Liderii ~Hl~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ca ai spus tu ca sunt un pacalici inseamna ca sunt pacalici?Du-te buey la stana si mulgi vaca indianule si apoi sa te iei in gura cu mine :)
Pe tine te i-a lumea in suturi si nu numai in suturi, in viata mea n-am vazut o persoana mai jalnica ca tine, tu ai impresia ca eu chiar as vrea sa te cunosc?Prea multa smechereala proasta in capul tau, am mai intalnit eu din astia care se dadeau smecheri in fata unui monitor, iar cand venea vorba de altceva plecau plangand acasa...asa esti si tu...Vai de viata ta:)

@Sir Alecs : nu m-am dat prietene smecher, doar am zis ca daca cineva isi permite sa injure pe mess pana ii vine rau e smecher si in viata reala, nu numai prin injuraturi invatate in Craiovita Noua.
Nivelul meu?Nu cred ca ma vazut cineva in vreo conferinta ca ii injuram de morti ca ilustrul tau lider, ilustrul tau lider care e smecher doar in fata calculatorului ca in rest cred ca ii e frica sa iasa din casa :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

banuiesc ca atunci cand faci posturi la adresa mea ai bunul simtz sa stai in picioare mucegaiule.

ma faci sa ma repet ,dar pentru tine cu placere...nu dau doi bani pe tine.

probabil daca m'ai cunoaste ti'ar tremura galbenusul din oul piciorului si din sarut mana sefu nu m'ai scoate gainatzule....te'ai invarti in jurul meu ca jupiter in jurul propriei axe numai ca sa te las sa respiri in lumea buna....

ai impresia ca impresionezi pe cineva daca te ti tare in clontz?
poate pe wwwww ca si ala saracu e un supozitor ca tine....se baga in curul aluia de e mai tare sa nu il sufle de pe harta.
 

DeletedUser2912

@Sir Alecs : nu m-am dat prietene smecher, doar am zis ca daca cineva isi permite sa injure pe mess pana ii vine rau e smecher si in viata reala, nu numai prin injuraturi invatate in Craiovita Noua.
Nivelul meu?Nu cred ca ma vazut cineva in vreo conferinta ca ii injuram de morti ca ilustrul tau lider, ilustrul tau lider care e smecher doar in fata calculatorului ca in rest cred ca ii e frica sa iasa din casa :)

chiar o sa trec prin Craiovita Noua ca tare curios sunt cum e p-acolo si ce injuraturi mai inventeaza aia:))


PS: poate xena e mai smecher ca tine.... poti sa stii asta?

si pana la urma nu mai bine va potoliti voi si INCHIDE cineva topicu asta deschis aiurea si fara niciun rost?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Xena tu nu respecti pe ceilalti.nu numai nu respecti munca unui jucator dar nu il respecti pe el ca om.eu puteam paote sa iti fiu fiica si tu vorbesti cu mine intr-un mod patetic.nu stii sa pastrezi o discutie la un nivel amiabil. creezi divergente pentru ca din asta te hranesti.ai o varsta si te porti de park azi ai iesit in lume ca un salbatic...
 

DeletedUser

banuiesc ca atunci cand faci posturi la adresa mea ai bunul simtz sa stai in picioare mucegaiule.

ma faci sa ma repet ,dar pentru tine cu placere...nu dau doi bani pe tine.

probabil daca m'ai cunoaste ti'ar tremura galbenusul din oul piciorului si din sarut mana sefu nu m'ai scoate gainatzule....te'ai invarti in jurul meu ca jupiter in jurul propriei axe numai ca sa te las sa respiri in lumea buna....

ai impresia ca impresionezi pe cineva daca te ti tare in clontz?
poate pe wwwww ca si ala saracu e un supozitor ca tine....se baga in curul aluia de e mai tare sa nu il sufle de pe harta.

Poate esti acolo si chiar daca ai fi ce ai face?Mi-ai lua caii de la bicicleta si nici atat...in Bucuresti esti 0, nu am zis ca sunt smecher prietene, dar ma indoiesc ca cineva din lumea buna te-ar suporta pe tine :)))))
Se vede ce vorbe de lume buna ai in tine...pardon de tiganie...ca aia te caracterizeaza :)))))
 

DeletedUser

killa.....tu sa'mi fiica?
poate sa fi fost spart prezervativul.....sau mort de beat ca sa scot din mine o fata ca tine.

pai ia de aici cateva extrese din discutia de aseara.

dana dany=killa


dana dany (9/28/2008 12:19:56 AM): bey frumos stiti sa **?ca sa vdm care e problema?
dana dany (9/28/2008 12:20:56 AM): bey putem ** civilizat?
dana dany (9/28/2008 12:22:19 AM): retardu pizdii mele
dana dany (9/28/2008 12:22:24 AM): idioti sunteti
dana dany (9/28/2008 12:22:54 AM): o pun ma si ce?
dana dany (9/28/2008 12:23:00 AM): de aia nu mai pot eu
dana dany (9/28/2008 12:27:35 AM): va pupa unu in *** si va credeti mari si tari
dana dany (9/28/2008 12:27:42 AM): vai d curu vostru ma
dana dany (9/28/2008 12:28:59 AM): baaa cu el ce ai ma?
dana dany (9/28/2008 12:29:04 AM): ia jet
dana dany (9/28/2008 12:30:12 AM): jet d aici
dana dany (9/28/2008 1:12:47 AM): spurcatii aia ** mai frumos ca voi


pentru ca in final sa degenerezi cu:

dana dany (9/28/2008 1:10:37 AM): eu stiu sa ** frumos



nu ma lasi mamy....fuge'te in brate la wwww ca poate iti da restu.
 

DeletedUser

pey dupa ce te rog sa vorbesti frumos de vreo 3 4 ori si tu continui cu jignirile tu si colegii tai, logic k ma satur de voi.
 

DeletedUser

Tot vorbeste mai frumos decat un tiganel ca tine :)
"fuge'te"...si taranel...oops eroare...esti o eroare genetica :)
 

DeletedUser

stii ce?hai gata.
concluzie: esti prea prost pt secolul asta. un degenerat total care daca te-as cunoaste te-as scuipa in ochi.cu genu asta de oameni se vede ca nu se paote discuta.sa ma rog de voi sa ** civilizat si voi sa va bateti joc si sa vorbiti ca niste tarani.astia sunteti.bafta in continuare
 

DeletedUser

Poate esti acolo si chiar daca ai fi ce ai face?Mi-ai lua caii de la bicicleta si nici atat...in Bucuresti esti 0, nu am zis ca sunt smecher prietene, dar ma indoiesc ca cineva din lumea buna te-ar suporta pe tine :)))))
Se vede ce vorbe de lume buna ai in tine...pardon de tiganie...ca aia te caracterizeaza :)))))



moama hai ca la faza cu bucuresti ne'ai spart pe astia din provincie....cand tu probabil stai la periferie,vreun parvenit care acum are aere de capitala.....

pomenesti de lumea buna....o fi aia din ferentari unde sta killa?:))

apropo de craiovita-noua....nu locuiesc acolo ,dar chiar imi pare rau caci acolo sunt baieti de baieti si smecheri de smecheri...dar nici cu rovine nu imi este rusine...

tu nu ai face fatza in craiova .ai fi copil de mingii in orice grup....mai uita'te si tu la tv si vezi ce se petrece prin craiova pacaliciule si bucura'te ca nu stai prin zona....
 

DeletedUser

hai sa inchida cineva toopicu ca se vede ca nu avem cu cine sa purtam discutii.unora li se permite orice si tineti cu ei pana cand se intoarce roata:)
 

DeletedUser

voi nati cunoscut-o pe xenica cea auto puternica cu tribul ei (mamut in total peste 1500 membri) , format din oameni loiali care fug din razboi si fac fuziune cu dusmanu ca sa nu fiu inghititi de alte triburi hmmm chiar nu am auzit de unii mai buni decat voi, shtttttttttttttttttttt xenica baga morcovu sa mai prinzi putin curaj de deasta ca tine ti-am zis iam fumat de mult......adi parca nu ?
 

DeletedUser

killa si rest va dati asa de mari si tari in real life....
Orice prost poate spune in fatza pc-ului unui necunoscut ca are un palat insa 100% tu in ferentari nu ai rezista nici 5 minute ...asta se vede dupa limbaj....cred ca ai strans un an bani pentru niste adidasi puma(nu cred ca ai auzit de asa ceva)asa si pe strada umbli cu adidasi aia si cu niste haine nespalate de un an.....de unde masina de spalat....:))
 

DeletedUser

voi nati cunoscut-o pe xenica cea auto puternica cu tribul ei (mamut in total peste 1500 membri) , format din oameni loiali care fug din razboi si fac fuziune cu dusmanu ca sa nu fiu inghititi de alte triburi hmmm chiar nu am auzit de unii mai buni decat voi, shtttttttttttttttttttt xenica baga morcovu sa mai prinzi putin curaj de deasta ca tine ti-am zis iam fumat de mult......adi parca nu ?


bai www'ule.
sa mor de nu fac cinste.
esti tare amuzant .....pai amaratule,tu ai fugit cu tot tribul de teama disparitiei in alt trib ,iar noi suntem tot aici ,ceva mai maricei....daca mai ramaneai in deadly te foloseam pe post de supozitor.

mai fugi pe la scoala sau da'mi un numar de cont sa iti trimit niste material sa faci draq putina initiere in ale scrisului....

iar pentru rest:

REST Tot vorbeste mai frumos decat un tiganel ca tine
"fuge'te"...si taranel...oops eroare...esti o eroare genetica

era fugizeaza'te parca ah?
 

DeletedUser523

mai copii mai, eu acum nu stiu ce sa fac: sa descarc un film bun de pe net sau sa citesc discutia voastra:rolleyes:nu ma pot hotari ce ar fi mai interesant...:cool::D
 

DeletedUser

moama hai ca la faza cu bucuresti ne'ai spart pe astia din provincie....cand tu probabil stai la periferie,vreun parvenit care acum are aere de capitala.....

pomenesti de lumea buna....o fi aia din ferentari unde sta killa?:))

apropo de craiovita-noua....nu locuiesc acolo ,dar chiar imi pare rau caci acolo sunt baieti de baieti si smecheri de smecheri...dar nici cu rovine nu imi este rusine...

tu nu ai face fatza in craiova .ai fi copil de mingii in orice grup....mai uita'te si tu la tv si vezi ce se petrece prin craiova pacaliciule si bucura'te ca nu stai prin zona....

Moama ce frica imi e cand aud de Craiova =))))), bah taci din gura ca am trecut pe acolo de multe ori si n-am avut treaba, asa ca scuteste-ma cu smecheria ta proasta :)

@GPL : tu de unde ai aparut buey puradel de 14 ani?Nu-mi plac Puma pentru informatia ta, toti manelarii prosti au, vezi ca pici tezele nationale si te vad la profesionala, dai drumul la sapa si tu ;)
Ah m-am uitat pe profilul tau pe joc...esti pe minus...succes cu satele parasite :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

restule incepi sa dai replici slabe ...ma dezamagesti.
banuiam ca esti pueril,nu mai ai farmec.

te iei de GPL ....dovada ca esti ciumeg rau....lasa'i viatza privata in pace si spune ,aici pe harta contezi cumva cantitate neglijabila..???
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus