L.o.w.

  • Autor subiect DeletedUser11196
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11196

Voi infiinta L.O.W. pe l7. vor intra toti cei din burn . cu limita de membri 200. toti cei interesati sa posteze aici . ii voi trece pe o lista si ii voi invita cand incepe l7. Conducerea va fi formata din : ajutorul meu intemeietorul burn si inca unul.
Pozitie:N-V
Id de mass kingwolfs_2000. daca sunteti noobi sin u jucati pe cel putin o alta lumen u va mai obostiti. Oricum in primele 4 zile o sa dispara toti noobi. Garantez 100%.
 

DeletedUser

Dupa mesajul primit de la tine, imi permit sa te intreb ceva. In 4 zile dispari si tu?
 

DeletedUser11196

nu , ti-am trimis mesaj ca un trib puternic se face si prin fuziune si daca vrei sa fuzionam mai tarziu...
 

DeletedUser11196

va rog terminati cu prostiile , daca vrea cineva sa intre postati aici sau dati add la id specificat mai sus . trebuie sa recunosc ca voi incepe prin a recruta masiv dar peste 4 zile nu vo mai fi jucatori neexperimentati . Eu am jucat si pe serverele germane si pe tribalwars si cred ca ma descurc . Cine crede ca nu e potrivit sa se abtina sa se scrie deoarece daca voi descoperi ca e noob va fi dat afara si farmat. Tine-ti minte esecul nu este o obtiune. Si vreau sa va mai zic ca L.O.W. nu inseamna lord of war (cum am gasit pe l5) . L.O.W. => Legion of wolfs
 

DeletedUser

Eu nu joc pe nici o lume, am lasat sitteri. Ma primiti si pe mine? Pls, pls, pls.
 

DeletedUser

Voi infiinta L.O.W. pe l7. vor intra toti cei din burn . cu limita de membri 200. toti cei interesati sa posteze aici .
Pozitie:N-V
.

O da, da, da! Haideţi, chiar aveam nevoie de 200 de ferme ca să prind topul încă din prima lună :D
 

DeletedUser11196

avand in vedere ca cei din burn sunt pe 2 pe l6 eu nu as zice ca au vreo problema.
P.S.: V-am zis sa nu mai postati mesaje din acestea . cat aveti? doi ani?:)
 

DeletedUser

Dreptul si posibilitatea exista...faptul ca se numeste spam si se incadreaza pe undeva (nu prea stiu unde :D ) in regulament...e partea a doua.
 

DeletedUser

Nu vrea sa intre nimeni ca in 4 zile ramane fara conducator . (NooBi se revolta !)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus