Lideri ai L1 nesuferiti

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

UFff de unde atata ura....cred ca lipsa de activitate din ultima perioada va cam ametit.........cred ca abia asteapta unii l-useri sa inceapa scoala sa mai aibe ceva activitate....sper ca atunci se vor potolii unii dintre voi..... :D
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (7 members and 0 guests)
nickulaie, Antananaric, bubujupanu, Ekke, politzotto, REST, wldsnk

mai dar voua nu va e somn??...

ON TOPIC:

wldisniki - il propun ca cel mai bun sef de trib.......vedeti voi am sesizat asta la romani...toti sufera de sefie, toti vor sa fie sef, sau macar un mic pui de sef, sa se ridice pe spinarea altora....e o greseala genetica ........auleu ma duc la nani...n.b.
 

DeletedUser

iti multumim ca ai adus in SH notiunea de diplomat.. insa am scoso, nici acum nu exista, ca la noi nu e ca la oras, noi suntem mai tzarani, mai de pe vremea triburilor asa, nu avem cunostintele voastre in materie de razboaie, nu stim asa mule cuvinte ca voi :)

Felicitari rod pt castigarea razboiului !!!

Happy now? (esti fericit acum?)
 

DeletedUser

wldisniki - il propun ca cel mai bun sef de trib.......vedeti voi am sesizat asta la romani...toti sufera de sefie, toti vor sa fie sef, sau macar un mic pui de sef, sa se ridice pe spinarea altora....e o greseala genetica ........auleu ma duc la nani...n.b.

eu nu am afirmat nimic pe topicul asta, doar i-am raspuns lui entech ceva, care afirma ca lumea 1 e condusa de cei care s-au lasat, nu de userii care activeaza pe el. Cat despre propunere, poti sa ma propui ca lider nesuferit, ca sa nu faci spam sau offtopic, sau cum vrei sa ii spui
 

DeletedUser

oki, voi chiar trebuie sa va certati pe absolut ORICE topic?:| mai dati-o dracului de treaba... aici nu e wld vs nickulaie sau oricine altcineva vs o alta terta persoana...
deci, puteti termina va rog?
 

DeletedUser

e o vb in popor.......vorba multa saracia omului.........sau...........vorba multa saracie aduce.......iar ce se discuta pe multe topicuri pe aici cam asta e.........noapte buna.
 

DeletedUser

iti multumim ca ai adus in SH notiunea de diplomat.. insa am scoso, nici acum nu exista, ca la noi nu e ca la oras, noi suntem mai tzarani, mai de pe vremea triburilor asa, nu avem cunostintele voastre in materie de razboaie, nu stim asa mule cuvinte ca voi :)

Felicitari rod pt castigarea razboiului !!!

Happy now? (esti fericit acum?)

deci asta imi suna a blocaj...RENAL! :D

mai bea niste bere..se practica.. in special vara...

ups... stai era de fapt blocaj...INTELECTUAL... dar si asta se trateaza... totul e sa citesti... poti incepe cu lucrarea filosofica " Capra cu trei iezi"... daca ai nevoie de explicatii suplimentare ca sa o citesti... iti stau la dispozitie :D
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (8 members and 2 guests)
nickulaie, Antananaric, bubujupanu, Ekke, politzotto, SarafanWarrior, wldsnk


auleu cam multi sefi se adunara..........mdea....nu v-am spus euproblema cu sefia....stati sa vedeti ........ cate pareri vor urma.......:D:D:D
 

DeletedUser

pai ne-am gasit bine, tu cu literatura, ingerasa cu gramatica, cum noi majoritatea suntem scoleri, e perfect. Iei bani? sau pt noi faci meditatii gratuite?
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (8 members and 2 guests)
nickulaie, Antananaric, bubujupanu, Ekke, politzotto, SarafanWarrior, wldsnk


auleu cam multi sefi se adunara..........mdea....nu v-am spus euproblema cu sefia....stati sa vedeti ........ cate pareri vor urma.......:D:D:D

doar ce mi-am dus prietena acasa si am zis sa vad ce mai e prin zona:)
 

DeletedUser8343

pai ne-am gasit bine, tu cu literatura, ingerasa cu gramatica, cum noi majoritatea suntem scoleri, e perfect. Iei bani? sau pt noi faci meditatii gratuite?

de ce tineti voi neaparat sa iesiti pe off topic? in plus din cauza mea nu poti dormi tu noaptea de trebuie sa ma aduci asa aiurea in discutii? ori poate ma nominalizezi in aceasta rubrica?
ps: daca tot iti cauti meditatori incearca la mazare (pun pariu ca v-ati intelege de minune :p )
ca doar ea era cea care se credea net superioara ca nivel intelectual..

cer scuze de off topic...insa nu m-am putut abtine.
Legat de acest topic..nu stiu daca e chiar cea mai buna idee ..de obicei aici se aduna si frustrari si suparari :)
nu toate parerile vor fi corecte sa zicem asa si evident nu tocmai partiale..mai degraba toti se vor lasa purtati de simpatii sau antipatii
E adevarat se pot aduce argumente si doar din prisma observatiilor facute..
banuiesc totusi ca v-ati luat floricele sa ne distram :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (8 members and 2 guests)
nickulaie, Antananaric, bubujupanu, Ekke, politzotto, SarafanWarrior, wldsnk


auleu cam multi sefi se adunara..........mdea....nu v-am spus euproblema cu sefia....stati sa vedeti ........ cate pareri vor urma.......:D:D:D

man vezi ca probabil o sa iti iei ban maine :(

intreaba-l pe El Lider wldsnk de ce :D
 

DeletedUser

de ce tineti voi neaparat sa iesiti pe off topic? in plus din cauza mea nu poti dormi tu noaptea de trebuie sa ma aduci asa aiurea in discutii? ori poate ma nominalizezi in aceasta rubrica?

nu era aiurea, esti completarea colegului tau.. macar eu nu te-am jignit, el vad ca a adus in discutie pe cineva de la noi si la si jignit deja :)
 

DeletedUser

nu era aiurea, esti completarea colegului tau.. macar eu nu te-am jignit, el vad ca a adus in discutie pe cineva de la noi si la si jignit deja :)



deci e clar...ingerasa trebuie sa te mediteze la gramatica.... ii dau voie sa o faca desi ne esti inamic in joc :D

in cazul de mai sus se scrie "l-a" si nu "la" ... pentru explicatii ingerasa sta la dispozitia ta :D
 

DeletedUser

man vezi ca probabil o sa iti iei ban maine :(

intreaba-l pe El Lider wldsnk de ce :D

ce, tie ti se da raportul de fiecare data cand cineva apasa pe tringhiul cu "report post" ? Da , am apasat la mesajul lui cu jocul de cuvinte , ca e jignire, spam si offtopic, 3 in 1, asa ne-au sfatuit moderatorii, si asa procedam :)
 

DeletedUser

deci e clar...ingerasa trebuie sa te mediteze la gramatica.... ii dau voie sa o faca desi ne esti inamic in joc :D

in cazul de mai sus se scrie "l-a" si nu "la" ... pentru explicatii ingerasa sta la dispozitia ta :D

vine ea la mine sau ma duc eu la ea? :rolleyes:
 

DeletedUser8343

nu era aiurea, esti completarea colegului tau.. macar eu nu te-am jignit, el vad ca a adus in discutie pe cineva de la noi si la si jignit deja :)

da sorine stiu ca ma iubesti si de fiecare data cand vreun coleg de-al meu posteaza de vreunul din SH trebuie sa ma aduci in discutie...cum ai facut mai de mult si cu timonieru insa ..lasa copilariile si va rog eu mult incetati off topicul asta aiurea (anta e valabil si pt tine ca te urechez)
Ok nu va simpatizati ..ata ete dar nu ii chinuiti si pe ceilalti..vreti sa va fac eu rubrica speciala cu dedicatie? :p

last edit...ei macar anta a facut o nominalizare..vezi ca nu ai adus si argumente :D :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus