~L N~ vs SMIR&G.W. + Academii

DeletedUser

Statisticile dintre ~LN~ (Leii nebuni ) si SMIR ( small MIR )
Un razboi strans , ce parere aveti ?! Cine va castiga ?

Side 1:
Tribes: ~L N~
Players:

Side 2:
Tribes: SMIR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,691
Tabăra 2: 4,464
Diferență: 773

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 81
Tabăra 2: 65
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 25,702,217
Tabăra 2: 26,744,318
Diferență: 1,042,101

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 656,746
Tabăra 2: 636,114
Diferență: 20,632

image.php
 

DeletedUser

Daca ar fii fost componenta ~Black Leon~ (nu ma refer la jucator) ci la echipa formata din 50 de oameni,atunci ~LEON~ nu ar fii avut probleme in a castiga acest razboi.

Jucatorii de baza ai leon-ului s-au retras (Borgora,blackdude,craus,moneoz etc) ramanand doar cei veniti din fuziuni,mass recruiting s.a.m.d.
Uitandu-ma la echipa pe care o poseda acum cei din ~L.N~ pot sa imi dau cu parerea ca nu vor avea un razboi usor,ba chiar il pot pierde.
 

DeletedUser

Daca ar fii fost componenta ~Black Leon~ (nu ma refer la jucator) ci la echipa formata din 50 de oameni,atunci ~LEON~ nu ar fii avut probleme in a castiga acest razboi.

Jucatorii de baza ai leon-ului s-au retras (Borgora,blackdude,craus,moneoz etc) ramanand doar cei veniti din fuziuni,mass recruiting s.a.m.d.
Uitandu-ma la echipa pe care o poseda acum cei din ~L.N~ pot sa imi dau cu parerea ca nu vor avea un razboi usor,ba chiar il pot pierde.

timpul le va rezolva pe toate dar cred ca ~L N~ va face fata acestui razboi :)

ps:trebuia sa`l pui si pe fragzor in jucatorii de baza :D :p
 

DeletedUser

Pentru ca imaginea sa fie completa am mai adaugat niste neamuri de-a lor la aceasta statistica. Veti vedea ca acest razboi nu va fi chiar asa de strans ;)

Side 1:
Tribes: SMIR A~SMIR G.W.
Players:

Side 2:
Tribes: ~L N~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 8,413
Tabăra 2: 3,725
Diferență: 4,688

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 75
Tabăra 2: 198
Diferență: 123

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 50,522,194
Tabăra 2: 25,940,700
Diferență: 24,581,494

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 727,131
Tabăra 2: 1,655,210
Diferență: 928,079

image.php
 

DeletedUser

hmmmmmmmm se pare ca acum nu mai e asa strans scoru... oricum si inainte de asta as fii dat castig de cauza tribului ~L N~ fiindk o parte din jucatorii lor ii cunosc si stiu ce le poate pielea.... nu dau mai mult de o luna acestui razboi si cred ca invingatori vor fii cei din ~L N~
 

DeletedUser

Garantez ca SMIR-ul va fi eliminat cu usurinta , si academia lor .
Cel care zicea ca jucatorii de baza s-au retras , are dreptate intr-un fel .
De London , gabib , pisica13 , ce puteti zice ? nu sunt de baza + cei din fuziune . Oricum satele lor au ramas in trib ..
 

DeletedUser

Fiecare are o parere, eu o am in joc
Razboiul a inceput de exact 10 zile.
Si pt prietenul meu MODERATORUL, nu face off topic(sti foarte bine ce este acesta)
Uitate la POST ce scrie SMIR vs ~L N~
Side 1:
Tribes: ~L N~
Players:

Side 2:
Tribes: SMIR
Players:

Timeframe: 16/06/2009 00:00:00la27/06/2009 23:31:13

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 812
Tabăra 2: 938
Diferență: 126

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 59
Diferență: 45

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,787,729
Tabăra 2: 7,970,380
Diferență: 1,182,651

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 127,646
Tabăra 2: 577,039
Diferență: 449,393

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) esti tare pustiulica , serios .
Daca tu nu stiai , un razboi se incepe odata cu atacuri masive . De exemplu eu si tot tribul meu , atacam cativa membrii ai vostrii masiv , le luam sate etc . Se incearca prin vorba buna , dar nu se ajunge la nici un armstitiu . Atunci va fi oficial razboi . Vrei sa zici ca punem la socoteala doar din data fixa ? Fi serios .

Dintotdeauna , acolo se vede , nu in 10 zile acolo .. fi serios.
 

DeletedUser

Pustiulica,:)
Un razboi incepe in clipa cand este atacata integritatea unui trib si granitele lui (atacuri organizate de un trib intreg)
Cand x ataca pe y, acela e un razboi personal si nu unul Tribal.
Putem sa incepe polemici si discutii cand incepe razboiul sau cine a aruncat piatra primul inca 5 ani, o sa vedem sfarsitul, daca o sa fie de partea voastra tot respectul, pana atunci eu nu o sa mai intervin in discutii cu copii
Bafta inamicul meu virtual :)
 

DeletedUser

@ kennianu ai vrea tu sa fi prieten cu mine, dar din pacate nici nu te cunosc.
OffTopic nu fac deoarece intr-un alt topic s-a anuntat ca s-a facut o mare familie care ne sparge pe toti si anume o familie formata din triburile SMIR , G.W. , <<WRATH si RAI. Asa ca daca am adaugat la acea statistica o academie A~SMIR si tribul lor frate de sange G.W. nu am fost offtopic ci am adaugat triburile cu care ne invecinam noi si care ne-au declarat razboi.
Si acum o statistica personala din ultima saptamana:
Side 1:
Tribes:
Players: xblaandy

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 566
Diferență: 562

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 32,187
Tabăra 2: 4,489,512
Diferență: 4,457,325

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23,154
Tabăra 2: 0
Diferență: 23,154

image.php

Tineti-o tot asa G.W. ca sunteti cei mai tari! SMIR voi urmati!
 

DeletedUser

Te astept sa vii langa mine sa ne cunoaste mai bine :)
Tanarul meu Moderator acea statistica te rog sa o postezi acolo unde ii anuntata familia, nu unde este postat un razboi intre 2 Triburi in speta ~L N~ vs SMIR (nu lasa sa-ti afecteze pb personale ratiunea), sunt 2 lucruri distincte
1 Tu ca si jucator
2 Tu ca si moderator
Ca si jucator nu am ce sa-ti reprosez pt ca nu te cunosc, dar ca si moderator faci greseli capitale.

O sa vedem care pe care in joc
Side 1:
Tribes: SMIR
Players:

Side 2:
Tribes: ~L N~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 0
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 69,377
Tabăra 2: 0
Diferență: 69,377

image.php
 

DeletedUser

Garantez ca SMIR-ul va fi eliminat cu usurinta , si academia lor .
Cel care zicea ca jucatorii de baza s-au retras , are dreptate intr-un fel .
De London , gabib , pisica13 , ce puteti zice ? nu sunt de baza + cei din fuziune . Oricum satele lor au ramas in trib ..

Nu poti sa spui ca 3 jucatori buni fac tribul sa castige acest razboi.Cei din fuziune...au existat 2 daca imi aduc bine aminte.

1 a fost cu =GD=,tribul condus de kimosabe.O fuziune care a dus ~LEON~ in top si a ramas acolo_O fuziune destul de buna pot spune,au dominat k55.

2 Fuziunea cu =WTF=.Aici au fost mai multe probleme pe care le stii si tu.Eu personal,dupa primul incident as fii trimis declaratia de razboi.In fine,fuziunea aceasta v-a ingreunat situatia.Ati primit si multi incepatori si numarul de membri a crescut la fel ca si haosul.
Sa nu mai spun ca cei din Gasca Traznita si-au incalcat diplomatia ...
SMIR a fost de la inceputul lumii 10 in top deci...nu stiu cum ar putea fii eliminati cu usurinta :)
 

DeletedUser

1. Nu am probleme personale deci nu are ce sa-mi afecteze ratiunea.
2. SMIR + G.W. = frati, verisori, cumnati, socrii, parinti cum vrei tu sa le zici neamuri etc. fac parte din aceeasi familie nu? Sau a fost doar asa sa ne scoateti celorlalti ochii. Sau poate fratele nu poarta aceleasi razboaie cu sora, adica membrii familiei au diplomatie distincta. Daca este asa imi cer scuze pentru offtopic si ar trebui sa va fie cumva ca incercati sa ne aburiti cu familia voastra, daca nu statistica mea este ON TOPIC.
3. Aici postez din postura de jucator, nu eu moderez aceasta sectiune
4. Criticile si parerile la adresa mea ca si moderator se fac prin Sistemul Intern de suport, acest lucru este interzis pe forum conform regulamentului.
5. Va urez bafta in acest razboi deoarece presimt ca veti avea nevoie si sa va asteptati la o ofensiva importanta din partea tribului nostru.
Iar statistica pe care ai prezentat-o aici nu este relevanta deoarece acele 7 sate au apartinut unui jucator care s-a lasat, asta din cate stiu eu.
 

DeletedUser

1 Nu s-a lasat acel jucator,
2 Te rog sa schimbi tema Topicului si scrie ~L N~ vs Toata Lumea cu frati, surori, verisori, cumnati si parinti

Ofensiva o a fie si din partea noastra, pt ca este un joc de razboi si nu sims.
Tu ai pus o statistica U vs G.W., care este din nou o mare prostie.
CERERILE TALE DE SPRIJIN CUI AU FOST ADERESATE?
Tribului, aliatilor cat si a aliatilor tai personali (te rog scriei si pe ei, pt ca altfel o sa se supere ca nu ia-i numit)
 

DeletedUser

1. Ma faci sa rad. :D. Deci recunosti ca satele au apartinut unui singur jucator care iti spun eu ca s-a lasat.
2. Eu nu pot schimba titlul acestui topic deoarece nu moderez in aceasta sectiune, dar daca tu vrei o sa vorbesc cu colegii mei sa vedem ce pot rezolva.
Cand am spus xblaandy vs G.W. inseamna ca am luptat de unul singur fara sprijin de la trib, deoarece tribul era ocupat sa va distruga academia. Uite aici cum arata si o astfel de statistica.

Side 1:
Tribes: A~SMIR
Players:

Side 2:
Tribes: ~L N~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 831
Tabăra 2: 3,780
Diferență: 2,949

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 70
Diferență: 66

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,952,627
Tabăra 2: 26,330,883
Diferență: 23,378,256

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,226
Tabăra 2: 559,902
Diferență: 524,676

image.php


Si ca sa va arat si dumneavoastra ceva va rog sa vedeti ce a cucerit kennianu in ultimele 10 zile:
-002.Bye Bye idiotule! (494|662) K64 10,147 Principesa Toya [SMIR] kennianu [SMIR] 28th June 2009 - 05:31:55
-032.Un vevericios mititel (504|659) K65 7,158 Principesa Toya [SMIR] kennianu [SMIR] 27th June 2009 - 01:17:15
-028.The secret (506|659) K65 9,045 Principesa Toya [SMIR] kennianu [SMIR] 26th June 2009 - 00:19:54
-008.Comoara fermecata (496|662) K64 10,321 Principesa Toya [SMIR] kennianu [SMIR] 25th June 2009 - 04:18:27
.... (514|631) K65 8,087 astrant [~L N~] kennianu [SMIR] 24th June 2009 - 22:47:27
-015.Cabana roz cu picatele:)) (496|658) K64 10,322 Principesa Toya [SMIR] kennianu [SMIR] 24th June 2009 - 15:42:22
raganul (468|654) K64 10,177 Alex 7 [SMIR] kennianu [SMIR] 20th June 2009 - 03:59:17
urla (468|658) K64 7,223 Alex 7 [SMIR] kennianu [SMIR] 19th June 2009 - 03:50:03
Alex Furat (474|656) K64 8,057 Alex 7 [SMIR] kennianu [SMIR] 18th June 2009 - 13:26:43

Dupa cum se vede la innobilari interne toti suntem tari si un sfat vezi ca ai unele sate cu nume pentru care poti primi ban pe atacabil si atunci probabil vei pierde ceva din sate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce vad eu in acest topic este cu cei din smir se lauda (pe buna dreptate) ca iau sate intr-o veselie din L-N, iar cei din urma se lauda ca iau sate din academii. Pacat, mare pacat.. eu nici macar nu as posta statistica, dapai sa ma laud cu 3 sate luate din academie si sa fac din asta un intreg post.
Pe langa asta, altfel spus, in acest moment L-N sunt pe plus, iau mai multe sate din academie decat pierd. Dar oare cand satele Academiei si a altor triburi se vor "duce" si va ramane doar smir vs L-N, ce se va intampla?

PS : Cum a spus si michelle, bravoooooo xblaandy! Felicitari. Tine-o tot asa.:D
La urmatorul sat pe care-l voi cucerii si eu imi voi face topic special! :):rolleyes:
 

DeletedUser

Fiecare are o parere, eu o am in joc
Razboiul a inceput de exact 10 zile.
Si pt prietenul meu MODERATORUL, nu face off topic(sti foarte bine ce este acesta)
Uitate la POST ce scrie SMIR vs ~L N~
Side 1:
Tribes: ~L N~
Players:

Side 2:
Tribes: SMIR
Players:

Timeframe: 16/06/2009 00:00:00la27/06/2009 23:31:13

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 812
Tabăra 2: 938
Diferență: 126

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 59
Diferență: 45

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,787,729
Tabăra 2: 7,970,380
Diferență: 1,182,651

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 127,646
Tabăra 2: 577,039
Diferență: 449,393

image.php


Este un razboi strans,atat pot spune!De cand a inceput razboiul asta,decat de 10 zile?!?!?Sa fim seriosi si sa nu ne mintim;)
Razboiul asta a inceput la cateva zile de cand ati cerut sa faceti PNA;)
Pacat ca s-au lasat jucatori buni ca Raluca,Vali,Dudu,Rares si multi alti,daca erau ei pot spune ca in momentul asta nu mai erati pe harta;).Stai sa scape de cei inactivi si vom vedea dupa aceea deznodamantul.Bafta celor 2 triburi si sper sa ne ofere un razboi frumos:D
 

DeletedUser

O sa vedeti in cateva zile diferenta dintre niste Lei si niste Miruitori :)). good luck ca o sa aveti nevoie nepotii.
 

DeletedUser

Se pare ca de cand domnul kennianu a iesit pe forumul extern cu statistici favorabile tribului din care face parte, situatia a inceput sa se echilibreze cum de altfel era si normal.;)
Side 1:
Tribes: SMIR
Players:

Side 2:
Tribes: ~L N~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 55
Tabăra 2: 68
Diferență: 13

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 7
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 481,035
Tabăra 2: 531,914
Diferență: 50,879

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47,794
Tabăra 2: 63,021
Diferență: 15,227

image.php
 
Sus