare unde e disparut ...
Spunea cineva mai sus ca dupa lumea 7 nu a mai vazut lumi bune fara smecherii.
Eu unul dupa lumea 7 nici macar certuri nu am mai vazut cum trebuie macar.
Apropo care au fost pe 7 nu mai facem si noi Ziarul Triburile :)) era interesant
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Deci mor daca nu treceti trupa lu anemona si trupa din shock ca sunteti academiile tribului Ring. Nu aveti simtul umorului daca nu faceti asta :) Mai destindem atmosfera ce naiba ca prea stresati sunteti toti si prea pe scandal :)
Imi lipseste tzepes oare unde e disparut ...
Spunea cineva mai sus ca dupa lumea 7 nu a mai vazut lumi bune fara smecherii.
Eu unul dupa lumea 7 nici macar certuri nu am mai vazut cum trebuie macar.
Apropo care au fost pe 7 nu mai facem si noi Ziarul Triburile :)) era interesant

care certuri man :D ne amuzam de prostia unora

@gauthier,bre ai dreptate,nu ma inghit eu cu memo,dar pot spune ca nenea asta nu rupe aliantele peste noapte :) e parolist :D
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
E baiat bun Memo, pe 41 eram aliati si intr-o noapte a recrutat un trib intreg care il aveam noi la dusmani.Ne-am trezit cu harta albastra:rolleyes:.Si nu intelegea de ce eram suparati pe el ...ca doar ne scapase de un razboi:)))
 

DeletedUser34078

E baiat bun Memo, pe 41 eram aliati si intr-o noapte a recrutat un trib intreg care il aveam noi la dusmani.Ne-am trezit cu harta albastra:rolleyes:.Si nu intelegea de ce eram suparati pe el ...ca doar ne scapase de un razboi:)))

:D asa ai facut? :eek:
 

DeletedUser42593

E baiat bun Memo, pe 41 eram aliati si intr-o noapte a recrutat un trib intreg care il aveam noi la dusmani.Ne-am trezit cu harta albastra:rolleyes:.Si nu intelegea de ce eram suparati pe el ...ca doar ne scapase de un razboi:)))

Pai sa iti explice si anemona aceeasi problema.
S-a bazat prea mult ca ii garantase mafy ca ii obtine pna de la noi...dar uite ca nu a fost asa si nu a ingenuncheat nimeni in fata lor de aici si nici nu o sa o faca vreodata pentru ca avem coloana vertebrala ce tine peste 10.000 membrii in carca contra :)
Si a mai fost o faza, cum a recrutat de la MSQD, au inceput aia sa atace, stiind ca o sa fie pna, ce au zis ei...sa ia ceva sate pana atunci ca pe urma nu le mai returneaza, dar vai doamne, au ramas fara atac, nobili si satul ce l-au luat l-am recuperat.
Si toate chestiile astea au fost negate. Au fost oarecum in favoarea noastra facute, ca sa se termine cu MSQD...dar cum asa ?! De ce nu am fost si noi intrebati daca urma sa se vrea acel pna de care tot discutam aici ? Cum de s-au facut atatea lucruri contra noastra si ei le privesc ca pe niste favoruri ?
Nu cred ca este cineva la noi in trib care sa ceara favoruri. Suntem aici de la inceputul lumii si aici o sa ramanem mult si bine. Ceea ce faceti voi acum, jocurile de culise, diplomatiile contra noastra sau alte smekerii de care numai Rose Marie stie este o tiganie...o mare tiganie ca sa zic asa.
Si uite ca nu am vrut sa vorbesc in mod negativ de voi, dar scuzati-ma, asta meritati.
Daca veniti cu argumente in favoarea voastra, stiu, nu sunteti vinovati de nimic...sunteti oarecum lipsiti de stabilitate la nivel diplomatic si mate-fripte cand este vorba de a discuta cu aliatii, pna'urile sau cu triburile care vreti diplomatii pozitive.

PS : Master a spus ca ne sterge de pe harta...am ramas aici
Aly (RME) a spus ca ne sterge de pe harta pentru ca, si aici citez : O AM PE ANEMONA LANGA MINE ! iar noi tot aici suntem...
Si acum mai ramane decat ca vreunul din ROM, CMR sau cine stie ce trib mai sare contra noastra sa zica la fel, dar ce credeti, spre uimirea voastra a multora, suntem cea mai combativa echipa de pe ro43.

Spor la joc !
Plec in concediu, puteti incepe atacurile :))
 
Sus