~LEX~ vs Tracia

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tinand cont ca LEX formeaza familie cu ARM,era si momentul sa isi acordeze diplomatia vs.TRACIA.deocamdata situatia a dat peste cap planurile tracilor,care se vad puse in situatia de a mari frontul si de a retrage din trupele concentrate la granita cu ceilalti inamici.indiferent de turnura,faptul ca blitzkrieg-ul a reusit arata o vointa din partea combatantilor LEX,se pare ca au de luat o revansa puternica daca sunt asa de motivati,deci...cineva din TRACIA a semanat vant,si acum vor culege furtuna.

strategic nu am agreeat acest inceput de conflict,deja exista un front imens de acoperit cu Mgotii si academiile lor,iar de curand cu J-H-G,deci de acum incolo,cel putin la inamici invinsi,triburile combatante vor domina topurile.

ramane de vazut cum se va finaliza aceasta campanie.

tinand cont ca vorbeau de sus,este improbabila o eventuala pace prea curand,si dupa estimarile mele,vom asista probabil chiar la o fuziune intre membrii ARM si LEX,cand se vor "cerne" o mare parte din jucatorii existenti.
 

DeletedUser

nu cred ca va fi nevoie de fuziune pt ca LEX si ARM au acum aceleasi principi razboiul cu tracia si au ataca din mai multe parti
 

DeletedUser13059

o sa vedem cum merge treaba si vom vedea ce o sa fie in viitor ;)
 

DeletedUser

Orice trib, daca e bine organizat si activ, poate face fata, indiferent de cate razboie are.

G.A.W cum ramane fata de Tracia?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18817

Side 1:
Tribes: TRACIA
Players:

Side 2:
Tribes: ~LEX~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 75
Diferență: 75

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 768,950
Diferență: 768,950

image.php


parca e prea de tot :)
 

DeletedUser13059

Side 1:
Tribes: ~LEX~
Players:

Side 2:
Tribes: TRACIA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 1
Diferență: 101

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,050,432
Tabăra 2: 11,688
Diferență: 1,038,744

image.php


sa para mai frumos .. nu am putut sa nu pun aceasta statistica doar a luat tracia 1 sat =)))
 

DeletedUser21384

=)))) )))))


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Surprize surprize...tot vin si or sa vina:) oricum abia a inceput si niciodata nu se stie cum decurg lucrurile...se pot schimba...Bafta tuturor e doar un joc:)
 

DeletedUser13059

Side 1:
Tribes: ~LEX~
Players:

Side 2:
Tribes: TRACIA TRACIA
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 4
Diferență: 27

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 331,044
Tabăra 2: 43,260
Diferență: 287,784

image.php



4 sate ? :O:O woow ce performanta
 

DeletedUser

Nu am avut toti luxul de a ne pregati pt razboi dar iti promit ca pana miercuri o sa facem tot posibilu sa echilibram putin situatia
 

DeletedUser

sincer urmaresc ce se intampla pe L6


Lex si Arm
castigatori de departe
inca nu e batut in cuie
va mai dura 1an 1 an jumate

dar ei au cei mai activi oameni...si care si stiu sa joace
 

DeletedUser14726

deci le va fi greu, mai ales ca din cate stiu eu, si alti aliati ai triburilor care deja sunt dusmane traciei, vor declara razboi lor, ca na... multi se reped la prada.......
Dar..... sa nu se repeada la urs....

In fine... bafta all. ;)
 

DeletedUser14336

mi se pare normal ...doar pe ~arm~ cum au sarit toti cand au vazut ca 2-3 triburi le-au declarat razboi...asa pateste si tracia acuma care a mutat gresit cu h@-md@
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus