L13-trib de elita

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

În cursul zilei de 23.04.09 se va deschide lumea 13 !


Datele lumii:

- viteza serverului: 2
- viteza trupelor: 1
- transportul de resurse numai în cadrul unui trib
- se va putea alege direcţia satului la început
- numărul de membri în trib va fi limitat la 120
- perioada maxima de sitting pe un cont într-un interval de 120 zile este de 60 zile
- fără biserică
- paladinul nu poate găsi obiecte
- distanta pe care o poate parcurge nobilul este de 100 de câmpuri
- bonusul de noapte este activ
- perioada protecţie iniţială - 5 zile
- moral - activat

Vreau sa fac un trib de elita format numai din jucatori cu experienta si care au timp sa joace si nu joaca pe multe alte lumi a.i. sa-si poata dedica pasiunea pt acest joc pt. L13.
nu stiu numele tribului, nu stiu cine vor fi membrii sai, acum doar d-au mesaje la jucatorii pe care ai cunosc :)
am incercat acest proiect si pe L8 si nu mi-a iesit tocmai pt. ca jucatorii buni pe care i-am adus la inceput s-au lasat din cauza timpului si faptului ca jucau pe mai multe lumi unde erau foarte dezvoltati de aceea, repet, am nevoie doar de jucatori experimentati si care au timp si stiu ca se vor tine de L13 mult timp!
 

DeletedUser

suntem deja un grup din academia tribului de pe primul loc pe lumea 10 (IMMO) care vrem sa ne scriem propria istorie pe lumea 13. aduci oamenii tai si te bagi cu noi ?
 

DeletedUser523

suntem deja un grup din academia tribului de pe primul loc pe lumea 10 (IMMO) care vrem sa ne scriem propria istorie pe lumea 13. aduci oamenii tai si te bagi cu noi ?

Credeam ca am fost clar ca imi caut oameni pt. propriul trib:)

@michelle2007-trebuia tu sa zici ceva:p as vrea sa mai fim iar colegi ca pe L3;)nu te intere':confused:sau esti prea ocupat:confused:
 

DeletedUser

Pai si eu vreau sa fac un trib , va anut eu numele . Orcum L12 casi pe L11 nu mia mers , si acuma cea mai naspa faza i ca pe L12 mia furat cineva contul si nu mai pot sa intru la tribul meu :( . Si am azuit ca a fost dizolvat :( :( :( . Deci L13 vin .
 

DeletedUser

Vom intra, dar vom forma un trib cu care vom cadea de comun acord ce nume o sa-i dam.
 

DeletedUser4349

tzepes, as fi si eu interesat...am experienta de pe speed si de pe L3...daca ma accepti in echipa da-mi te rog un PM
 

DeletedUser

"tzepes" , iti urez mult noroc , si spers sa faci un trib mare . Iar eu sa unul si sa reuseasca :D .
 

DeletedUser523

tzepes, as fi si eu interesat...am experienta de pe speed si de pe L3...daca ma accepti in echipa da-mi te rog un PM

da-mi tu un mesaj ca sa-mi spui ce experienta ai insa mai mult ma intereseaza de ce timp dispui si pe cate alte lumi joci

Cei care mai doriti sa va faceti trib pe L13 va rog sa va deschideti propriul topic.Cei care doresc sa vina in acest trib sa-mi de-a mesaje.

@alexia26 te astept si pe tine daca promiti ca ramai vre-o 3,4 luni:p
 

DeletedUser523

pai nu ai vazut ca am precizat ca oricum nu ma intereseaza prea mult experienta ci timpul de care dispune si pe care il poate aloca jocului.degeaba ai experienta daca nu ai timp sa ti-o dovedesti ;) am invatat asta pe L8 si aici vreau sa evit greselile trecutului:)
 

DeletedUser23969

Eu am timp de pierdut, momentan toata atentia imi este indreptata spre L11 dar...prefer viteza 2 asa ca o sa ma concentrez pe L13


O mica statistica pe L11

BReal
Puncte: 35.787
Rang: 222
Inamici învinşi: 95.436 (161.)
 

DeletedUser4349

@tzepes: Garantez eu pentru Archangelsin...

Multumesc de sustinere...ma bucura si mai mult mai ales pt ca nu ti-am cerut s-o faci :)

@Tzepes: Joc pe L3 (doar intru sa vad cum mai sta treaba), pe L9, pe L11, L12, w32...de L13 vreau sa ma tin sa ajung macar la punctele de pe L3 (2.042.000) asa ca cel mai probabil voi renunta la L11, L12 si w32 ca sa ma apuc serios de treaba...timp disponibil am destul
 

DeletedUser23908

as veni si eu doar daca ma primiti ......pierd foarte mult timp pe triburile dar nu am experienta prea multa .........
 

DeletedUser523

Multumesc de sustinere...ma bucura si mai mult mai ales pt ca nu ti-am cerut s-o faci :)

@Tzepes: Joc pe L3 (doar intru sa vad cum mai sta treaba), pe L9, pe L11, L12, w32...de L13 vreau sa ma tin sa ajung macar la punctele de pe L3 (2.042.000) asa ca cel mai probabil voi renunta la L11, L12 si w32 ca sa ma apuc serios de treaba...timp disponibil am destul

ok atunci, bine ai venit in barca:)

@alexia26- deci intri pe L13:confused:daca triburile noastre vor fi in razboi pe tine te atac primul:p:cool:

@many1001- daca ai timp sa te dedici jocului si inveti repede si asculti de cei mai experimentati poti veni si tu, desi in nici un caz, nu intentionez sa fac un trib-scoala:D

@BReal- de cat timp joci triburile?pe ce Lumi ai mai jucat?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus