=L.L= vs. Die.

Sunt Latzushtele Loz cool, trendy si cu arfe?

  • Da

    Voturi: 13 29,5%
  • Bineinteles ca da

    Voturi: 31 70,5%

  • Total votanți
    44
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Se pare ca Familia Shitz nu face fata razboiului asa ca au chemat intariri. Din motive lesne de inteles (distanta mare - trupele calatoresc incet, majoritatea membrilor nostrii sunt inca in spital dupa craciun ( erau sa ajunga in oala unii dintre noi (da, e paranteza la paranteza, te oftici? :p)) am pierdut 1 sat in fata acestori noobi de pe primul loc. Mandria insa ne obliga sa nu trecem cu vederea acest lucru si nici faptul ca AU REFUZAT sa devina academia noastra
14.gif


Asadar momentan statisticile.

Side 1:
Tribes: =L.L=
Players: 19

Side 2:
Tribes: Die.
Players: 113

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 1,011
Diferență: 1,011

image.php


Momentan e 0-1 in favoarea Die.

Anunt pe aceasta cale conducerea tribului de noobi de pe locul 1 ca desi ii avem la dusmani de mult timp doar acum am avut timp sa-i anuntam. Anunt insotit de cateva atacuri bine plasate in unele dintre satele lor.

Ii rog pe cei interesati de skillurile diplomatului din Die. si de modul lui brutal al acestui noob de a refuza oferta inbatabila de a ne deveni academie sa aiba putina rabdare. O voi posta in decursul acestei zile.


Va iubesc pe toti si autografe la pauza,
ISeeVoices


PS - sa nu uitam ca in fiecare dintre noi exista o latzushca loz
 

DeletedUser

fi bucros esti senior member deci nu mai e nevoie de tine pe forum
 

DeletedUser3986

L, Latzusca, Lamulica .. Lumea nu stia sa zica ca latzusca`i cea mai tare, chiar de`i loz intre .... :confused:
 

DeletedUser

Imi si imaginez ca vrei latzushte pe pat de valza. Mori de oftica pentru ca nu ti s-a actualizat semnatura?:D
 

DeletedUser17395

simpatice latustele :D ....succes contra greilor ...presimt eu ca rozu e o culoare victorioasa :p
 

DeletedUser

Dal in filmulet ela o latusca galbena, iar voi sunteti latuste loz!
 

DeletedUser

Caut ratusca MOV , varsta intre 2-3 ani , nu mananca mult , sex - masculin , cuminte !

Ofer in schimb ; O lebada verde sau un pui de rata ( Grija mare mananca de 3 ori pe zi :()
 

DeletedUser7708

Singurul lucru care-l puteţi dona nu-s nici măcar satele, ci prostia...Staţi departe!
 

DeletedUser

@dfa nu ai alceva de facut decat sa comentezi despre latzuste ?? X(
 

DeletedUser

E ofticos ca nu are un PiAr la fel de bun ca al nostru. Ehh asta este, e tanar, are inca timp sa treaca peste asemenea drame:rolleyes:

Si sa nu uitam - Latzushtele Loz vol cuceli Lumea:D ii lupem pe Die. si tlecem la ulmatolii din clasament. Ne pelmitem. Ce pana mea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

E ofticos ca nu are un PiAr la fel de bun ca al nostru. Ehh asta este, e tanar, are inca timp sa treaca peste asemenea drame:rolleyes:

Si sa nu uitam - Latzushtele Loz vol cuceli Lumea:D ii lupem pe Die. si tlecem la ulmatolii din clasament. Ne pelmitem. Ce pana mea

Tu n-ai pană, ai fulgi. Vă mănâncă Die. cu fulgi cu tot.
 

DeletedUser

eu nu inteleg atata vorbarie pentru niste rate...nu te supara iseevoices insa sunteti un trib mic care nu are ce face si se baga in seama...si eu de imi fac un trib as fi situat mai bine!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus