Lethal vs immo

  • Autor subiect ciprian the war demon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

e un razboi, cui ii pasa cum se numeste tribul?
dati-i in judecata pentru drepturi de autor daca nu va convine ca au ales pentru trib un nume deja folosit de altii (cu toate ca e deja stupid, e destul de greu sa alegi un nume care n-a mai fost folosit de altcineva, poti sa iei unul la nimereala si sunt sanse mari sa te acuze cineva de plagiat)
asa ca aia de pe alte lumi care nu aveti treaba cu razboiul asta, nu aveti altceva de facut decat sa postati aici?

mai putina vaicareala, mai multe rapoarte, sau macar faceti cearta mai interesanta :)
 

DeletedUser

micutzule, m-ai auzit pe mine vaicarindu-ma?
a vrut statistici, i-am dat statistici. si crede-ma, inca avem alte treburi. Lethal nu reprezinta prioritatea noastra.
cand va fi prioritatea noastra, iti garantez ca se va vedea. asa cum, atunci cand Arkan a reprezentat prioritatea nostra, intr-o saptamana a disparut. mai vezi tu Arkan pe harta? eu nu :rolleyes:
in momentul in care vor reprezenta o amenintare in adevaratul sens al cuvantului, lucrurile vor sta diferit.

p.s. ciprian, demon intunecat al razboiului, ai uitat sa precizezi ca fostul tau trib, Arkan, a fost invins de IMMO? ca vad ca nu mai e. v-am decimat in 2 zile cand ne-am pus pe voi si aveam inboxul plin de mesaje de la vajnicii razboinici de acolo, toti ne ridicau in slavi si se rugau de mine sa vina la noi. asta ai uitat cumva sa precizezi? iar ai prins curaj si deschizi gura? de ce oare nu intelegi tu sa stai frumusel in banca ta si sa aduni si sa ne cresti ceva sate de barbari. in caz ca nu sesisezi, urcam incet catre tine. si cred ca ar trebui sa te ingrijoreze asta cu adevarat, nu sa stai pe extern. ia incearca sa faci asta ca-mi irosesti prea mult timp......
 

DeletedUser

micutzule, m-ai auzit pe mine vaicarindu-ma?
a vrut statistici, i-am dat statistici. si crede-ma, inca avem alte treburi. Lethal nu reprezinta prioritatea noastra.
cand va fi prioritatea noastra, iti garantez ca se va vedea. asa cum, atunci cand Arkan a reprezentat prioritatea nostra, intr-o saptamana a disparut. mai vezi tu Arkan pe harta? eu nu :rolleyes:
in momentul in care vor reprezenta o amenintare in adevaratul sens al cuvantului, lucrurile vor sta diferit.

p.s. ciprian, demon intunecat al razboiului, ai uitat sa precizezi ca fostul tau trib, Arkan, a fost invins de IMMO? ca vad ca nu mai e. v-am decimat in 2 zile cand ne-am pus pe voi si aveam inboxul plin de mesaje de la vajnicii razboinici de acolo, toti ne ridicau in slavi si se rugau de mine sa vina la noi. asta ai uitat cumva sa precizezi? iar ai prins curaj si deschizi gura? de ce oare nu intelegi tu sa stai frumusel in banca ta si sa aduni si sa ne cresti ceva sate de barbari. in caz ca nu sesisezi, urcam incet catre tine. si cred ca ar trebui sa te ingrijoreze asta cu adevarat, nu sa stai pe extern. ia incearca sa faci asta ca-mi irosesti prea mult timp......

ar trebui sa te uiti mai atent pe harta...tribul Lethal a fuzionat cu noi;);)..nu ne-ati invins;);)....aqm va fi lupta cea mare;);)




Ai fost macar dusman al Lethal-ului ca sa stii ceva despre acest trib? Sunt ferm convins ca orice trib matur(IMMO, in cazul de fata) nu va avea probleme cu o copie a Lethal-ului. Warzone este, dupa lasarea mea, intemeietor in Lethal, iar Michelle a fost o scurta perioada membru important acolo, deci au tot dreptul sa vorbeasca. Eu, desi sunt intemeietorul de drept, nu am avut vreo obiectie, pentru ca orice jucator cu experienta stie ca nu se bate cu Lethal-ul original, cel de pe L11.

Am jucat putin pe L15, stiam de existenta voastra. Warzone s-a aratat revoltat, dar eu am luat-o ca pe o dovada de fan-club si de admiratie, dar vad ca tu exagerezi. Cum spuneam, am jucat o scurta perioada pe L15, in WT, trib pe atunci aliat cu Immo(nu stiu situatia de acum), nu cred ca IMMO va avea probleme cu voi.
Ti-am dat mesaj atunci sa schimbi numele tribului, dar ai refuzat categoric.

Mult succes iti urez, ai nevoie.



Cred ca ma confuzi;);)..nu eu sunt intemeietorul tribului Lethal...eu sunt mai original;))..si sper sa iesim victoriosi in acest razboi;);),vom vedea ce va iesi;);)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ar trebui sa te uiti mai atent pe harta...tribul Lethal a fuzionat cu noi;);)..nu ne-ati invins;);)....aqm va fi lupta cea mare;);)


tribul Lethal a fuzionat cu VOI? doamne! tu esti hilar. cand citesc posturile tale ma distrez mai tare decat daca as citi "academia catavencu".

nu demon infricosator, nicidecum. v-ati rugat aproximativ 3 zile de toate triburile posibile de prin zona sa va primeasca. asa cum v-ati rugat si de tiest0. si nu ati fugit ca va mergea bine. ci pentru ca erati deja terminati.

dar, din nou, nu vad legatura ta aici si nu inteleg de ce insisti sa comentezi. nu prea esti implicat cu nimic. de atacat mai subtire, zici ca esti departe....dar tu esti cu gura pe extern.
aoleo! stai asa. tu esti purtatorul de cuvant :rolleyes:. acum am inteles.

hai, mai baga ceva posturi, ca esti chiar funny! :cool:
 

DeletedUser2821

Bai frustratule , adica demon , sa-ti explic fenomenul , deci faptul ca nu mai existati inseamna ca ati fost invinsi , intelegi sau vrei sa desenez ?
 

DeletedUser

tribul Lethal a fuzionat cu noi;);)

pai cica ei au absorbit lethalii :D...propabil din cauza marketingului au ales sa pastreze denumirea alora. se intampla si in realitate. am si eu un vecin cu vreo 20 de ani de parnaie facuti dar cu vreo 50 daca aduni condamnarile, si care atunci cand s-a insurat a luat numele nevestei
 

DeletedUser

tribul Lethal a fuzionat cu VOI? doamne! tu esti hilar. cand citesc posturile tale ma distrez mai tare decat daca as citi "academia catavencu".

nu demon infricosator, nicidecum. v-ati rugat aproximativ 3 zile de toate triburile posibile de prin zona sa va primeasca. asa cum v-ati rugat si de tiest0. si nu ati fugit ca va mergea bine. ci pentru ca erati deja terminati.

dar, din nou, nu vad legatura ta aici si nu inteleg de ce insisti sa comentezi. nu prea esti implicat cu nimic. de atacat mai subtire, zici ca esti departe....dar tu esti cu gura pe extern.
aoleo! stai asa. tu esti purtatorul de cuvant :rolleyes:. acum am inteles.

hai, mai baga ceva posturi, ca esti chiar funny! :cool:



:)):))mai tribul a fuzionat;)...


Numele tribului: Tigrii lui Arkan
Prescurtare: Lethal




Bai frustratule , adica demon , sa-ti explic fenomenul , deci faptul ca nu mai existati inseamna ca ati fost invinsi , intelegi sau vrei sa desenez ?



mai..eu vad ca inca supravietuim:D:D..si desi am fost doborati ne-am ridicat...si din cate vad..statistica este de partea noastra...(dar am uitat,,nu v-ati indreptat atentia asupra noastra:(:(..abia astept sa o faceti;);),dar sa nu fie prea tarziu
 
Ultima editare de un moderator:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
uu crioli printesa cea mai razboinica..chill oleaca si da si tu un suc..ce zici asa pentru destindere;;)
 

DeletedUser

:)):))mai tribul a fuzionat;)...


Numele tribului: Tigrii lui Arkan
Prescurtare: Lethal


mai..eu vad ca inca supravietuim:D:D..si desi am fost doborati ne-am ridicat...si din cate vad..statistica este de partea noastra...(dar am uitat,,nu v-ati indreptat atentia asupra noastra:(:(..abia astept sa o faceti;);),dar sa nu fie prea tarziu




oups! iar s-a dus draq statistica. v-a dat afara si de acolo!:D ti-am zis ca nu o sa rezisti mult nici pe acolo, dar recunosc, m-am inselat, credeam ca macar cateva zile mai rezistati....:p
 

DeletedUser

cum nu mai fac parte din Lethal..cer inchiderea topicului:p:p


absolut penibil!!

si iti promit ca ma voi ocupa personal ca say yes smoke si tot tribul B-Sea sa vada ce au primit in trib.
am sa le pun la dispozitie toate dovezile pe care le detin, sa vada in ce maniera stiti sa jucati, si ca stil de joc si ca si caracter infect.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus