~LEX~ vs Tracia

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

Astazi din cate stiti tracia a mai gasit un trib care sa ii fie dusman ;) este vorba de tribul ~LEX~ . deci sa discutam si despre acest razboi ;)
 

DeletedUser

Deocamdata nu cred ca sunt foarte multe de spus. Ar fi interesant de stiut cine a avut initiativa, TRACIA a declarat razboi LEX, sau LEX a declarat razboi TRACIA?
 

DeletedUser13059

Deocamdata nu cred ca sunt foarte multe de spus. Ar fi interesant de stiut cine a avut initiativa, TRACIA a declarat razboi LEX, sau LEX a declarat razboi TRACIA?

din cate se stie tribul ~LEX~ a rupt alianta deoarece ii normal sa faca asta din moment ce tracia pana acum a rupt alianta cu toti aliati ei peste noapte si apoi au atacat ca niste barbari acum ~LEX~ a facut exact ce trebuia adik sa le inchida gura tracilor cu propria lor arma ;)
 

DeletedUser18817

Side 1:
Tribes: TRACIA
Players:

Side 2:
Tribes: ~LEX~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 21
Diferență: 21

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 213,163
Diferență: 213,163

image.php


Ce e asta oameni buni :OOOOO
 

DeletedUser

humiliation, ce altceva:D:D
de fapt este cam ce au facut tracia cu romans;)
doar ca tracia nu este romans...se va mai echilibra balanta, cel mai probabil:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

cum vam zis acum ~LEX~ lupta contra traciei mai bine ca orice alt trib ;) deci pot sa zic dp acum ca rezultatele nu or sa fie tot timpul pozitive dar 90 % vor fi tracia ramane cu speranta sa mai faca niste dusmani celor din arm si lex acum ca atat stiu ... si daca vor incerca sa ii faca pe cei din THOR sa atace lex o sa fie ceva foarte placut pt thor bine inteles :)) totul a fost pregatit si normal sa lucrat putin si pt final ;)
 

DeletedUser

exista 3 variante:

1. thor cad la pace cu lex si dau in tracia - strategic vorbind asta ar fi cel mai intelept - exista un front ingust unde thor si lex ar putea ataca impreuna cu sanse mari de reusita si fara pericol real pentru trib

2. thor cad la pace cu tracia si dau in lex - ar fi riscant dupa parerea mea - cu lex au o granita foarte mare iar un razboi ar pune mare presiune pe ei. in plus se stie ca thor sunt mai pasnici si nu au foarte multa experinta in razboaie

3. thor raman neutri - dupa cum am zis si mai sus, fara prea multa experienta in razboaie, deci e posibil sa aleaga calea neutralitatzii.


ps: ar fi interesant de a aflat si punctul lor de vedere
 

DeletedUser

Thor momentan nu vor face nimic dar la momentul potrivit ... hai sa spunem ca vor pastra alianta cu tracia :)

Cat despre statistici sa nu uitam ca lexul a avut timp de pregatire 2 luni de zile (daca mau informat oamenii mei corect chestia asta e premeditata de ce va vreme) iar tracia a avut timp de pregatire 3-4 zile , macar am invatat ca informatorii mei din lex sunt de incredere
 

DeletedUser13059

Thor momentan nu vor face nimic dar la momentul potrivit ... hai sa spunem ca vor pastra alianta cu tracia :)

Cat despre statistici sa nu uitam ca lexul a avut timp de pregatire 2 luni de zile (daca mau informat oamenii mei corect chestia asta e premeditata de ce va vreme) iar tracia a avut timp de pregatire 3-4 zile , macar am invatat ca informatorii mei din lex sunt de incredere

ramos season in curand pe triburile.ro lumea 6 :) tracia nu sa pregatit deloc :| adik nici nu o sa fie pregatita vreodata :))
 

DeletedUser

ramos mi`ai promis ceva ... vad ca tu le coci :) eu le prezic :)

in fine , din Kryzata va fi disperata :) ... oare se da avertisment si ban pentru mesajele de pe messenger ca tare m-a mirat faptul aceasta ... au inceput blocarile la jucatorii din Tracia ce ataca la comun si sitter-ul :)
 

DeletedUser

Peste tot sunt blocari de jucatori ca unele triburi sunt mai multi ca la altii asta e
 

DeletedUser

parerea mea este ca Tracia a inceput prea multe razboaie daca nu ma insel are vreo 3 nu ??? cel mai bine era sa le ia in ordine romans si apoi celelate nu
???
 

DeletedUser18817

Nu intotdeauna e cum doreste un singur trib...depinde ce vor si celelalte
 

DeletedUser

romans e singurul trib caruia TRACIA a declarat razboi, dintre cele 3. ~ARM~ a declarat traciei razboi mai demult, si ~LEX~ acum cateva zile;)
 

DeletedUser

Nu vreau sa aprind spiritele dar se spune ca dormi asa cum iti asterni. Ce vreau sa spun e ca nu intamplator s-a ajuns aici.
 

DeletedUser13059

romans e singurul trib caruia TRACIA a declarat razboi, dintre cele 3. ~ARM~ a declarat traciei razboi mai demult, si ~LEX~ acum cateva zile;)

LEX azi a rupt alianta defapt dar in fine ...

tracia a mai avut razboaie si a mai declarat si ei nu doar celor din romans care defapt nu se poate zice ca au declarat ca a fost un atac pe la spate ... la fel cum se intampla si cu LEX daca nu faceau ei pasul asta inaintea lor .. si la fel o sa se intmple si cu restul aliatilor tracilor ;)
 

DeletedUser13059

Side 1:
Tribes: ~LEX~
Players:

Side 2:
Tribes: TRACIA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 0
Diferență: 51

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 516,963
Tabăra 2: 0
Diferență: 516,963

image.php




restu vom vedea mai peste 1-2 sapt
 

DeletedUser

ARM si LEX cel mai bine isi intorceau armatele catre zone mai usor de cucerit cum a Facut Tracia nu ???
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus