LIGHT + TRACIA vs LR

  • Autor subiect boggy-arsenal1990
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Astazi,7 martie 2009,la ora 14:30 tribul LIGHT a rupt alianta cu tribul LR si academia acestora LR.

De la ora 14:45 LIGHT s-a alaturat tribului TRACIA in razboiul contra LR

Cateva dintre motivele ruperii aliantei si inceperea actiunilor ostile impotriva LR:

1.Fuzinea LR cu tribul HAOS.LR a primit refugiati si a refuzat sa ii concedieze
2.Tentativele LR de a recuruta jucatori in mijlocul zonei de dominanta LIGHT precum si in granita LR-LIGHT(nordul K52,K53)
3.Certurile nesfarsite pe satele de barbari
4.pozitia pe harta:granita de nord a tribului LIGHT se afla in stand-by de cateva luni de zile si majoritatea dintre ei,jucatori activi,incepusera sa se plictiseasca in lipsa unui razboi direct

Vom reveni cu harti,statistici si alte anunturi oficiale


Comunicat oficial al Conducerii LIGHT




 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poate nu oficial,dar pe harta este razboi de ceva vreme daca te-ai uitat pe statistici
 

DeletedUser16873

nu ai pus bine , trebuia LIGHT + Tracia + ~TOR~ vs LR :D
 

DeletedUser

si A.C. trebuia pus >:p :rolleyes:

pe ~TOR~ nu au pus ca le strica statistica :D :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

este razboiul dus de TRACIA si de LIGHT.nu amestecati si ~TOR~ chiar daca si ei au razboi cu LR.

@Andreyutzu92:ce sa caute A.C. aici?te-ai uitat putin la harta?
 

DeletedUser

stiu k n-au legat cu noi...dar asa pt ca ne sunt dusmani puteati din respect sa-i puneti aici:p
dar stai asa
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0
hmm nu va faceau boost la statistici:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16873

de fapt gresesc si eu avem cam asa : tracia , light , romans , roma-a , ~tor~ , ~AN~ , academia LIGHT si academiile academiilor ca nu stiu cate sunt :D :D


daca mai sunt triburi care ar trebui scrise imi cer scuze sa imi de-a mesaj si rezolvam :rolleyes:
 

DeletedUser14336

oricum motivele tribului light is doar o diversiune,light dorind sa se extinda si si-a ales un moment in care lr e confruntata pe 2 granita...deci a fost un fel de tradare intr-un mod politicos
 

DeletedUser

daca te uitai bine ai fi vazut ca am specificat:
4.pozitia pe harta:granita de nord a tribului LIGHT se afla in stand-by de cateva luni de zile si majoritatea dintre ei,jucatori activi,incepusera sa se plictiseasca in lipsa unui razboi direct

@cruciatu:acum ne insiri toti dusmanii ca sa aveti scuzele pregatite pentru atunci cand o sa pierdeti sate rapid?
 

DeletedUser21226

Razboiul e oficial si din partea Traciei. Spor la cuceriri.:)
 

DeletedUser

la pariu ca daca mai eram aliati cu TRACIA, motivul nr 4 al tau nu ar fi existat vreodata? :D:D
 

DeletedUser

prin comportarea lui the last warrior fata de cryza practic v-ati declarat singuri razboi impotriva TRACIEI
 

DeletedUser

stiu...conducerea a vrut-o, conducerea are 3 razboaie:D
dar parca vorbeam despre conjunctura in care ne-ati declarat voi razboi:rolleyes:
 

DeletedUser

momentul declararii razboiului a fost ales de ceva vreme(de la recrutarea fostilor JFBF,HAOS) iar motivele au fost expuse deja,nu le voi repeta
trebuia sa va ganditi la asta atunci cand ati incercat sa aduceti TRACIA impotriva LIGHT si cand asta nu v-a reusit,LIGHT impotriva TRACIA.ati jucat murdar,la 2 capete,dar nu v-a mers.razboiul acesta este in principal consecinta actiunilor conducerii LR
 

DeletedUser16873

boggy nu insir razboaiele , am scris care sunt ca sa iti atrag atentia ca titlul topicului e gresit de ce sa nu va alaturati tuturor acestor triburi ca da bine la statistica sa stii :)
 

DeletedUser

nu ne intereseaza statistica.din razboiul vostru cu ~TOR~ am vazut ca pentru voi doar asta conteaza
ca sa va simtiti mai bine deschideti voi un topic LR vs restul lumii 6 pe care sa il umpleti de statistici daca ele conteaza atat de mult pentru voi
 

DeletedUser16039

Side 1:
Tribes: TRACIA
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 189
Tabăra 2: 75
Diferență: 114

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 7
Diferență: 28

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,670,149
Tabăra 2: 625,919
Diferență: 1,044,230

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 334,757
Tabăra 2: 74,183
Diferență: 260,574

image.php



Fresh meat !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus